Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Nikita34567 píše:
@Malaga od ted se budu na vsechny jen usmivat at mi treba se*** na hlavune ja si z toho uz musim delat srandu to vazne takhle vsichni delate ? Jak to delate ze se umite tak poretvarovat a udrzite sve emoce pod kontrolou ?
ja to chci taky umet vis kde je problem ja bych to mozna umela ale pak mam zesebe divny pocit jako ze jsem falesna a ze jsem jako ostatni je to v poradku ? Taky mate ten pocit ?
Když jsi takový zastáncem naprosté upřímnosti - proč ti vadí, že tě nazývají spratkem? Oni to tak cítí, nebudou se přetvařovat stejně jako ty. Měla bys mít pochopení - nebo v čem je najednou problém?