Samoživitelka bez práce a jakéhokoliv příjmu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
38228
11.5.20 12:35

No hele, jedna z řady těch, co otěhotněla přes antikoncepci. Já nechápu, že to ještě někdo používá. Snad by to bylo dobré pro ty, co nemohou otěhotnět. Tady to takl má každá druhá pomalu.
A tvůj přítel má pravdu, udržet a budovat vztah je dřina a nemá se před tím utíkat. To dělají slabosi. A pak chtějí od státu peníze za svou slabost. Najdi si práci a nevysavej stát. Nejsi nemocná, jsijen těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
11.5.20 12:39
@Anonymní píše:
Takhle, otehotneka jsem i pres antikoncepci vlivem antibiotik. Mas pravdu vztah nebyl uplny ideal, ale podil ns tom mela ma psychika snazila jsem se i presto vsechno dochazet na terapii. S pritelem nechci byt protoze ho vifim jako manipulanta, kdyz jsem chtela odejit zacal na mne : ale my to zvládneme, pred vztahem nesmis utikat atd…je to opravdu manipulator coz jsem za rok vztahu kdy jsme spolu bydleli nedavala dohromady ty souvislosti. Nyni jsem mesic u rodicu a konecne jsem se zpravila. Chapu, ze nesnasis kdyz nekfo vycucava stat atd… ale Tvuj komentar je plny agrese, nevis o vztahu nic ale pises jak jsem si s nom mohla udelat dite atd…prpste zvlastni okolnosti, nahoda? Fakt nevim…kazdopadne chci podekovat vsem krasnym komentarum, ktere mi neco daly a ktere i dost pomohly, dekuji holky:)

Promin, ale proč chrápeš s někým, s kým nechceš být? U rodičů si teda měla být už dávno. Prostě si to neřešila, příbalové informace od HA taky nečetla, ale natahovat teď ruce a státe plať, ti by ti šlo.
Mmch, taky jsem žila s manipulátorem a rozhodně jsem s ním pak už nespala, než si našel bydlení, bydlel v jiné místnosti. Takže vím, o čem mluvíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9636
11.5.20 12:44
@inkakřivák píše:
No hele, jedna z řady těch, co otěhotněla přes antikoncepci. Já nechápu, že to ještě někdo používá. Snad by to bylo dobré pro ty, co nemohou otěhotnět. Tady to takl má každá druhá pomalu.
A tvůj přítel má pravdu, udržet a budovat vztah je dřina a nemá se před tím utíkat. To dělají slabosi. A pak chtějí od státu peníze za svou slabost. Najdi si práci a nevysavej stát. Nejsi nemocná, jsijen těhotná.

antikoncepce je pro ty, které ji budou správně brát. Ostatní mají používat kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
11.5.20 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj jak uz to tak byva otehotnela jsem. Bohuzel otce ditete trzce nenavidim nyni jsem ve 20tt.,ale k otci ditete se vratit opravdu nechci, zranil mne, zkousela jsem odpustit, i terapii ale nic mi nepomohlo, proste potrebuju byt sama bylo zo pro mne posledni mesice velice toxicky vztah. Chci se osamostatnit, ale nemam zadne finance, jsem bez prace. Kam zajit pro pomoc a o co si zazadat jake davky? Teoreticky mne napada i moznost zustat u rodicu, jenze tam se je rve, neustale hadky a do toho dite nechci privest. Uvazuji i o azylovych domech. Bydlim v Ostrave. Vsem dekuji za pripominky a rady:)

Proč sis dítě nechávala? Když jsi bez práce a bez příjmů? :roll:
Otce dítěte nenávidíš, ale ještě nedávno jsi s ním spala :pankac: super jako.

Neuvažuješ o adopci? Nemáš kde bydlet, nic nemáš… Tohle se mi jeví jako nejlepší varianta…
A pamatuj si, postarat se mají hlavně rodiče dítěte. Ne stát!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9967
11.5.20 13:02

@FraDeu Pokud to stát umožňuje tak proč by nebrala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50452
11.5.20 13:07

Bydlis u rodicu, potrebujes penize na kauci, obvykle byva ve vysi 1-3 najmu, penize na zarizeni bytu. Na to socialni davky nejsou zadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
11.5.20 13:10

Fakt nevim jak nekomu pomuze, proc si s nima chrapala, proc sis dite nechavala… to ma ted jit a zabit dite nebo sebe? :nevim:
Urcite tkusit kontaktovat ty odkazy co jsou na zcatku… zkusit azylovy dum a urcite resit i sama sebe… dite, ktere sis nechala potrebuje maminku silnou, takze potrebujes nejakou oporu a pomoc… v tech azylovy h domech a podobnych budou jiste vedet co poradit… drzim palce at je lip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 13:20
@drewlet píše:
antikoncepce je pro ty, které ji budou správně brát. Ostatní mají používat kondom.

Cha, já otěhotněla při používání kondomu… 8o :lol: Máme krásné, chytré a milované třeťátko. Teď mám Mirenu, tak doufám, že už nee, už jsme na čtvrté stáří… :mrgreen: Antikoncepce mi dělala velmi zle.
Osudy jsou různé, nesoudila bych. ;)
Zakladatelko, kolik máš let? Vzdělání? Já bych sklopila uši a poprosila rodiče, zda by pomohli. Pak můžeš chodit do práce, pokud ti budou ochotni občas pohlídat. A určitě by to chtělo trochu pokory a vděku.

• Citovat
  • Nahlásit
713
11.5.20 13:28
@Anonymní píše:
Cha, já otěhotněla při používání kondomu… 8o :lol: Máme krásné, chytré a milované třeťátko. Teď mám Mirenu, tak doufám, že už nee, už jsme na čtvrté stáří… :mrgreen: Antikoncepce mi dělala velmi zle.
Osudy jsou různé, nesoudila bych. ;)
Zakladatelko, kolik máš let? Vzdělání? Já bych sklopila uši a poprosila rodiče, zda by pomohli. Pak můžeš chodit do práce, pokud ti budou ochotni občas pohlídat. A určitě by to chtělo trochu pokory a vděku.

Pokud jsou rodice problematicti a nepodporujici… muze to jeji sitiaci jenom zhorsit:(. Ono finance nejsou vsechno, byt s ditetem nekde, kde ti neustake nekdo vycita, ze ses tehitna a ze se o tebe musi starat o diteti mluvi treba jako o parchantivi, vse ti dava sezrat a dela s tebe sluzku a blbecka, protoze mu musis byt vdecna a “drzet hubu a krok” neni nic dobreho.. pisu trochu drsne,– le nekdo si takove situace neumi predstavit, ale bohuzel existuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
11.5.20 14:13

@Aglája75 No tak tim spis bude mit zakladatelka motivaci, aby se osamostatnila :nevim: Jako pardon, ale do postele ji toho chlapa nikdo necpal a ze si dite necha, se rozhodla taky sama. Je dospela a svepravna, tak by bylo fajn byt taky zodpovedna a samostatna a nekoukat, odkud by mohl priletet peceny holub do ust.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5561
11.5.20 14:18
@Annabela11 píše:
@Kockazvysocan :roll: :roll:

Prostě ji chybí empatie. Z toho si nic nedělej, tady je to husté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
11.5.20 14:22
@Afrikana píše:
@Aglája75 No tak tim spis bude mit zakladatelka motivaci, aby se osamostatnila :nevim: Jako pardon, ale do postele ji toho chlapa nikdo necpal a ze si dite necha, se rozhodla taky sama. Je dospela a svepravna, tak by bylo fajn byt taky zodpovedna a samostatna a nekoukat, odkud by mohl priletet peceny holub do ust.

Ja jsem ale mluvila o necem uolne jinem… kdyz nechapete, ze kritikou a predhazivani neceho co nelze vratit nic nezmenite… je to problem vas…tim, ze nechce byt u rodicu oodle me naopak dokazuje, ze neni uolne mimo, ale ze mysli na to dite… a na to co bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5561
11.5.20 14:22
@Annabela11 píše:
@Kockazvysocan :roll: :roll:
Prostě ji chybí empatie. Z toho si nic nedělej, tady je to husté.
@Kockazvysocan píše:
Promiň, ale na to měla myslet madan trochu dřív. Když se trápím, tak se aspoň chráním, když už musím chrápat s chlapem, se kterým mám už dlouho toxický vztah. Ale jo, proč ne, vždyť my všichni tohle můžeme sponzorovat. Na otázky typu „na co mám narok“ jsem vážně alergická.

Neměla by si takhle zle mluvit. Jako chápu lidi, co celej život těžce dřeli a pak měli menší důchod, než-li dávky pro Romy, co nikdy nepracovali. Ale toto je jiná situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11741
11.5.20 14:35
@Božislava píše:
Neměla by si takhle zle mluvit. Jako chápu lidi, co celej život těžce dřeli a pak měli menší důchod, než-li dávky pro Romy, co nikdy nepracovali. Ale toto je jiná situace.

A v čem je to jiné? Od zakladatelky ani slovo o práci (kdy pracovala, proč přišla o práci (jestli někdy nějakou měla), proč nemohla sehnat jinou práci (na začátku roku by se zaměstnavatelé přetrhli o kohokoliv). Jakoby práce byla sprosté slovo. Dokonce ani slovo o ÚP (jestli tam po ztrátě práce šla, kdy jí končí podpora). Ani slovo o tom, z čeho financovala svůj dosavadní život.
Takže to opravdu vypadá tak, že i když si vybrala manipulátora, tak se tím manipulátorem nechala vydržovat, a když s ním otěhotněla, tak zavětřila, že k samoživitelce by se možná stát mohl zachovat líp než k mladé zdravé holce, které se nechce makat. V čem se aktuálně liší od těch „Romů“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50452
11.5.20 14:35

@Božislava kdyby ta holka pracovala, neni bez prijmu. Hleda davky, nic pro ni neni, az rodicak po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat