22letá přítelova dcera mi říká mami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nova.holka
Stálice 79 příspěvků 16.11.14 22:25
Rika mi mami!

Dobry vecer, chtela bych se vypsat a mozna trosku poradit, co me trapi. Je mi 27 let, memu priteli je 42, mame spolu rocni holcicku a pritel ma z predchoziho vztahu 22 letou dceru. Vychoval ji sam, maminka ji umrela. A ted muj problem, jeho dcera mi po tom, co se zacala vicw projevovat nase mala, zacala rikat mami, kdyz nekam jdeme, porad se na pritele věší, on ji poplacava po zadku, spi spolu v jedne posteli, mame maly byt a jaspavam s malou v loznici a pritel v obyvaku na na rozkladaci pohovce a ona s nim. Kdyz jsem mu rekla, ze mi to vadi a prijde mi to zvlastni, rekl mi, ze jsem paranoidni a otocil vse proti mne, ze ji nemam rada. Chova se k ni porad jako k male holce, pritom je to dospela zenska, ktera diky tomu, ze za ni tatinek vsechno dela, nedokaze se o sebe sama postarat. Jak bych taky mohla, kdyz jakmile je s nami, jako bych pro pritele neexistovala. Vezme nasi a svoji dceru a ja jsem jen do poctu. Je mi z toho moc smutno a moje sebevedomi jde rychle dolu. Nevim, co mam delat, protoze cokoliv reknu, jsem spatna.

Příspěvek upraven 17.11.14 v 19:49

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Reakce:
kacz
Kelišová 6106 příspěvků 16.11.14 22:27

@Nova.holka Asi spolu měli blízký vztah, když žili jenom sami dva. To nezměníš.

Nova.holka
Stálice 79 příspěvků 16.11.14 22:28
@kacz píše:
@Nova.holka Asi spolu měli blízký vztah, když žili jenom sami dva. To nezměníš.

Ja vim, ze ne, ale moc me to trapi, ze je to dospela holka a nema svuj vlastni zivot a jeste to osloveni, z toho rostu, vzdyt je o pet let mladsi nez ja :roll:

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 16.11.14 22:29

Vtip??? Takže žárlíš na jeho 22letou dceru?? Pro tebe je možná stejně stará jako ty nebo skoro stejně, ale pro něj bude vždy malá holčička, stejně jako vaše dcera. Běž se z toho vyspat :roll: A nechápu ten nadpis a celkově to je zas nějaká provokace :roll: achjoooooo

kacz
Kelišová 6106 příspěvků 16.11.14 22:29

@Nova.holka Řada lidí v jejím věku studuje a je závislá na rodičích. Co dělá, chodí do práce? Má přítele?

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10673 příspěvků 16.11.14 22:30

Me to prijde uchylny. Holka ve 22 uz neni dite je to dospela svepravna zena. Netvrdim, ze dat pusu tatovi nebo ho obejmout mi prijde spatne to vubec. Ale tohle je extrem

Příspěvek upraven 16.11.14 v 22:32

Nova.holka
Stálice 79 příspěvků 16.11.14 22:30
@kacz píše:
@Nova.holka Řada lidí v jejím věku studuje a je závislá na rodičích. Co dělá, chodí do práce? Má přítele?

Dostudovala pred dvema lety, do prace nechodi, tatinek ji zivi a pritele nema.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 16.11.14 22:30

Pokud ti vadí to oslovení, tak si s ní o tom promluv…jinak docela chápu, že mají k sobě blízko, jestli jí umřela maminka a tatínek ji vychoval sám. Jinak bych si z toho hlavu nedělala, nebude tátovi na krku věčně, za chvíli si dcerka začne budovat svůj život a mohlo by se to zlepšit.

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 16.11.14 22:31
@Nova.holka píše:
Ja vim, ze ne, ale moc me to trapi, ze je to dospela holka a nema svuj vlastni zivot a jeste to osloveni, z toho rostu, vzdyt je o pet let mladsi nez ja :roll:

Tak sis měla najít někoho mladšího, proč jí to neřekneš, že ti to vadí??? Sis našla chlapa s dítětem, mohla bys jí dělat sestru a teď čekáš, že se kvůli tobě odstěhuje, je to mezi ní a otcem jak dlouho zůstane s rodičem bydlet, tobě do toho s prominutím snad nic není, ne :)

Nova.holka
Stálice 79 příspěvků 16.11.14 22:32
@Callipo90 píše:
Vtip??? Takže žárlíš na jeho 22letou dceru?? Pro tebe je možná stejně stará jako ty nebo skoro stejně, ale pro něj bude vždy malá holčička, stejně jako vaše dcera. Běž se z toho vyspat :roll: A nechápu ten nadpis a celkově to je zas nějaká provokace :roll: achjoooooo

Ano, zarlim na jeho dceru a dekuji ti za nazor, nikoho neprovokuji, jestli ti to tak prijde, tak se radeji odmlc, od toho tu tohle didkuzni forum je, mam nejske trapeni, tak jdu sem, nechapu, co mas za problem?

LKK
Ukecaná baba ;) 1756 příspěvků 16.11.14 22:33

@Nova.holka taky mi to příjde dost divný :think:
Hlavně ta věta: porad se na pritele věší, on ji poplacava po zadku, spi spolu v jedne posteli…

Nova.holka
Stálice 79 příspěvků 16.11.14 22:33
@Callipo90 píše:
Tak sis měla najít někoho mladšího, proč jí to neřekneš, že ti to vadí??? Sis našla chlapa s dítětem, mohla bys jí dělat sestru a teď čekáš, že se kvůli tobě odstěhuje, je to mezi ní a otcem jak dlouho zůstane s rodičem bydlet, tobě do toho s prominutím snad nic není, ne :)

Ona u nas nebydli.

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 16.11.14 22:34
@Nova.holka píše:
Ano, zarlim na jeho dceru a dekuji ti za nazor, nikoho neprovokuji, jestli ti to tak prijde, tak se radeji odmlc, od toho tu tohle didkuzni forum je, mam nejske trapeni, tak jdu sem, nechapu, co mas za problem?

Tak si to po sobě přečti znova co si napsala a možná pochopíš ;)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 16.11.14 22:34
@Callipo90 píše:
Tak sis měla najít někoho mladšího, proč jí to neřekneš, že ti to vadí??? Sis našla chlapa s dítětem, mohla bys jí dělat sestru a teď čekáš, že se kvůli tobě odstěhuje, je to mezi ní a otcem jak dlouho zůstane s rodičem bydlet, tobě do toho s prominutím snad nic není, ne :)

Nezlob se na mě, ale spát v jedné posteli s 22 letou dcerou a chovat se k ní jako k dítěti mi taky přijde jako pěkná úchylárna a nevím, z čeho by se měla zakladatelka jít vyspat.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 16.11.14 22:34
@Nova.holka píše:

Se chovas jak pubertacka :) nic ve zlem

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >