Profesionální domina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:09
Profesionální domina

Lákalo by mě být profesionální domina na částečný úvazek. Proč? Prostě by mě to bavilo. Ale bojím se.
Bojím se toho, co by bylo, kdyby se to zjistilo. Nechci, aby to zkomplikovalo život mé rodině. Spousta lidí si to považuje za prostituci nebo něco nemorálního.
Já mám příbuzné, kteří jsou do určité míry společensky exponované osoby. To znamená, že by moje živnost mohla zajímat média a podle reakce veřejnosti možná i poškodit něčí kariéru. Také mám dítě, zatím malé, ale nevím, jak by v budoucnu reagovalo a zda by mu to nemohlo v budoucnu uškodit.
V poslední řadě bych také nerada, aby mi to poškodilo moji kariéru.

Co si myslíte o takovémto „povolání“? Máte s tím někdo zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MP Krista
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 07.09.19 23:23
:roll: :roll: :roll:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 19076 příspěvků 07.09.19 23:33

No, pripada mi to jako takove mavnuti do tmy, jako kdyz si mala holka rekne, chci byt princeznou, protoze to zni dobre. Myslim si, ze vice fundovane lidi najdes na jinem serveru uprimne :think:,kde ti i poradi, jak to provozovat-respektive ti poradi, kam te teprve nasmerovat, kdo to opravdu zna a v techto kruzich se pohybuje, to ze se ptas tady, pusobi, ze absolutne nemas poneti o tom, co to je a co to obnosi na profi urovni. Rozhodne to neni o tom, ze si vezmes bicik do ruky, latex a nasadis chlapovi obojek.Sama si vypsala rizika.Je na tobe, ne na nas, jak moc ochotna si riskovat, pokud vubec zjistis, ze by si ji dokazala jednou byt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:43

Myslím, že vím, o čem to je, volnočasově jsem se tím dlouhodobě zabývala. Teď ale mám rodinu a na záliby nemám čas.
Na specializovaném serveru se neptám záměrně, protože vím, co by mi tamější osazenstvo řeklo.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19076 příspěvků 07.09.19 23:50

Tak co cekas tady? Obzvlast, kdyz pises, ze na to stejne nemas cas? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 23:57

Tady očekávám názory. Čas nemám na koníčky, ale kdybych dobu vyhrazenou na vydělávání rozdělila mezi původní zaměstnání a tohle, potom by to šlo. Pravděpodobně bych z dlouhodobého hlediska čas ušetřila.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19076 příspěvků 08.09.19 00:03

Ja osobne bych do toho nesla (a ne protoze dominance neni muj smer),ale protoze si myslim, ze hodne riskujes. Osobne bych to nechala na volnocasovem stylu zivota, nebo nejlepe, nasla stejne vyhraneneho partnera a to i presto, ze by to nebyla 24/7 dominance, kvuli diteti. I po provaleni by to nebyl takovy pruser, jako kdyby si to mela jako zivnost.

Kačus82
Echt Kelišová 7596 příspěvků 08.09.19 05:40

Do neceho obdobne extravagantniho bych sla jen za predpokladu, ze by o tom partner vedel a podrzel mě (nevim teda, jestli tak nefungujes i s partnerem, v tom pripade asi o ptani se nemuze byt reci :think: ). Co jsem nacetla -os. zkusenost zadna- tak se mi zda, ze je to spise cele zivotni styl nez jen povolani, i pres to, ze ssi nenosis praci domu.

Co se tyce ohrozeni ostatnich clenu rodiny - no CR mi prijde hodne tolerantni, lidem je to vesmes jedno, co delaji pribuzni treba politiku, ale zvaz to no. Skandalek se vytahne, jen kdyz se hodi. Na druhou stranu nikomu neublizujes (teda krome toho, co si zaplati), nic tak silene nemoralniho nedelas.

free333
Generální žvanilka 20420 příspěvků 08.09.19 07:17
@Anonymní píše:
Tady očekávám názory. Čas nemám na koníčky, ale kdybych dobu vyhrazenou na vydělávání rozdělila mezi původní zaměstnání a tohle, potom by to šlo. Pravděpodobně bych z dlouhodobého hlediska čas ušetřila.

Zase si říkám, proč to nezkusit?

Jen to zkusit, jestli bys to časově vůbec dávala, vždyt to nemusíš rozjet ve velkém…

Osobně bych hlavně promyslela prostory, aby to bylo v jiném městě než bydlíš, ne někde na očích a pak by bylo lepší mít pár stálých klientů a to i hlediska bezpečnosti.

Ale ty prostory jsou zásadní - předpokládám, že to nechceš provozovat v předsíni v době, než se dítě vrátí z odpoledního kroužku domů? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 07:54

Partnera mám a vzhledem k tomu, že máme dítě, ho z tohoto důvodu měnit nebudu. Ten by mě v tom samozřejmě podporoval. Rozjíždět ve velkém to nechci, protože mám rodinu a chci i nadále vykonávat původní zaměstnání, takže by to časově ani jinak nešlo a nejspíš by mě to full time ani nebavilo. Bydlím ve městě nad 100 000 obyvatel, takže nemyslím, že bych to kvůli utajení musela nutně provozovat jinde.

Ou
Echt Kelišová 9008 příspěvků 08.09.19 08:07

To se vážně ptáš na špatném serveru.

A teda uvažuješ naprosto špatně - pokud postavíš svůj marketing na mediální prezentaci, nebudeš mít dobrou klientelu.

Jestli tě dominance vzrušuje, což je naprosto v pořádku, tak to nejdřív začni dělat pro radost a pochop jak to funguje a jaká je česká BDSM komunita. Pak to teprve začni řešit jako byznys.

No a nebo teda pokud na tohle nemáš mentální kapacitu, tak se nech najmout v nějakém salonu jako zaměstnanec, teda nejspíš na schwarzsystém, či jak to mají řešení.

Ale platí výše uvedené, že k dobré klientele se tam nedostaneš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 08:22

Já nepíšu o marketingu, mediální prezentaci, ani o tom, kde žiji.

Co považuješ na dobrou klientelu a jak se k ní člověk dostane?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 08.09.19 08:23

Kdysi jsme měli jednu klientku, která provozovala tento web. Věděli jsme to a vždycky jsme se ji solidně posmali. Měla přezdívku pro nás drtikoule… takže asi tak. Vždycky se to rozkrikne. To ze tebe to rajcuje, to je vec druhá, ale spíše bych to řešila v nějaké komunitě, než začala vymyslet ptakoviny. Nehledě na to, ze vase dítě asi nebude úplně nejpysnejsi, až se to dozví. V tomhle případě bych opravdu zvlazovala všechny důsledky svého rozhodnutí. Neovlivní to totiž jenom tebe. Jinak ona paní se založením rodiny povesila tohle řemeslo na hřebík…

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 08.09.19 08:24

No určitě ne na e-miminu.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 08.09.19 08:30

Nešla bych do toho, to riziko profláknutí je vysoké. A to i ve městě nad 100000 obyvatel, pořád je to malý český a někdy pěkně smrdutý rybníček a pak se to potáhne s Tebou i rodinou. Mně by vadilo, že by mě pak nikdo nebral vážně v běžném zaměstnání. Jako vidím to dnes a denně v práci, řeči, co mi bude tahle soudkyně vykládat, když její dítě fetuje, primářova dcera má anorexii atd. Přijde mi to z mýho pohledu zbytečný riziko.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama