Rodina mě odsuzuje, protože si prosadím svou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
30419
25.7.18 15:37
@Nikita34567 píše:
@Malaga od ted se budu na vsechny jen usmivat at mi treba se*** na hlavu :D ne ja si z toho uz musim delat srandu to vazne takhle vsichni delate ? Jak to delate ze se umite tak poretvarovat a udrzite sve emoce pod kontrolou ? :D ja to chci taky umet vis kde je problem ja bych to mozna umela ale pak mam zesebe divny pocit jako ze jsem falesna a ze jsem jako ostatni je to v poradku ? Taky mate ten pocit ?

Když jsi takový zastáncem naprosté upřímnosti - proč ti vadí, že tě nazývají spratkem? Oni to tak cítí, nebudou se přetvařovat stejně jako ty. Měla bys mít pochopení - nebo v čem je najednou problém?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.18 15:49

@hanka.br. :D to je fakt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová