Rohlík, Košík nebo iTesco - kde je to nejlevnější ?

Anonymní
13.10.20 08:46

Rohlík, Košík nebo iTesco - kde je to nejlevnější ?

Ahoj,

Vy co bydlíte v Praze na okraji na sídlišti, kde máte zkušenost, kde je to obecně nejlevnější? Potřebuji nakoupit hlavně zeleninu, nějaký maso, vajíčka, olej, rýži, možná dvě tři limonády? Dost šetříme, takže běžně vyrážím večer do Kauflandu pro zeleninu a zase ráno na slevy na maso - ano sem jak duchodce, ale bohužel tedka jinak nemohu.

Jsme ale v koronavirový karanténě a doma nic není. Kde nakoupit? Procházím sortiment u obou a přijde mě to tak nastejno… existují nějaké kupony online na dopravu zdarma nebo tak? Jsem doma celý den, tak počítám že časy závozu mít budou… jde mě spíš o menší nákup cca 500-800 kč…

Poradí někdo?

• anonym - špatná fin situace…
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31634
13.10.20 08:48

Nejlevnější iTesco, ale v jarní katantene byla cekacka až 4 dny u nás. Rohlík přijel hned, ale tam odmítám nakupovat, je to drahé. A Košík u nás nejezdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18836
13.10.20 08:50

Spis to tesco. Nevim jak kosik, tam nenakupuju, ale rohlik ma zeleninu a maso celkem drahe, vetsinou to maj z nejakych farem z okoli, jako kvalitni, dobre, cerstve, ale na cene se to promitne. Tesco mas ceny jak normlane v obchoďáku. Rohlik ma dopravu zdarma, jestli mas doma male deti a registrujes se do klubu rohlicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 08:54

@Pears206 @Kriss Tina

předpokládám, že u nás pojede asi vše…

jinak jde mě o cenu dobrou, kvalita nějak musí jít stranou…a máme karanténu ještě 9 dní, takže když přijedou později mě nevadí…

spíš zda se dá sehnat nějak doprava zdarma…

• Citovat
  • Nahlásit
18836
13.10.20 08:56
@Anonymní píše:
@Pears206 @Kriss Tina

předpokládám, že u nás pojede asi vše…

jinak jde mě o cenu dobrou, kvalita nějak musí jít stranou…a máme karanténu ještě 9 dní, takže když přijedou později mě nevadí…

spíš zda se dá sehnat nějak doprava zdarma…

Jak sem psala rohlik ma dopravu zdarma pro male deti a tesco mivalo zdarma dopravu pri prvnim nakupu, takze pokud si u nich nikdy nenakupovala a jdes se teprv registrovat, tak prvni nakup by mel byt zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
13.10.20 09:03

Nejlevnejsi je asi Tesco.

Kosik uz jezdi vsude, objednavam tam veci prarodicum, co bydli na mensim meste.
Bohuzel, s dopravou zdarma nemam zkusenosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
13.10.20 09:06

U Tesca někdy, když se registruje, tak pošlou nějaké slevové kupony, nebo kód na dopravu zdarma… A možná jsou nějaké výhody na clubcard…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.10.20 09:21

Dopravu mám zdarma jak u rohlíku tak u košíku -zaregistrovala jsem si děti ;). Kupuji jen na rohlíku teď, mají více rozvozových časů. A když jsem udělala identický nákup u těchto dvou společností vyšel mi lépe rohlík 😁. Košík má teď i spolupráci s kauflandem tak levnější potraviny najdete tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
13.10.20 10:11

Já nejraději nakupují na košíku. Na první nákup rozvoz zdarma https://www.skrblik.cz/…rava-zdarma/
Jinak já u nich nakupují tak 1×za měsíc hlavně těžké věci, takže jsem vždy nad 1200,– a dopravu neplatím nikdy. Ale i jinak tam je ten poplatek za dopravu celkem směšný. V Tescu platíš mnohem víc a celkově mi nepřipadá nějak levný… Rohlík určitě ne, tam jsou ceny nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
13.10.20 10:12

Nejlevnější Tesco, nejkvalitnější Rohlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15440
13.10.20 14:28
@Anonymní píše:
Ahoj,

Vy co bydlíte v Praze na okraji na sídlišti, kde máte zkušenost, kde je to obecně nejlevnější? Potřebuji nakoupit hlavně zeleninu, nějaký maso, vajíčka, olej, rýži, možná dvě tři limonády? Dost šetříme, takže běžně vyrážím večer do Kauflandu pro zeleninu a zase ráno na slevy na maso - ano sem jak duchodce, ale bohužel tedka jinak nemohu.

Jsme ale v koronavirový karanténě a doma nic není. Kde nakoupit? Procházím sortiment u obou a přijde mě to tak nastejno… existují nějaké kupony online na dopravu zdarma nebo tak? Jsem doma celý den, tak počítám že časy závozu mít budou… jde mě spíš o menší nákup cca 500-800 kč…

Poradí někdo?

• anonym - špatná fin situace…

Rohlík je drahej, člověk ušetří, že fakt jede jen podle seznamu. Doprava je zdarma vždycky, když to nepotřebuješ ten samý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13398
13.10.20 16:37

Určitě je nejlevnější Tesco, hlavně má slevové akce. Pokud Vám nechodí letáky, tak se stačí podívat na online leták .
Akorát momentálně nosí nákup k 1.dveřím, k bytu teď ne. A co se týče zeleniny, tak nic moc. Pro tu si radši chodím sama.
Za to na Rohlíku byla zelenina parádní, ale zboží o dost dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama