Proč vám muž přijde v tomto oboru (práci) divný?

141
23.2.20 17:22

Proč vám muž přijde v tomto oboru (práci) divný ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptal, proč máte pochyby ohledně toho, že by muž mohl pracovat jako pediker? Mnoho „zdejších“ žen si totiž myslí, že když muž pracuje v takovémto oboru, tak musí být hned nějak zvraceny. A já bych chtěl přesně vědět, proč si to myslíte, máte osobní zkušenosti nebo jenom předsudky? Takovýmto způsobem, byste to mohli aplikovat na všechny odvětví, kde pracuji muži (např. kadernik, gynekolog ) A to mi nepřijde spravedlivé. Chtěl bych vědět, co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3317
23.2.20 17:25
@DRACK22 píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptal, proč máte pochyby ohledně toho, že by muž mohl pracovat jako pediker? Mnoho „zdejších“ žen si totiž myslí, že když muž pracuje v takovémto oboru, tak musí být hned nějak zvraceny. A já bych chtěl přesně vědět, proč si to myslíte, máte osobní zkušenosti nebo jenom předsudky? Takovýmto způsobem, byste to mohli aplikovat na všechny odvětví, kde pracuji muži (např. kadernik, gynekolog ) A to mi nepřijde spravedlivé. Chtěl bych vědět, co si o tom myslíte?

Klidně pracuj jako pediker. Je mi to jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55213
23.2.20 17:26

@DRACK22 kdo má pochyby???
Máš tu několik diskusí a myslím, že ani v jedné to nebylo…
Dělej si co chceš ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
23.2.20 17:26

Je to prostě stejně divné, jako když ženská pracuje jako tesař :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
23.2.20 17:27

O pedikérovi jsem teda ještě nikdy neslyšela, ale zase mi to nepřipadá tak divný, abych se nad tím pozastavila :nevim: To jako že máš být úchyl přes nohy nebo proč by to mělo být zvrácené? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
23.2.20 17:27

Kdyz te to bavi, tak to delej ne? Dokud nezacnes klientkam cumlat palce a lizat paty, tak se nad tim ani nepozastavi.Co mi prijde divny, ze mas nutkani to resit na pipinu :nevim:,nebo shanis klientelu :mrgreen:?

Příspěvek upraven 23.02.20 v 17:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10774
23.2.20 17:28

@DRACK22 není zvrácené ze to děláš, ale ze na ženském fóru zakládás už x-tou diskuzi na toto téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
23.2.20 17:29
@Petra Z píše:
@DRACK22 kdo má pochyby???
Máš tu několik diskusí a myslím, že ani v jedné to nebylo…
Dělej si co chceš ne :nevim:

V poslední diskuzi, některé ženy těžce pochybovaly :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101

Zvraceny je, ze o tom tady meles uz asi po osme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
@baracudas píše:
Je to prostě stejně divné, jako když ženská pracuje jako tesař :nevim:.

A když je muž kadernik, myslíte si to same? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 17:31
@DRACK22 píše:

Já si to nemyslím, běžně k pedikerovi, gynekologovi chodím… Jako každá. Ale protože ty jseš „ujetej“, tak SIS založil tisíci téma, kde doufás, že ženy budou popisovat, proč by nechtěli chlapa a ty si u toho budeš vzdychat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
23.2.20 17:32
@lachtanice86 píše:
@DRACK22 není zvrácené ze to děláš, ale ze na ženském fóru zakládás už x-tou diskuzi na toto téma.

Ale vždy o něčem jiném, ok vždy je to téma stejné, ale vždy je to o jiném podtématu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
23.2.20 17:33
@wildcherry píše:
Kdyz te to bavi, tak to delej ne? Dokud nezacnes klientkam cumlat palce a lizat paty, tak se nad tim ani nepozastavi.Co mi prijde divny, ze mas nutkani to resit na pipinu :nevim:,nebo shanis klientelu :mrgreen:?Příspěvek upraven 23.02.20 v 17:30

To se tady nesmí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
23.2.20 17:33
@DRACK22 píše:
A když je muž kadernik, myslíte si to same? :)

Taky je to jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 17:35

Když ženy létají se stíhačkama a pracují ve slévárnách a v dolech, proč by nemohl být chlap pedikér, když bude šikovnej. Zdravotní bratr a prezidentka také není dnes něco výjimečného.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama