Půjčka nna rodičáku

Anonymní
23.3.16 12:25

půjčka nna rodičáku

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda někdo nemáte zkušenosti s půjčkami na rodičovské dovolené. Nebo možná ani nejsem na rodičovké dovolené ale pobírám jen RP., tak nějak se to tu psalo už jednou myslím a dozvěděla jsem se, že nejsem na RD. ale že pouze pobírám jen RP. :nevim:. Potřebovala bych 25tis. ale aby tam nebyl zas nějaký šílený úrok. Díky za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

49896
23.3.16 12:30

Nikdo solidní tě nepůjčí, čeho to chceš splácet?? To ty peníze potřebuješ ihned? Co rodina, žiješ s někym? ale banka těžko, jsi riziková :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.16 12:34

Žiju s přítelem odjíždí ted do Rakouska makat kde bude mít nějakých 70tis. měs. a pracovních nabídek už je ted plno, akorát byl chvíli bez práce takže postrádáme nějakou tu korunu a jemu nedaj protože je v registru kvůli t-mobile co jsme ted nemohli zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
49896
23.3.16 12:36
@Anonymní píše: Žiju s přítelem odjíždí ted do Rakouska makat kde bude mít nějakých 70tis. měs. a pracovních nabídek už je ted plno, akorát byl chvíli bez práce takže postrádáme nějakou tu korunu a jemu nedaj protože je v registru kvůli t-mobile co jsme ted nemohli zaplatit.

a co rodina, nemůže vám na tu chvilku půjčit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.16 12:38

Spíše bych se měla ptát na nějakou solidnější nebankovku jestli se tak teda nějaká dá vůbec nazvat. Přeplatit by jsme byli ochotni u 25tis tak 5-6 tis. ale slyšela jsem nedávno někde, že už dávají i banky matkám na mateřský akorát už nevím kde jsem to slyšela nebo četla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 12:39

@Markéta80 Kdyby mohla rodina nebereme si půjčku :( je to ted ta nejposlednější možnost :?.

• Nahlásit
  • Citovat
6150
23.3.16 12:40

Tak když nejsi na RD, tak pracuješ? Pokud nemáš žádný příjem, kromě toho RP, tak pochybuju že ti někdo něco dá. U každé půjčky posuzují výši příjmu, max. pokud by jsi měla delší dobu účet u jedné banky, a měla na něm nějaký zůstatek, můžeš to zkusit tam, ale jinak max. nějaký lichvář. A nebo existují stránky na netu, kde půjčují lidi lidem…skládá se víc lidí na půjčku pro jednoho…tak můžeš zkusit to, jestli ti tam někdo bude chtít půjčit. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.16 12:42
@Anonymní píše:
Spíše bych se měla ptát na nějakou solidnější nebankovku jestli se tak teda nějaká dá vůbec nazvat. Přeplatit by jsme byli ochotni u 25tis tak 5-6 tis. ale slyšela jsem nedávno někde, že už dávají i banky matkám na mateřský akorát už nevím kde jsem to slyšela nebo četla.

tolik peněz mi půjčila moje banka, když jsem byla na RD. Ale na účet mi pravidelně chodila i přítelova výplata.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 12:43

@boruvkay Kdybych pracovala toto tady neřeším a jdu v klidu do banky. Zonky o tom jsem slyšela ale potřebujeme to narychlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 12:46
@Anonymní píše:
tolik peněz mi půjčila moje banka, když jsem byla na RD. Ale na účet mi pravidelně chodila i přítelova výplata.

to mě tam nechodí větší peníze pravidelně, občas se tam najde nějaký ten vklad atp. ale pravidelně ne. A mohu se zeptat jaká to byla banka?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 12:49

Tak RD není určitě překážkou, já dostala mnohonásobně více. Ale musíš na to mít :nevim: Samoživitelka. Já žadala ve své bance, kde mám historii 20 let a oni vidí, jakou mám historii, x splacených produktů, vše vzorně splácela (ťukám), x produktů, které využívám, plus tam směřuji všechny další peníze, které mi kromě RD chodí.
Prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
6150
23.3.16 12:53

Tak zkus oslovit pár bank a uvidíš, pokud tedy nemáš nějakou u které jsi delší dobu, to je pak výhoda. Spousta bank už má kalkulačku úvěru i na netu, stačí si tam zadat příjem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.16 12:54

Chtěla jsem prostě slyšet název banky nebo solidnější nebankovky u kterých bych měla šanci. Kdyby byla jiná řešení, tak se neptám na tohle. Splácet budu schopná samozřejmě, nejsem idio abych si brala půjčku a pak se ještě víc zakopala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 12:57

A ještě jeden dotaz, hlavně nekamenujte. Když budu lhát že jsem zaměstnaná, zjištují to?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.16 12:58

Tak to pardón - o žádné takové nevím :nevim: BankyJá jsem shora psala, že to jde, ale že se můžeš zeptat ve své bance, tam jsi byla?
Jediná možnost je Tvá banka, kde máš historii
Vem to z druhé strany - banky přeci také nejsou idio :kytka:, aby půjčili takto nablind bez zajištění :nevim:

Prosím anonymní

@Anonymní píše:
Chtěla jsem prostě slyšet název banky nebo solidnější nebankovky u kterých bych měla šanci. Kdyby byla jiná řešení, tak se neptám na tohle. Splácet budu schopná samozřejmě, nejsem idio abych si brala půjčku a pak se ještě víc zakopala :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama