Orbitrek - výzva

1598
14.7.13 15:05

Orbitrek výzva

Ahojky všem,

ráda bych našla nějaké spolubojovníky pro Obitrek výzvu.

Ráda bych každý den „uběhla“ na tomto super přístroji nějaké km, ale pravidelně a fakt každý den.

Přemýšlím o 10 nebo 15 km.

Je tu někdo kdo by se přidal? :dance: Snad v tom nebudu sama :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

425
14.7.13 16:09

Já bych se i přidala. Už jsem ho konečně vytáhla ze sklepa a oprášila, ovšem zase je na něm pěkná vrstva prachu neb jsem se nedonutila :roll:. Já jsem sice spíš počítala na minuty běhala jsem tak nejvíc 30min tak nevím kolika to odpovídá km

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 16:14

Zdravím :-)… přidávám se, ale vzhledem k tomu, že mi děcka zkazily display, tak si to můžu maximálně tak měřit na čas… zvládám tak 40minut… pro mě nejhorší ta pravidelnost…

tak jak to sjednotíme??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
14.7.13 16:29

@zuzka6 Já sem minule měla 28 minut na 10 km, takže to tam odpovídá 10 km. Ale budu moc ráda když se přidáš, donutíme se vzájemně :kytka:

@Selfi Tak klidně mužete jet čas.. tak začneme 40 minut denně?

Jinak jeste jakou máte obtížnost? já mam Kettlera a ten má asi 9 urovní :roll: Jakož kopce a tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
14.7.13 16:53

Hm tak já mám jen takový obyč, kde je jen takové kroutítko plus a mínus, ale vzhledem k tomu, že jsem opravdu z formy budu ráda, když zvládnu tu lehčí obtížnost. No mám, ale pocit, že je taky důležitá rychlost. Myslí, že jsem to viděla v pořadu jste, to co jíte. říkali, že je důležitější se do toho pořádně opřít a jet aspoň 20min co to dá, než se tam jen tak flákat hoďku. Co teda kompromis 30min denně, ale pořádně makat. Já jsem si tu rychlost vždy snažila hlídat jen teď nevím kolik to bylo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8788
14.7.13 17:36
@zuzka6 píše: říkali, že je důležitější se do toho pořádně opřít a jet aspoň 20min co to dá, než se tam jen tak flákat hoďku.

no já nevím, jet „co to dá“ taky není pro hubnutí ideální, protože tuk se spaluje hlavně při určité tepové frekvenci a činnost musí být vykonávána dostatečně dlouho, alespoň půl hodiny a déle. jakmile je ta frekvence překročená, tak tělo nepálí tuky, ale cukry, čili je to fajn k vylepšení kondice (kardiovaskulárního systému), ale na hubnutí neúčinné.

jinak nad orbitrekem taky uvažuji už kolik měsíců a ne a ne se dokopat ke cvičení :roll: odrazuje mě právě to hlídání tepů, protože nejsem s to správnou frekvenci dát, buď jedu moc pomalu, nebo moc rychle a tu správnou rychlost prostě nezvládám :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 18:16

O tepovce mi ani nemluv, ten můj orbitrek jí měřil špatně a jela pořád jak blázen, málem jsem nechodil a pořád jsem se nemohla dostat nad 100… :)..až mi pak kámoška půjčila tepovky a zjistila jsem, že jsem jezdila vysoko nad optimální tepovkou (pro mě na hranici zhroucení :)… akorát mi orbitrek ukazoval pořád kolem 100 :)

tak teda ok — 30minut, ale poctivě… myslím, že není dobré to ani flákat ani jet naplno… to pak nic moc nespálíme..

a kdy teda začínáme.. dneska??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 18:17

Já mám taky obyč. s kroutítkem… stejně si každá nastavíme to, co zvládneme..

takže já jdu do toho už dneska… čekám na ms, tak si to tím alespoň uspíším :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
14.7.13 18:46

@Selfi @sagina

Jasný holky, jedeme už dneska!

Souhlas 30 minut každý den, a tempo dle vašeho ideálního maxima.

Tak jedéém :pankac:

Ja jdu tedka na pinčes tak pak :potlesk: A pustím si u toho Tudorovce :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
14.7.13 18:47

@Selfi Taky čekám na MS, ale doufám že nedorazí :roll: Ale čekat budu jeste víc jak 14 dní :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
14.7.13 18:53

Ok já jdu hned :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 18:59

@dreana ok, jdu na to…dětem jsem pustila pohádku…tak hurá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 19:00

@dreana mně dorazí…test negativ a pocity 100% menses :x :x :x

no…jdu makat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
14.7.13 19:34

Tak hotovo :dance:
Rychlost - 19-20 (asi km/h?)
DIS(že by vzdálenost - 10km
Tep - 95-100
Calorie - 633 Čas - 30min 33s

No abych uběhla těch 10km tak jsem musela poslední minutu trochu šlápnout do pedálů, ale je to asi tak akorát na těch 30 min. Jsem spocená jak myš, jdu do sprchy a čekám na další splněné úkoly :palec:
A všem co čekají na ms, přeji aby ji na tom orbitreku ujeli alespoň na 9 měsíců :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5088
14.7.13 19:50

Uf…má to za sebou… 30.minutu už jsem hypnotizovala telefon, ať už číslo hodinek přeskočí…byla jsem spocená durch a myslím, že díky dnešnímu zápřahu (makala jsem i na zahradě..)to dostanu už dnes v noci.--- a pěkně mě po tom cvičení rozbolely kříže a břicho…

každopádně– jsem ráda, že jsem dnešek splnila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama