Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Zdravím, jdu na vás zase s dotazem. Byla jsem v pondělí u kadeřnice stáhnout černou barvu a zkrátit konečky. No a ona mě ofikala na krátké mikádo do podkovy
. Vůbec se mi to nelíbí a navíc sem se s ní kvůli tomu chytla, ale to je už jedno. Chci jít na prodloužení vlasů abych se cítila zase svá. Máte s tím zkušenosti? Jaké? Nevypadají mi po jedné aplikaci moje vlasy? Takhle to nevydržím. Děkuji za všechny zkušenosti.
Tys ji rekla zkratit konecky a ona ti osmikala podkovu? Jinak ja mela prodlouzene, vlasy se mi tim dost znicily a o polovinu jsem prisla, ovsem ja mela prameny az na zadek, mozna ze kratsi by to bylo v pohode
Mela jsem prodlouzene vlasy cca v 26 letech byla to blbost. Mela jsem mukro rings prave evropske vlasy a hrozne moc mi jich diky tomu vypadalo. Blbost to byla.
Vím že se cítíš pod psa. Jednou jsem byla takhle u kadeřnice že potřebují jen konečky zkrátit, že jdu na svatbu. No co z toho vzešlo… hrůza..vypadala jsem jak idiot. Ale kámoška mě hezký nalicila trochu jsme ty vlasy prelakovaly a upravily a šlo to
. Od té doby kadeřnici do všeho kecám i když už mě nějaký pátek zná ![]()
Prodloužení nedoporučuji, zkus to vydržet. Však brzy dorostou.
Mohla bys sem hodit fotku?
Je to strašný nakulmované je to hrozné uhlazeneé to samé.. nemůžu s tím udlat vůbec nic protože mi to zkrátila a ještě prostříhala že to mám jak placku potom
do toho mám před sebou zkoušky a jsem z toho na prášky brečela jsem kvůli tomu. A to jsme se domluvily prostě na zkarácení měla jsem je pod ramena ![]()
@Kikina201015 píše:
Je to strašný nakulmované je to hrozné uhlazeneé to samé.. nemůžu s tím udlat vůbec nic protože mi to zkrátila a ještě prostříhala že to mám jak placku potomdo toho mám před sebou zkoušky a jsem z toho na prášky brečela jsem kvůli tomu. A to jsme se domluvily prostě na zkarácení měla jsem je pod ramena
Ježíš dle toho cos psala jsem myslela že to máš vyholený až na krk. Takhle zezadu to vypadá náhodou rajcovne. Osobně bych dobro dala jen trochu vosku ať to má rozcuch a objem. Za mě je to fajn. Za dva měsíce to máš zpět.
@podaji mě to právě vůbec neroste než sem docílila délky pod ramena bylo to půl roku
a to sem je neníčila žehličkou nic. takhle to mám teďka po umytí no tak to ještě ujde teda.. pro mě jako pro nositelku a pěstovatelku dlouhých vlasů je to děs
. Až vlastně po porodu druhého štěstí mi vlasy skoro vůbec nerostou jindy sem je měla zpět hned.
jinak děkuji za rady.
@Kikina201015 píše:
@podaji mě to právě vůbec neroste než sem docílila délky pod ramena bylo to půl rokua to sem je neníčila žehličkou nic. takhle to mám teďka po umytí no tak to ještě ujde teda.. pro mě jako pro nositelku a pěstovatelku dlouhých vlasů je to děs
. Až vlastně po porodu druhého štěstí mi vlasy skoro vůbec nerostou jindy sem je měla zpět hned.
jinak děkuji za rady.
Hele jestli já najdu fotku po prvním porodu…měla jsem tři vlasy na hlavě. Teď mě čeká druhý porod takže hříva jak lev a po porodu si nejspíš půjdu pro paruku
![]()
@Kikina201015 píše:
@podaji tak aspoň nejsem sama
Jj já už vlasy neřeším (ha ha tak trochu jo jsem ženská že jo) ale pořád jsou paruky levnější než zuby. Ty mě taky zlobila ale už mám klid
![]()
@Kikina201015 píše:
Je to strašný nakulmované je to hrozné uhlazeneé to samé.. nemůžu s tím udlat vůbec nic protože mi to zkrátila a ještě prostříhala že to mám jak placku potomdo toho mám před sebou zkoušky a jsem z toho na prášky brečela jsem kvůli tomu. A to jsme se domluvily prostě na zkarácení měla jsem je pod ramena
Teda mít vlasy pod ramena a mít zastřižené které něco do krátkého mikáda, tak asi skončí nůžky v kadeřnici anani by mě snad za to nemohli zavřít ne?
![]()
Chápu tě, taky mi kadeřnice zmrvila účes. Já chtěla pro změnu tu podkovu, ale ta se jaksi nekonala
Dneska se. nechat ostříhat je fakt risk ![]()
Ale nezoufej, naučíš sena tím, je to o zvyku. Vykašli se na prodlužování. Jestli chceš, kup si od milvy chininovy šampon, vlasy ti pěkně po yrostou a narostou ještě nové.
Podle mě to máš hezké
taky sem čekala skoro ježka podle tvého popisu
jinak já jsem mela před dvěma roky vlasy pod zadek!! a chtěla jsem zkrátit na mikádo no kadeřnice mi to střihla někde po ramena, strasny
myslela sem ze ji zabiju ![]()
Ahoj Kikino, tak jak si se nakonec rozhodla? Šla si do prodloužení? Už ti narostly vlasy? Já už nosím pár let vlasy prodloužené a myslím, že hodně záleží na tom jak ti to udělají -já jsem spokojená a vlasy mi pod nimi naopak rostou
![]()
@zuzaku ahoj nakonec sem do toho nešla
byla sem teda nešťastná hodně dlouho
ale pak sem si koupila šampon milva s vodou a narostli zase docela rychle na ramena ty nejkratší. Takže sem to nějak přežila
informovala sem se totiž u kamarádek apod. Na salóny tady u nás kde prodlužují a moc hezký recenze sem neslyšela tak sem se bála tam jít
a do Prahy nebo tak je pro mě nemožný se dostat jelikož nemám auto a dvě malý děti doma takže asi tak no
ale každopádně děkuju za názor ![]()