Prosba zoufalé matky a manželky

Anonymní
20.8.20 10:59

Prosba zoufalé matky a manželky

Zdravím, jelikož nemám nikoho, komu bych se svěřila, tak se obracím na toto fórum, kde jsou určitě ženy se stejným nebo podobným problémem a vyznají se víc než já, proto prosím o radu. Jak stoprocentně poznat nebo zjistit, zda mi byl manžel nevěrný? Děkuji předem za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
767
20.8.20 11:11

Ideálně se ho narovinu zeptat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1870
20.8.20 11:15

Stoprocentně to nepoznáš nikdy. I kdybys ho chytla při tom a za to, bude se ti snažit namluvit, že omdlel, na dámu upadl a ty pohyby jsou od toho, jak se chvěje samým znechucením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9738
20.8.20 11:15

Těžko říct. Změnilo se jeho chování k tobě? Schovává si mobil a pořád mu někdo píše? Začal o sebe víc pečovat a často je pryč? Když se ho zeptáš, tak podle reakce by se to taky dalo poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 11:27

Tak asi jestli chodí domu pozdě nebo podle mě je jistota ten mobil :nevim: vetšinou tam najdeš odpověď, vlastní i známých zkušenost. Předemnou ex zamknul a schovával mobil, kamarádka viděla časté psaní tak si večer početla, druhá kamarádka se dostala do emailu tam bylo ale i časté odjíždění a odtažité chování :think: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3566
20.8.20 11:28

Mas nezměrně možností. Ja osobne bych se ptala manzela, ale az po vycerpání jinych moznosti..abys ho nevylekala a neznemoznilo ti to pripadne patrani. Na prvnim miste bych si polozila otazku, zdali to chces opravdu vedet. A taky jak se zachovas pokud zjistis neveru. Je možné, ze jsi typ, co to radsi vedet nechce. Ja bych naopak chtela. Nerada bych žila ve lži vedle nekoho, kdo nejen, že lže, ale i ohrozuje moje zdraví případnou pohlavní nemocí. Muzes jako prvni omrknout historii v pc a kouknout na socialni site a sms a volání v jeho mobilu. Kdyz nezjistis nic, muzes spehovat jeho pc pomoci urcitych programů..staci googlit a nainstalovat do pc. Dalsi varianta je ho sledovat nebo nechat sledovat. S tím ti pomuze placena sluzba alibinamiru. Moralistům se jiste zvedá žaludek. Mne osobne se zveda zaludek z nevery -lhaní a podvadění a ztraceneho zivota. Zivot je kratkej na to se trapit. Hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 11:32

Ono je to takhle. Minulý týden šel pryč (chodí pořád někam) a já jsem stále sama doma máme 2 měsíční holčičku. Vrátil se asi v 10 večer opilý s tím, že jede odvézt nějakou holku domů, když jsem mu řekla, že je blázen a přijde o papíry, vyštěkl na mě že ho chudinka doprovodila pěšky domu. Že bydlí asi 3km od nás. Vzal klíče a jel. Vrátil se za dvě hodiny, dala jsem mu najíst, nemluvil. Když jsem mu řekla, ať jde spát, že jede ráno do práce, odvětil, ať se nestarám a že chce jinou rodinu a že mě podvedl, tak jakýpak copak. Ráno když jsem ho naštvaně budila, a vše mu řekla, zasmál se a řekl že si nic nepamatuje…

• Citovat
  • Nahlásit
11720
20.8.20 11:34
@Anonymní píše:
Ono je to takhle. Minulý týden šel pryč (chodí pořád někam) a já jsem stále sama doma máme 2 měsíční holčičku. Vrátil se asi v 10 večer opilý s tím, že jede odvézt nějakou holku domů, když jsem mu řekla, že je blázen a přijde o papíry, vyštěkl na mě že ho chudinka doprovodila pěšky domu. Že bydlí asi 3km od nás. Vzal klíče a jel. Vrátil se za dvě hodiny, dala jsem mu najíst, nemluvil. Když jsem mu řekla, ať jde spát, že jede ráno do práce, odvětil, ať se nestarám a že chce jinou rodinu a že mě podvedl, tak jakýpak copak. Ráno když jsem ho naštvaně budila, a vše mu řekla, zasmál se a řekl že si nic nepamatuje…
:? Chapu te :? :cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5663
20.8.20 11:38

No tak si vrznul, ve strizlivem stavu ti to neprizna 😀 Bud na to zapomenes nebo se tim budes uzirat dale..
Ale takove pitky i se slecnami by se mi moc nelibily, zvlast kdyz ty, kratce po porodu trcis doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 11:40

Děkuji za odpověď, já to právě vědět chci, nevěra je pro mě neodpustitelná, problém je, že to nemohu moc zjišťovat, na fb si nepisou (asi nemá Facebook) volají si ale když u toho nejsem, včera jsem projížděla mobil když se sprchoval, nemá ji uloženou pod žádným jménem, tak vím že to je ona. A volal jí víckrát v práci jak mě za celý den…

• Citovat
  • Nahlásit
2400
20.8.20 11:40
@Anonymní píše:

Nic zjišťovat nemusíš, přišel ti předem oznámit kam a s kým jede, 6 km mu trvalo 2 hodiny a po návratu ti oznámil, co se dělo :nevim:
Je mi to líto, teď bys měla mít na starost jen sžívání s miminkem a ne idiota, který opilý sedá za volant a vozí slečny za účelem šuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10388
20.8.20 11:43

Ne celém tom (doufám smyšleném) příběhu mě nejvíc fascinuje fakt, že ožralý chlap sedne do auta, trasu 6km s cizí holkou (která na něm visí tak, že s ním jde domů) jede 2h, vrátí se o půlnoci a jeho právě podvedená žena MU DÁ NAJÍST :zed: Fakt existuje ženská, která čeká jako blbka do půlnoci, aby ožratému milostpánovi připravila noční svačinku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 11:43

Právě, já trčim doma, věnuji se uklízení vaření praní a žehlení a lítám okolo malé, jsem od porodu vyčerpaná nevyspala, a sex mě nezajímá hlavně mě to stále bolí, ale to není důvod aby se chodil mrouskat jinam

• Citovat
  • Nahlásit
4108
20.8.20 11:45
@Romilda píše:
Ideálně se ho narovinu zeptat…

a nevěrník jistě na rovinu a upřímně odpoví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 11:46

Bohužel čeká no… máte pravdu jsem blbka, ale já to mám tak že chci rodinnou pohodu, starám se o chlapa jak kdyby mu bylo 10 potom mě hodně bolí, když se mi děje tohle :cry:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama