Rozházený cyklus nebo těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 06:00
Rozházený cyklus nebo tehotenstvi?

Dobry den, mam již 3. den zpozdeni, byla jsem tenhle mesic ve velkem stresu - maturita a ja jsem obrovsky stresar, bohuzel se mi pred 2 tydny povedlo vynechat 2 pilulky HA ve druhem tydnu uzivani…takze ted jsem se posledni 3 dny pred ocekavanou MS klepala az strachy, dokonce i zvracela (zvraceni ze stresu je u mě normalni)…myslite si ze mam zpozdeni stresem? Testy negativni..Z osobnich duvodu jsem minuly mesic nemela MS, vynechala jsem 7denni pauzu a brala hned nove platicko..muze to byt taky tim?

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9511 příspěvků 10.06.19 06:16

Teoreticky těhotná být můžeš, pokud jsi měla nechráněný sex. Nikdo ti neřekne. Jeste bych zkusila testovat.

Ale klidně to může být stresem a tím, že jsi spojila platicka. Každá reagujeme jinak. Jinak to není MS, ale krvácení z vysazení, takže bych úplně na tu pravidelnost nepodléhala a nestresuje z toho, že přijde později.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 06:17

Dekuji, prave ze mela..proto stresem uz skoro ani nejim

beruska9
Extra třída :D 11196 příspěvků 10.06.19 07:50

Mne dokazal stres zpozdit ms I o 14 dni (behem zkouskoveho na VS). Spojenim platicek to taky byt muze. Nezbyva, bez cekat, akorat je blbe, ze se ted budes stresovat a tim se ti to muze dal oddalovat.

Uživatel je onlineSue2008
Kecalka 414 příspěvků 10.06.19 07:57

No můj takový „asi stres“ před atestací má za týden 3 roky. :mrgreen: Ale já jsem nebrala HA. Teď vážně, všechno je možné, u tebe ale dost nepravděpodobné. Příště když zapomeneš prášek, použij kondom. Případně pouvažuj o jiné formě antikoncepce, kde se tohle stávat nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:34

Moc dekuju holky, ale ja asi zesilim, kdyz si delam test tak u toho div neomdlivam a to cekani je strasny.

Váš příspěvek
Reklama