Reiki - pomohlo někomu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.13 08:07
reiky-pomohlo nekomu?

Manzel se po 12 letech po narozeni 2.ditete zamiloval jinde. Sex nebyl, jen dva mesice schazeni, nejake polibky, byl oblblej.. Pak se sam priznal a ukoncil to. Ted po pul roce je to v poradku, ale ja to porad mam v hlave, neni den, kdy bych na to nemyslela, je to velka ztrata duvery, ztratil se mi ten „partak“ v nem… Vim, ze v tuhle chvili je problem jen v me hlave, ale nemuzu se toho zbavit. Kamaradka poradila reiki. Ja v tohle moc duveru nemam, ale neco mi proste pomoct musi, takhle ten zivot neni ono, jsem plna negativismu a neduvery.. Mate nekdo zkusenost s reiki, pomohlo vam nekomu??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 12.03.13 08:15

Ver a vira tva te uzdravi. ne, reiki me v nicem nepomohlo.

Karamelka86
Kecalka 266 příspěvků 12.03.13 08:20

A to já zase reiky nemůžu než chválit..Ale spíš než do terapie bych investovala do zaučení..Sama mám první stupeň a věř že by Ti ti skutečně mohlo dát hodně :-)A mrzí mě co se Ti stalo..Není nic horšího co by mhl chlap ženě, co se týče důvěry udělat :,(

-Evka-
Závislačka 3745 příspěvků 12.03.13 08:46
Reiki v tom, že najdeš svou cestu, a jak zde bylo psáno
@obrazek píše:
Ver a vira tva te uzdravi.

Ano, mi to pomohlo, hlavně po psychické stránce, využíváme i na akutní léčbu.

Ze zkušeností, pokud chceš Reiki pro konkrétní problém, tak to dobré není, pokud chceš hledat cestu v životě, tak ano.

dadasik
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 12.03.13 14:48

Todle na nás zkoušela naše profesorka před maturitou, prej abychom se uvolnili a je fakt přestali sme myslet na jiný věci než na stres protože sme í moc nechapali, podle me je jsou reiki jen další nejaky bod kde se člověk zachytí když neví kudy kam, je to jako když nekdo věří v boha nebo v buddhu, je to prostě neco čeho se kdykoliv mužeme zachytit bez toho že to po nás neco chce. Já to neodsutuju ale nikdy jsem nic takovýho nevyhledávala protože tomu nevěřím. Z mojeho pohledu je to jen psychicke placebo takže by mi to ani nepomohlo. Ale pokud věříš že ti to pomuže tak směle do toho a neptej se ostatních zda to pomohlo, ostatní nejsou ty a každy vnímame podměty jinak.

Darina K.
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 12.03.13 21:14

Kamarádce nepomohlo, ba naopak její psychika dost utrpěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.13 21:34

Taky jsem si rikala, ze je to jen jakesi placebo..:-(

dadasik
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 12.03.13 21:41

Spíše bych se zaměřila na budovaní vztahu a pokusit se zpatky navrátit důvěru. Je to sice boj a běh na dlouhou trat ale to už je ostatne víc životních situací…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.13 23:01

Dadasik: to se snazim, ale ono se to lehko rekne, i to presvedceni tam je, ale pri kazdy mozny prilezitosti se mi to vraci a premyslim o tom atd. Ted je to uz fakt spis problem v me hlave, ale proste vidim chte nechte vsechno horsi, cernejsi, jsem plna zloby, smutku a zklamani a proste nevim, jak si od toho pomoct…

dadasik
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 14.03.13 11:07

To tě chapu, říkají že na smutek funguje sport, začína jaro, tak bežte treba oba na inline, tenis, wellnes, dej tomu čas… časem jsou vzpomínky spíše šedé nežli černe

Siam
Kecalka 133 příspěvků 14.03.13 23:40

Ahoj,

tak já sama praktikuji Reiki už téměř deset let a pravda je taková, že je to cesta jak být vyrovnanější, trpělivější a klidnější. Reiki je dobré k léčbě akutní bolesti např. fyzické (né popáleniny nebo třeba akutní zánět zubu aj. )A jelikož jsem se také musela smiřovat s partnerovou nevěrou před pár lety (byl zakoukaný do naší kamarádky, ale opravdu zamilovaný) tak ti mohu s klidem na duši říct, že ti zrovna na tohle nepomůže pouze Reiki…stejně si myslím, že potřebuješ čas to strávit a nějak si najít svůj vlastní způsob jak se s tím srovnat. Mě radilo tolik lidí a trvalo mi to 2!! roky, než jsem to spolkla..Reiki ti pomůže naučit se nahlížet do svého vnitra, meditovat atd., ale ne zkousnout takové zklamání. Drž se, přeji, ať se to brzy spraví a ty měla důvěru ve svého muže. Mě se to vyplatilo, teď je to báječný partner a úžasný tatínek. :palec: :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.13 11:50

A Siam, muzu se zeptat - po tech dvou letech jsi to uplne odpustila? Muzes mu ted verit? A vidis v tom zpetne treba aspon nejaky pozitivum, proc se to stalo apod.? Ja totiz po pul roce trpim min, ale proste mam pocit, ze to neskousnu nikdy, ze se ta duvera uz neobnovi…

Siam
Kecalka 133 příspěvků 15.03.13 13:33

Tak nemůžu říct, že žiju ve strachu, ale jsem sem tam ostražitá. Věřím, že se to stalo proto, že jsme přítelova vůbec první partnerka v životě, měl tehda volnost a čas myslet a dělat blbosti ( byl propuštěn z práce a byl pár měsíců doma, já chodila z práce až večer). Chtěl si to zkusit a sám dnes říká, že toho lituje, že byl blbec a hlavně - cítil zájem od jiné ženy více než ode mě. A to mi přiznal teprve nedávno. Pozitivum vidím v tom, že si mě teď jinak váží, je rád, že mě má. Je pořád s námi doma, i před malou to tak bylo. Pokud jsme někam šli tak spolu. To víš, musím se smířit s tím, že je to pěkný chlap a ženy po něm koukaj a mu to samozřejmě nevadí. Ale miluju ho a proto jsem tomu dala šanci. A píšeš, že se sám přiznal, to bych ocenila! Já na to přišla až když jsem je přistihla při líbačce a když jsem si dovolila říct, že je to k…a, tak mi málem ublížil.. :cert: Ale tři měsíce rozchodu a jeho každodenní pláč a prosík to spravilov no :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.14 06:45

Zdravim, prosim o rychlou odpoved. Dnes od osmi mam jit na reiki terapii a mozna jsem v hodne rannem stadiu tehotenstvi…test neco hodne slabounkeho ukazal. Nemuze terapie uskodit? Nerada bych, aby to odešlo…

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 08.12.14 06:51

Ne, nemuze, ale rekla bych to terapeutovi

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama