Partner se nechce řídit výpočtem plodných dnů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 00:26
Prý se nebude řídit nějakými plodnými dny...

Ahoj. Na první mimi jsme si sice počkali, ale moc jsme to nehrotili. Neberu žádnou antikoncepci a prckovi je už 4 a půl roku. Celou dobu máme nechráněný styk a nic. Já bych si moc přála druhé a on řekl, že taky. Pár měsíců jsme to zkoušeli a nic. Tak jsem šla na gynekologii a mám nějakou anomálii dělohy, ale prý to početí nevadí, jen to asi nebude hned. Dostala jsem doporučení, co si mám na podporu početí koupit, že je třeba mít sex ob den a hlídat ovulaci a pokud to třech měsíců nic, tak budu chodit na hlídání a monitoring folikulů. Všechno jsem mu řekla, se vším souhlasil a že jdeme do toho a budeme hlídat plodné dny, že to miminko chce. Tak já nakoupila to, co mi lékař doporučil, ovulační testy a všechno. Stálo to plno peněz, po tom produktu, co lékař říkal, že je nezbytný je mi špatně a mám z něj bolesti v podbřišku. Ale prostě to miminko opravdu chci, tak to vydržím. Ovulační test dělám denně a jasně souhlasil s tím, že až budou plodné dny, budeme na tom důkladně pracovat. No a teď, když ovulační testy konečně zesílily mi řekl, že je unavený a nebude se řídit podle nějakých plodných dní a snad na jednom dni nezáleží. Když jsem mu v klidu vysvětlila, že záleží hodně, protože probíhá ovulace a pokud jí prošvihneme, tak je to tenhle měsíc v háji. Tak mi řekl, kde mám jistotu, že se to povede a že se nebude řídit nějakými plodnými dny a že bohužel. Že to zkusíme, až nebude unavený… No tak třeba tři dny po ovulaci je to k víte čemu. Mu říkám, že jestli k tomu bude přistupovat takto, tak to nemusí být ani za pět let a jenom budu zbytečně vyhazovat peníze za ovulační testy a ty produkty. Tak mi bylo odpovězeno hm tak bohužel. Kdybychom se předtím o tom všem nebavili, kdyby se vším nesouhlasil, tak to pochopím, ale on něco slíbí, tvrdí jak si to taky přeje a pak udělá tohle. Strašně mě zklamal a moc mě to mrzí. Ale na svého dost fyzicky náročného koníčka není unavený nikdy. Provozuje ho třikrát týdně, opravdu se tam fyzicky nadře. Chodí tam po práci a pokaždé skuhrá jak je unavený, jak se mu tam nechce, ale vždycky se sebere a jde tam i kdyby měl rýt nosem v zemi. Strašně mě to mrzí a přemýšlím, jestli má vůbec cenu to všechno podstupovat, když jemu na tom evidentně nezáleží a měl jenom na puse…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8164 příspěvků 22.03.19 00:36

Některý chlapy prostě sex na povel a jen za účelem zplození potomka děsí a likviduje jim libido. Buď taktik a diplomat. Nic mu neříkej, přivítej ho večer v sexyprádýlku a sveď ho. A když se to nezadaří večer, tak ráno to půjde určitě. Jakmile totiž přestává být sex radost a stává se z něj povinnost, to je hodně špatně…

lilithlilith
Kecalka 481 příspěvků 22.03.19 00:43

Až bude chtít jít na ten svůj koníček, zamkni a klíč schovej do kalhotek :mrgreen: pardon blbý vtip.
Tak si nech udělat kukačku no…ještě milostpána přemlouvat k alespoň minimální spolupráci, když bojkotuje, to by se mi tak chtělo :roll: :roll:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 22.03.19 01:05
@lilithlilith píše:
Až bude chtít jít na ten svůj koníček, zamkni a klíč schovej do kalhotek :mrgreen: pardon blbý vtip.
Tak si nech udělat kukačku no…ještě milostpána přemlouvat k alespoň minimální spolupráci, když bojkotuje, to by se mi tak chtělo :roll: :roll:

Kukačku. :mrgreen:

@Anonymní píše:
Ale na svého dost fyzicky náročného koníčka není unavený nikdy. Provozuje ho třikrát týdně, opravdu se tam fyzicky nadře. Chodí tam po práci a pokaždé skuhrá jak je unavený, jak se mu tam nechce, ale vždycky se sebere a jde tam i kdyby měl rýt nosem v zemi.

Co je to za koníček? :think:

marg
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.03.19 01:37

Se mu nějak nedivím.. :think:
Moc bych to s ním nerozebírala, kdy máš ovulaci atd. Už vůbec bych neříkala, kolik to stálo, že tě po tom bolí břicho atd a na to nenavazovala nějakou podmínkou sexu a netvrdila, že „měsíc je v háji“ atd… Vůbec o tom nemluv. To fakt není moc sexy. Já když chci mít sex, tak ho prostě mám, i když je chlap mega unavený.

elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 22.03.19 04:40

Z tveho popisu by me chut na sex presla okamzite. Jak pisi holky proste bych ho svedla, ale nic bych mu o ovulaci nerikala

pedigka
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 22.03.19 05:20

Jaký produkt ti doktor doporučil? Je drahý a ještě máš po tom bolesti? 8o To by mě zajímalo, co to je. On totiž žádný zázračný „lék“, po kterém by všechny ženy na povel otěhotněly neexistuje.

A dělat si ovulační testy úplně každý den v měsíci a další cyklus zas každý den v měsíci je… Do toho sex na povel… Na jednu stranu tvoji touho po dítěti chápu, na druhou stranu chápu i tvého partnera.

Využila bych možnost sledování folikulů u dr., když ti to nabízí :palec: + koupila něco s kyselinou listovou a cvičit Mojžíšovu metodu.

Hormonální profil máš v pořádku?

jezz1e
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 22.03.19 06:01

S podnosti bojujem uz dlouho a fakt partnerovi nerikam, kdy ovuluju, protoze to je vazne silna antikoncepce. Oni se pak boji selhani. Sex jednou za 3 dny v dobe ovulace uplne staci, spermie preziji dost dlouho. Takze si to ty naplanuj tak nejak pred ovu, kdyz se mu nebude chtit ten den (aniz bys mu to rekla), zkusis to druhy.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19652 příspěvků 22.03.19 06:04

tak na povel a podle kalendáře bych taky nesouložila …

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 22.03.19 06:11

Tak byl unavenej, to se, musi do sexu nutit? Proc? Tak mu nerikej kdy jsou nejaky plodny dny a proste zacni se sexem normalne, kdyz se na tebe vrhne - ok, kdyz nebude chtit, tak ho nech.

terien
Extra třída :D 10681 příspěvků 22.03.19 06:13

Tak mu přestaň vykládat, kdy máš ovulaci a je to. Se mu ani nedivím že ho to nebaví když takhle blázníš.

Verun83
Echt Kelišová 9413 příspěvků 22.03.19 06:14

Sex obden na povel je des. Staci jeden dobre mireny sex v dobe ovulace. Vlastni zkusenost - 2×. Takze jemu bych nic nerikala. V dobe ovulace na nej vlezla, at se nemusi moc drit a hotovo. Kdyz bude lezet a bude to mit bez prace, tak dobry ne?

Dee10
Kecalka 134 příspěvků 22.03.19 06:25

Možná s tím souhlasil ale asi nevěděl do čeho jde. Asi si zrovna nemyslel že do něj budeš tolik hučet :roll: žádnej chlap nemá rád sex na povel. Ani ten můj, proto to vždycky převezmu do svých rukou :mrgreen: a hlavně, neříkej mu nic o tom že máš ovulaci nebo že to nevyjde.. Zkus na to nemyslet a uvidíš že se zadaří když to budeš nemin čekat :hug:

slunecnice32
Stálice 62 příspěvků 22.03.19 06:33

Ufff…chudak chlap po tomhle tvym nalehani a vycitani by me presla chut na cokoli.Samicka ma vabit, takze priste, ukus treba kolem neho projit naha a nic nerikej, bude to mit vetsi efekt, nez tyhle nasilny donucovaci prostredky, hrozny pro me jako pro zenskou, natoz pro chlapa.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13581 příspěvků 22.03.19 06:39

Copak ho nedokážeš svést? Plodné období mas cca 5 dni, mi neříkej, ze za celou tu dobu ho nedostaneš do postele. Nějaké plodné dny bych s nim vůbec neřešila

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama