Začít brát Clostilbegyt?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
kicik
29.10.13 21:17

Holky, ja v tom mam asi trochu zmatek, kamoska povidala ze ji dr. predepsal clostik a ona ho podle me nevzala tak jak mela.jak to teda je? Kdy ho ma vzit? po menzes nebo behem nej?

  • Citovat
  • Upravit
2777
29.10.13 21:23
@kicik píše:
Holky, ja v tom mam asi trochu zmatek, kamoska povidala ze ji dr. predepsal clostik a ona ho podle me nevzala tak jak mela.jak to teda je? Kdy ho ma vzit? po menzes nebo behem nej?

Ahoj, já ho brala 3-7DC, ale setkala jsem se s různými názory doktorů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kicik
29.10.13 21:27

Takze ho mela vzit druhy den menstruace, chapu to dobre?

  • Citovat
  • Upravit
29436
29.10.13 21:29

Příspěvek upraven 25.05.16 v 13:00

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kicik
29.10.13 21:31

No ja to celkem chapu, ale ona to asi nepochopila, bo podle toho co mi rikala, tak ho vzala druhy den po menstruaci a ne druhy den menstruace.dr. ji rekl 2-5 den cyklu, ale ona ho vzala druhy den po menstruaci

  • Citovat
  • Upravit
29.10.13 21:42

Tak ja budu doufat at to te kamosce vyjde,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.13 21:45
@kicik píše:
No ja to celkem chapu, ale ona to asi nepochopila, bo podle toho co mi rikala, tak ho vzala druhy den po menstruaci a ne druhy den menstruace.dr. ji rekl 2-5 den cyklu, ale ona ho vzala druhy den po menstruaci

tak jak to je??? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6064
29.10.13 22:04

Já ho brala ale je to už dlouho fakt nevim který den ale asi 5 dnu nevim kd yjsem začala zda jsem měla ms nebo ne ale asi ano a zabral…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.13 22:21
@irca11 píše:
Já ho brala ale je to už dlouho fakt nevim který den ale asi 5 dnu nevim kd yjsem začala zda jsem měla ms nebo ne ale asi ano a zabral…

no tak to teda kamoska asi nepochopila spravne…ale snad ji napadlo zajit k lekari…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2777
30.10.13 09:18
@kicik píše:
No ja to celkem chapu, ale ona to asi nepochopila, bo podle toho co mi rikala, tak ho vzala druhy den po menstruaci a ne druhy den menstruace.dr. ji rekl 2-5 den cyklu, ale ona ho vzala druhy den po menstruaci

Jj, když je to 2DC, tak je to druhý den od počátku MS a ne jejího konce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.13 11:00
@Jenda33 píše:
Jj, když je to 2DC, tak je to druhý den od počátku MS a ne jejího konce.

no tak to si teda pekne skonila:-))))uz jsem s ni dlouho nemluvila tak snad uz to pak zacala brat tak jak by mela!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2777
30.10.13 18:46

@lucikkicinka No, snad ano. Nám se zadařilo druhý cyklus s Clostíkem, tak držím palce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.13 21:43
@Jenda33 píše:
@lucikkicinka No, snad ano. Nám se zadařilo druhý cyklus s Clostíkem, tak držím palce.

děkuji:-)vyřídím:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová