Ráda bych navázala spolupráci na sociálních sítích

Anonymní
5.5.21 14:58

Ráda bych navázala spolupráci na soc. sítích

Ahoj, jsem mladá maminka skoro 2 kluků. Na instagramu mám kolem 2tis sledujících (převážně maminky) Mé fotky mají přes 100likes. Ráda bych navázala spolupráci s nějakou menší firmou (bez honoráře) ráda bych ostatním maminkám nabídla kvalitní a hezké věci a tím podpořila někoho kdo právě začíná.
ALE.. nevím nebo spíš si nejsem jistá jak správně firmu oslovit. Ráda bych nabízela hlavně věci pro děti ve věku mých dětí.
Je tu někdo kdo tohle dělá a mohl by mi poradit? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16897
5.5.21 15:04

Firmy to řeší přes agentury. Tak si je dohledej a ozvi se jim. Ale ono to je tak, že pokud máš zajímavý potenciál, tak se ti většinou začnou ozývat sami.

2000 sledujících a 5 % publika ti reaguje - to není žádný zázrak.

Když se chceš ozývat přímo do firem, musí někde najít kontakt na lidi z marketingu a trefit se na toho člověka, co dělá soc. sítě. Jinak prostě budeš za spamera.

Spíš bych se na tvém místě nesnažila ne moc dobře fungující stránku nakopnout - tam musíš prostě tvořit zajímavý obsah, než zkoušet najít někoho, komu bude stačit tohle.

Začala bych stím, že trošku popiluješ češtinu a schopnost vyjádřit myšlenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8442
5.5.21 15:05

„skoro 2 kluků“? Jakože třeba 1,5 kluka?

A proč to chceš dělat, když za to nic mít nebudeš? Jen na tom zbohatne někdo jiný. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
5.5.21 15:05

Nedelam to, ale 2tis sledujicich moc neni, spoluprace bych resila az pri desetinasobku, tech „insta hvezd“ uz je fakt docela dost, takze pochybuju, ze by nekdo navazoval spolupraci s takovym poctem sledujicich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
5.5.21 15:07
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem mladá maminka skoro 2 kluků. Na instagramu mám kolem 2tis sledujících (převážně maminky) Mé fotky mají přes 100likes. Ráda bych navázala spolupráci s nějakou menší firmou (bez honoráře) ráda bych ostatním maminkám nabídla kvalitní a hezké věci a tím podpořila někoho kdo právě začíná.
ALE.. nevím nebo spíš si nejsem jistá jak správně firmu oslovit. Ráda bych nabízela hlavně věci pro děti ve věku mých dětí.
Je tu někdo kdo tohle dělá a mohl by mi poradit? Děkuji :srdce:

Ty máš jedno a půl dítěte? Nauč se nejdřív pořádně psát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14986
5.5.21 15:09
@Cenarius píše:
„skoro 2 kluků“? Jakože třeba 1,5 kluka?A proč to chceš dělat, když za to nic mít nebudeš? Jen na tom zbohatne někdo jiný. :nevim:

Nic? Dostavat veci zadarmo je nic? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8442
5.5.21 15:15

@cecetka tak napsala bez honoráře, beru že si ty věci normálně koupi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6067
5.5.21 15:18

Chtělo by to aspoň těch 10tis sledujících

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
5.5.21 15:26

Takhle se to fakt nedela. Většinou je to naopak. Když naznaji, ze tvoje stránky či cokoliv jsou dost vidět, tak si tě najdou sami. 2 tis sledujících je sice super, ale na to, co chceš, je to dost málo. A sledujici nestačí, musíš tam mít i aktivní lidi, co něco komentují, lajkuji atp. Ideal je mít tak desetinasobek sledujících a převážnou většinu tech aktivních. Pak si tě najdou sami a spolupráce je na světě. Nefunguje to tak, ze tam matka dava fotky svých decek a bude dostávat zboží zadarmo a vystavovat ho na stránce, kterou si možná občas precte par lidi… Tedy aspoň tak mi to vysvětloval bratr, co v tom pracuje. Takže začni pracovat na te stránce, ne na hledání firem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14986
5.5.21 15:31
@Cenarius píše:
@cecetka tak napsala bez honoráře, beru že si ty věci normálně koupi :D

Spoluprace je o tom, ze ty veci, ktere prezentujes, dostavas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
5.5.21 15:37
@Anonymní píše:
Je tu někdo kdo tohle dělá a mohl by mi poradit? Děkuji :srdce:

tak uplne nejlepsi je anonymne vystupovat.. to jako zvysi ten „drajf“ a firmy te budou sami oslovovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 15:38

Máš smůlu. Nikdo s tebou spolupráci nenaváže. Já mám přes 4000 sledujících a u fotky i 1000 likes. To bys musela mít, tak 50 000 sledujících. A lidí, kteří mají přes 2000 sledujících je hodně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 15:38

Pro rýpalky ano skoro dvou kluků, za 2 měsíce mám rodit :zed:
@Cenarius myslela jsem to tak že by mi třeba poslali jen vzoreček např. Plen bývají to 2ks, já bych to vyzkoušela, kvalitu, savost, jestli malej nebude podrážďenej a pod. Pak bych napsala recenzi s fotkou.
Přiznám se že u prvního mě nebavilo kupovat celé balíky plen abych zkusila co mu vyhovuje, stejně tak aviváž a prášek.. to samé dětská kosmetika. Malej má suchou pokožku a tak jsem toho musela zkusit spoustu. Bohužel ne vše se pak dá prodat i když je to jen odzkoušené, proto se mi nechce kupovat celá balení.

Už teď přidávám na profil své oblíbené produkty. Ale zatím mi psaly jen zahraniční firmy o které nemám zájem zase já.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16897
5.5.21 15:43
@Anonymní píše:
@Cenarius myslela jsem to tak že by mi třeba poslali jen vzoreček např. Plen bývají to 2ks, já bych to vyzkoušela, kvalitu, savost, jestli malej nebude podrážďenej a pod. Pak bych napsala recenzi s fotkou.
Přiznám se že u prvního mě nebavilo kupovat celé balíky plen abych zkusila co mu vyhovuje, stejně tak aviváž a prášek.. to samé dětská kosmetika. Malej má suchou pokožku a tak jsem toho musela zkusit spoustu. Bohužel ne vše se pak dá prodat i když je to jen odzkoušené, proto se mi nechce kupovat celá balení.Už teď přidávám na profil své oblíbené produkty. Ale zatím mi psaly jen zahraniční firmy o které nemám zájem zase já.

ale něco ti posílat a evidovat vyžaduje ze strany té firmy nenulové úsilí. A to se jim musí vyplatit. Tvoje možnosti zatím onen zisk nenabízí.

Dohledej si agentury a obešli je. Třeba se někomu budeš na něco hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
5.5.21 15:44
@Anonymní píše:
Přiznám se že u prvního mě nebavilo kupovat celé balíky plen abych zkusila co mu vyhovuje, stejně tak aviváž a prášek.. to samé dětská kosmetika. Malej má suchou pokožku a tak jsem toho musela zkusit spoustu. Bohužel ne vše se pak dá prodat i když je to jen odzkoušené, proto se mi nechce kupovat celá balení.Už teď přidávám na profil své oblíbené produkty. Ale zatím mi psaly jen zahraniční firmy o které nemám zájem zase já.

Tak tady to spíš vypadá, že potřebuješ vyzkoušet co bude klukovi vyhovovat prostě zadarmo, protoze se nevyplatí koupit normální balení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat