Rotoped v těhotenství

182
15.7.13 15:20

Rotoped v těhotenství

Chtěla jsem se zeptat, zdali mohu jezdit na rotopedu v těhotenství? Jsem na začátku druhého trimestru. Doktorka říkala, že se mám vyvarovat těm sportům, kde hrozí pád a otřesy, Myslím si, že rotoped je proto bezpečný. Co si myslíte vy a jezdil jste někdo na rotopedu v těhonství? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Jajajajajajaj
15.7.13 15:26

Myslím si, že ti doktorka odpověděla :P pokud z něj neplánuješ padat tak je to bezpečné, ale všeho s mírou 8)

• Nahlásit
  • Citovat
8937
15.7.13 15:30

Taky myslim, ze muzes, ale nepadej a neprehanej to. Ale jezdi v sede, ve stoje (jako se to dela na spiningu) se zapojuji i brisni svaly a to bys nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
15.7.13 15:35

Určitě jezdi, je to ideální sport, jelikož nehrozí pád ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4029
15.7.13 15:36

Rotoped, plavání, procházky, lehké cvičení (ruce, nohy, protahování), např. joga, milování v příjemné poloze - to vše je dovoleno. Pokud jsi před otěhotněním byla zvlášť navyklá na sport, tak můžeš i více. Tělo samo řekne, co mu vadí a co ne. Vyvarovala bych se skoků, doskoků, otřesů - běh v terénu, horské kolo, jízda na koni, intenzivní step aerobik, bojové sporty, kontaktní hry apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
15.7.13 16:02

@sabulator proč ne? pokud nebudeš padat ;) já v těhu jezdila i na kole - do konce 8.měsíce (pak už byla zima) ;) ale jen takové lehké projížďky, žádná divočina ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
670
15.7.13 17:34

Myslím že možeš. Moja kamarátka ešte v deň porodu jazdila na kole. Dokonca chcela i do porodnice lebo muž mal pripito a nechcela aby ju viezol v aute… :lol: Proste je to blázon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
16.7.13 12:48

Před otěhotněním jsem aktivně běhala, v 1.trimestru jsem raději žádný sport nedělala. Byla jsem jenom dvakrát plavat. Nyní bych zkusila právě ten rotoped. Jinak děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama