Rozchod - nechci žít

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.5.22 18:47

Rozchod - nechci žít

Kam se můžu v takové situaci obrátit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
26.5.22 18:51
@Anonymní píše:
Kam se můžu v takové situaci obrátit?

Psycholog, psychiatr. Jestli je to akutní 155. Žádnej chlap za to nestojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5575
26.5.22 18:53

https://bohnice.cz/krizova-pomoc/

Krizově se můžeš ozvat na tuhle linku, popovídají si s Tebou, případně Tě nasměrují na další pomoc. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
26.5.22 18:54

Ahoj, zašla bych k lékaři, ke svému obvoďákovi a poprosila ho o doporučení k psychiatrovi. Pokud jsi z Prahy, tak tam fungují krizová centra, kde tě přijmou do pár hodin, max na druhý den. Pokud je to možné, nebuď sama, klidně měji hodinu někoho na telefonu, vypovídej se. Jinak nevím, co bych poradila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 18:57

Máte někdo zkušenost s linkou důvěry nebo amtidepresivy?

• Citovat
  • Nahlásit
8006
26.5.22 19:11
@Anonymní píše:
Máte někdo zkušenost s linkou důvěry nebo amtidepresivy?

Antuidepresiva ti může předepsat i obvodní lékař, ale trvá nějakou dobu, než zaberou. Pokud je stav akutní, můžou se dočasně použit i léky, co zaberou dříve, ale nesmí se brát dlouhodobě. Pokud máš myšlenky, že by sis mohla ublížit, volej výše uvedenou krizovou linku. Drž se :srdce: bude líp

Příspěvek upraven 26.05.22 v 19:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:11

Antidepresiva jsem roky brala, co by tě zajímalo? Jinak zkus např Riaps nebo jak už tady někdo psal ty Bohnice. Hlavně se nestyď, od toho to je, nikdo tě nebude soudit!! ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:20
@Anonymní píše:
Antidepresiva jsem roky brala, co by tě zajímalo? Jinak zkus např Riaps nebo jak už tady někdo psal ty Bohnice. Hlavně se nestyď, od toho to je, nikdo tě nebude soudit!! ❤️

A jak to funguje v těch Bohnicích?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:57

Vážně jsem ho milovala a spoustu věcí kvůli němu zkousla. Věřila jsem mu celou dobu. A o to víc to bolí. Pořád myslím na to, jestli má jinou a jestli se ozve. Byl to rozchod v afektu mi přišlo. Prostě jsme se bavili normálně, najednou se naštval, bouchlo ego a konec

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 21:12

Znám tyhle stavy velmi dobře. Hlavně nebuď sama. Měla jsem pocit, že mě samota sežere. Že sama doma doslova umřu, nemohla jsem dýchat, chytala mě neskutečná panika. Hned, jak jsem přišla mezi lidi, ulevilo se mi od těchto pocitů. Dále vyhledat odbornou pomoc - psychiatr a medikace (ale jak už tu někdo psal, antidepresiva zabírají třeba až po dvou týdnech užívání) a dále je důležitá psychoterapie u psychologa. Hlavně se nestyď, tohle není sranda. Hodně lidí to zesměšňuje - vys.ral se na tebe chlap, no a co, to je toho, za to ti to přece nestojí a podobný kecy. Kdo nezažil pocit naprostýho zoufalství, sebenenávidění a chuť zmizet ze světa, ten to nikdy nepochopí. Přeju hodně sil. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
24
26.5.22 23:24
@Anonymní píše:
Znám tyhle stavy velmi dobře. Hlavně nebuď sama. Měla jsem pocit, že mě samota sežere. Že sama doma doslova umřu, nemohla jsem dýchat, chytala mě neskutečná panika. Hned, jak jsem přišla mezi lidi, ulevilo se mi od těchto pocitů. Dále vyhledat odbornou pomoc - psychiatr a medikace (ale jak už tu někdo psal, antidepresiva zabírají třeba až po dvou týdnech užívání) a dále je důležitá psychoterapie u psychologa. Hlavně se nestyď, tohle není sranda. Hodně lidí to zesměšňuje - vys.ral se na tebe chlap, no a co, to je toho, za to ti to přece nestojí a podobný kecy. Kdo nezažil pocit naprostýho zoufalství, sebenenávidění a chuť zmizet ze světa, ten to nikdy nepochopí. Přeju hodně sil. :hug:

Přesně tak kdo nezažil tak to nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
26.5.22 23:26
@Anonymní píše:
Vážně jsem ho milovala a spoustu věcí kvůli němu zkousla. Věřila jsem mu celou dobu. A o to víc to bolí. Pořád myslím na to, jestli má jinou a jestli se ozve. Byl to rozchod v afektu mi přišlo. Prostě jsme se bavili normálně, najednou se naštval, bouchlo ego a konec

Je mě to moc líto, vím jak ti je :,(
Nech si opravdu pomoc, drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 23:32

@_anaavi_ +anonym děkuju vám moc holky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
24
27.5.22 07:22
@Anonymní píše:
@_anaavi_ +anonym děkuju vám moc holky :srdce:

Není vůbec zač, jsou to nepříjemné časy. Určitě vyhledej pomoc ať na to nejsi sama. Toto si nikdo nezaslouží. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
27.5.22 18:16
@JancaS84 píše:
Psycholog, psychiatr. Jestli je to akutní 155. Žádnej chlap za to nestojí

ta poslední věta byla zbytečná, ale chápu a zároveň oceňuji stručnost a přesnost odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat