Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dobrý deň,
@Kadet Biegler upozorňujem na urážky, ktoré sú proti pravidlám webu. Prosím, skúste to bez nich.
Ďakujem,
Kristína ![]()
@admin neuvažujete o zřízení tlačítka na to, aby šlo komentáře zvolených uživatelů vypnout anebo alespoň nějak barevně odlišit, aby se daly snáze přeskočit? Já bych něco takového velmi uvítala. Stejně tak zřízení protikladů srdíčka, takhle je to diskriminační
. Nějaký minusovani by se občas fakt hodilo. Takhle je to nevyvážené a postrádá to logiku. To i to modnipeklo má červená a zelená ramínka… A myslím, že s EM to spadá pod jedno, ne?
@DoktorkaZorkaHorká píše:
@admin neuvažujete o zřízení tlačítka na to, aby šlo komentáře zvolených uživatelů vypnout anebo alespoň nějak barevně odlišit, aby se daly snáze přeskočit? Já bych něco takového velmi uvítala. Stejně tak zřízení protikladů srdíčka, takhle je to diskriminační. Nějaký minusovani by se občas fakt hodilo. Takhle je to nevyvážené a postrádá to logiku. To i to modnipeklo má červená a zelená ramínka… A myslím, že s EM to spadá pod jedno, ne?
Vy budete jistě velmi liberální. Nesouhlasící eliminovat. Nevyčítalo se tu komunistům? jako že kdo nejde s nimi, jde proti nim? No učíte se od mistrů.
@Kadet Biegler píše:
Vy budete jistě velmi liberální. Nesouhlasící eliminovat. Nevyčítalo se tu komunistům? jako že kdo nejde s nimi, jde proti nim? No učíte se od mistrů.
Eliminovat ne, ale dávat záporná hodnocení, když se dávají kladna, jsem navrhovala hned.
@Kadet Biegler píše:
Vy budete jistě velmi liberální. Nesouhlasící eliminovat. Nevyčítalo se tu komunistům? jako že kdo nejde s nimi, jde proti nim? No učíte se od mistrů.
Jsi zase dost mimo. Nechce se mi některé komenty číst, třeba ty tvoje…
@Kadet Biegler píše:
Vy budete jistě velmi liberální. Nesouhlasící eliminovat. Nevyčítalo se tu komunistům? jako že kdo nejde s nimi, jde proti nim? No učíte se od mistrů.
No, uprimne, taky me uz nekolikrat napadlo, ze bych u tebe rada na nejake minus klikla, abych vyjadrila nazor, ze si myslim, ze pises bludy. Reagovat jsem ale nechtěla, aby z toho nevznikla zbytecna vymena nazoru. Ale mozna by ten uzivatel, kteremu by naskakovaly neustale minusy se nad sebou casem zamyslel
![]()
Dobrý den,
o něčem jako antisrdíčkách nebo něčem podobném neuvažujeme. Stejně tak o vypnutí komentářů některých lidí. Nechceme podporovat negativitu, je jí tu až až.
Krásný den
Diana ![]()
@admin píše:
Dobrý den,o něčem jako antisrdíčkách nebo něčem podobném neuvažujeme. Stejně tak o vypnutí komentářů některých lidí. Nechceme podporovat negativitu, je jí tu až až.
Krásný den
Diana
Ale to právě děláte, si myslím. Takový dost nedemokratický přístup. Myslela jsem vypnutí pro každého extra. Nesedí mi XY, vím že mě vytáčí, diskuze se chci ale zúčastnit, tak by mi to pomohlo na XY nereagovat. Ale jo chápu, moc složité, už tak vám ta vaše vylepšení dávají zabrat a uživatelům též. Nic ve zlém. Nicméně díky za odpověď. Zorka
@admin píše:
Dobrý den,o něčem jako antisrdíčkách nebo něčem podobném neuvažujeme. Stejně tak o vypnutí komentářů některých lidí. Nechceme podporovat negativitu, je jí tu až až.
Krásný den
Diana
To je škoda, nevím, proč to má být jen jednostranné
@jita22 píše:
No, uprimne, taky me uz nekolikrat napadlo, ze bych u tebe rada na nejake minus klikla, abych vyjadrila nazor, ze si myslim, ze pises bludy. Reagovat jsem ale nechtěla, aby z toho nevznikla zbytecna vymena nazoru. Ale mozna by ten uzivatel, kteremu by naskakovaly neustale minusy se nad sebou casem zamyslel![]()
Dovolím si nesouhlasit. Diskuze je jediný způsob jak se něco dozvědět. Mínusování je stejné jak připlácnutí nálepky oponentovi. Dovolím si požádat o ukázku mého bludu a ještě lépe jeho fakty podloženým vyvrácení. Jsem si vědom, že obrovskou skupin lidí postihla kognitivní disonance, bránící jim vzít na vědomí, že to co jim říká televize není vždy pravda. Věřte nevěřte, jsou mezi námi i tací, kteří se budou hádat o to, že v roce 89 vláda s 80 000 tisíci milicionáři a plně funkční armádou odevzdala vedení země plnému náměstí. Tak určitě. Kdyby ta fraška nebyla předem připravena, došlo by tento
https://www.youtube.com/watch?… nebo snad tento https://www.youtube.com/watch?… scénář.
Nu a do toho všeho, jako výsměch se po zemi instalují pamětní lavičky za nesmyslné peníze, viz ta na kulaťáku.
Kdyby všichni diskutovali normálně a slušně, nikoho by to nenapadlo.
Nevím, proč sem tahas politiku, s tématem to nijak nesouvisí.
@Venetia píše:
@Kadet BieglerKdyby všichni diskutovali normálně a slušně, nikoho by to nenapadlo.
Nevím, proč sem tahas politiku, s tématem to nijak nesouvisí.
Maličko osvěty. Pokud vypustíme politiku ze života a budeme se zabývat Růžovkou a odstíny šedi, než se nadějeme proběhne zde plánovaná výměna populace a naše děti budou vyrůstat v úplně jiném světě. Nebo ještě jinak. Když kupujete lednici týden lustrujete recenze, spotřebu, hlučnost. Pak jsou volby a zvolíte někoho s šik kravatou, protože nač číst program partaje, vždyť jde jen o život. Skvělé je, když takové lidi doběhne jejich rozhodnutí a kousne je do sedinky, jako bývalou kolegyni, která volila Zelené, protože byli noví a oni prosadili zákon o 10 tisícovém poplatku za starší auta, čímž jí vyautovali z možnosti koupě ojetiny. Nebo debata z dvojitou dr, csc, volící v Praze Piráty. Říkám jí - nevadí ti, že šef evropské Pirátské strany je muslim a že šéfa českých Bartoše vyhodí google při zadání hledání foto, zabaleného do vlajky Antifa a u transparentu - Uprchlíci vítejte, náckové táhněte? Tak se odmítla podívat. Pochopitelně. Z tohoto důvodu je naopak velmi nutné, se začít starat o politiku, protože ta určuje jak zdravé budeme moci koupit potraviny a s jakými dětmi budou ty naše chodit do škol. Je krátkozraké si myslet, že zastrčením hlavy do písku nebezpečí zmizí. Spíš s tou hlavou v písku ucítíte, jak vám nějaká cizí pracka zvedá sukni a sundavá trenky. Konec znáte.
@Kadet Biegler píše:
Vy budete jistě velmi liberální. Nesouhlasící eliminovat. Nevyčítalo se tu komunistům? jako že kdo nejde s nimi, jde proti nim? No učíte se od mistrů.
Pane kadet proč tolik zlosti? Já chápu že první a poslední jste potkal na cestě v tramvaji do práce a uvědomil si že ženské to satanovo plemeno není pro vás stvořeno.. Tudíž budu opakovat mnohokrát řečeno pro panice ze zdejšího fóra..
1. Změňte pristup
2. Změňte sebe
3. Zaplať tě si za to
4. Vzdej to, sice sparťanský přístup ale slabší by měli zůstat zapomenuti..
@Kadet Biegler píše:
Dovolím si nesouhlasit. Diskuze je jediný způsob jak se něco dozvědět. Mínusování je stejné jak připlácnutí nálepky oponentovi. Dovolím si požádat o ukázku mého bludu a ještě lépe jeho fakty podloženým vyvrácení. Jsem si vědom, že obrovskou skupin lidí postihla kognitivní disonance, bránící jim vzít na vědomí, že to co jim říká televize není vždy pravda. Věřte nevěřte, jsou mezi námi i tací, kteří se budou hádat o to, že v roce 89 vláda s 80 000 tisíci milicionáři a plně funkční armádou odevzdala vedení země plnému náměstí. Tak určitě. Kdyby ta fraška nebyla předem připravena, došlo by tento
https://www.youtube.com/watch?… nebo snad tento https://www.youtube.com/watch?… scénář.
Nu a do toho všeho, jako výsměch se po zemi instalují pamětní lavičky za nesmyslné peníze, viz ta na kulaťáku.
Dnes má nějakou poučující náladu ![]()
Ale nejdřív si zajdi do knihovny, půjč si staré noviny a uvidíš, že lidé řeší pořád ty samé blbosti.
@david85lbc píše:
Pane kadet proč tolik zlosti? Já chápu že první a poslední jste potkal na cestě v tramvaji do práce a uvědomil si že ženské to satanovo plemeno není pro vás stvořeno.. Tudíž budu opakovat mnohokrát řečeno pro panice ze zdejšího fóra..
1. Změňte pristup
2. Změňte sebe
3. Zaplať tě si za to
4. Vzdej to, sice sparťanský přístup ale slabší by měli zůstat zapomenuti..
Nerozumět řeč tvůj kmen.