První snažení o první bejbátko

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7476
3.3.12 09:38
dituleska píše:
gratuluji :kytka: a příchozí vítám!!! holky včera byl ten můj odpoledne s kamarádama na 2 piva a vrátil se v 11 na čočku i s poblitou čepicí :cert:

Nezávidím. Ten můj sice pije taky ale hrozně málo. Tak jedno nebo dvě piva za den a to ještě až večer kdy už nemusí nikam jezdit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6094
3.3.12 09:47
Anýsek18 píše:
dituleska píše:
gratuluji :kytka: a příchozí vítám!!! holky včera byl ten můj odpoledne s kamarádama na 2 piva a vrátil se v 11 na čočku i s poblitou čepicí :cert:
Nezávidím. Ten můj sice pije taky ale hrozně málo. Tak jedno nebo dvě piva za den a to ještě až večer kdy už nemusí nikam jezdit.

no ten můj si dá dvě piva ročně-to je ten problém…kdybys ho viděla ted jak chrápe a teče mu ta slina po bradě 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7476
3.3.12 09:57
dituleska píše:
Anýsek18 píše:
dituleska píše:
gratuluji :kytka: a příchozí vítám!!! holky včera byl ten můj odpoledne s kamarádama na 2 piva a vrátil se v 11 na čočku i s poblitou čepicí :cert:
Nezávidím. Ten můj sice pije taky ale hrozně málo. Tak jedno nebo dvě piva za den a to ještě až večer kdy už nemusí nikam jezdit.
no ten můj si dá dvě piva ročně-to je ten problém…kdybys ho viděla ted jak chrápe a teče mu ta slina po bradě 8o

Tak to ten můj na to taky není zvyklí. A skiny mě po bradě tečou každou noc. Sem hrozně uslintaná. :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13002
3.3.12 10:01

krasne rano preji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7476
3.3.12 10:06
michaelas2010 píše:
krasne rano preji

Také přeji krásné dobré ráno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6094
3.3.12 10:09

Dobré ráno!! :kytka:
Uslintaná jsem se nevzbudila,moc sem toho nenaspala,celou noc jsem ho konrolovala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
222
3.3.12 10:14
Anýsek18 píše:
michaelas2010 píše:
krasne rano preji
Také přeji krásné dobré ráno.

dobre ranko ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7476
3.3.12 10:18

Jaké je u vás dnes počasí? U nás slunečno, krásně modrá obloha a teplo. Takže dnes budu pokračovat s věšením prádla venku a čištěním auta.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
222
3.3.12 10:20

U nas je taky krasne ja se chystam s pejskem na prochazku…poridili jsme si labradora:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7476
3.3.12 10:26
sigishka píše:
U nas je taky krasne ja se chystam s pejskem na prochazku…poridili jsme si labradora:-)

To my doma máme jorka mini. Pak máme potkana a příteli chci pořídit fretku. Moc si ji přeje. Tak se na ní pojedeme dnes podívat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
222
3.3.12 10:31

jee tak to budete mit doma hodne zviratek :-) nase fenecka ma teprve 3 mesice ale je uzasna :-)uz umime vsechny povely :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13002
3.3.12 10:31

mi mame taky jorka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7476
3.3.12 10:48
michaelas2010 píše:
mi mame taky jorka

my máme ročního artoska. Je fakt hrozně malinkej. Má 1.9kg. Už mu hledáme nějakou nevěstu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6094
3.3.12 10:50

my máme maltézačku,ale asi se nám někde mixla-je kudrnatá :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13002
3.3.12 10:53

mi mame rocni fenkuale je normalni velikost poslu fotecku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová