Samoživitelka bez práce a jakéhokoliv příjmu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
54006
12.5.20 07:47

@inkakřivák jestli se léčí s psychikou tak kdo ví co si myslí a co je realita ;) jen to odnese to dítě :? Vždyt není normální aby šla dobrovolně do azyláku :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38228
12.5.20 08:21

No i člověk na AD je schopný normálně fungovat. Chodit do práce a žít život. Tohle mi přijde úplně jiné. Už jen to, že ona ho prokoukli poté, co odjela do ČR kvůli epidemii a sledovala YT, je prostě známka absolutní nevyzrálosti. Přece než začnu s někým žít, tak už ho musím znát. A když ho znám teprve rok a jdu s ním žít, tak skutečně jedu dvojí zajištění. Dnešní době nemít kondom je pěkná hloupost. A navíc určitě sis všimla, kolik je tu lidí, co otěhotněla přes HA. Tomu se nedá věřit. Takže kdoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 08:49

Tohle se ale stava v zivote.
Ja bych na Tvem miste zustala u rodicu i kdyz se u vas rve.Jako prechodne vychodisko.
Z ceho zijes momentalne?
Mezitim bych si zazadala o mestsky byt.
Hlavne neco delat a situaci resit.
Byt aktivni.
Preji hodne sily a boziho pozehnani

• Citovat
  • Nahlásit
5561
12.5.20 13:29
@inkakřivák píše:
@Božislava To je pustý sexismus! I chlapi jsou nezne duše, a zranitelní a když se říznou, teče jim krev. Že tě nahlasim pro diskriminaci!

Jseš chlap?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5561
12.5.20 13:50

I když možná by bylo lepší, kdyby se ženy svěřovaly se svým trápením na mužském webu, někdy mám pocit, že by se tam dostalo jim lepší útěchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
12.5.20 14:39
@Božislava píše:
I když možná by bylo lepší, kdyby se ženy svěřovaly se svým trápením na mužském webu, někdy mám pocit, že by se tam dostalo jim lepší útěchy.

Určitě, a zakladatelka by to rovnou mohla spojit s inzerátem na muže s obydlím, které jsi jí už radila. :palec:

@Božislava píše:
Co se týče tvé situace zkus seznamku, že hledáš muže s obydlím, kterému by nevadilo, že nepůjdeš do vztahu s prázdnýma rukama.

No to opravdu nepřijde s prázdnýma rukama. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11741
12.5.20 14:47
@Markéta80 píše:
@inkakřivák jestli se léčí s psychikou tak kdo ví co si myslí a co je realita ;) jen to odnese to dítě :? Vždyt není normální aby šla dobrovolně do azyláku :jazyk:

Ale to ona nemá vůbec v plánu. Tím azylákem chtěla jen vzbudit dojem, že je ochotná udělat cokoliv a je pokorná chudinka, ve skutečnosti jí samozřejmě jde o to, jestli jí dávky pokryjou vlastní bejvák.
Otce dítěte dost lituju. Těhotná přítelkyně mu odjede s tím, že je v ČR bezpečněji kolem koronaviru pro ni a jejich dítě, a pak mu na dálku oznámí, že už se nikdy nevrátí a nechce s ním žít, protože ho nenávidí (a asi jí to poradila koučka přes internet). A když on namítne, že se všechno dá řešit a na vztahu pracovat, tak ho označí za manipulátora. Alimenty si chce vyřídit přes zastupitelské orgány. Chudák bude bojovat o to, aby vůbec někdy svoje dítě uviděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 15:24

Tady se pomoci nedockas

Holka, preji pevne nervy, ale tady se pomoci nedockas jenom odsouzeni. Pridej se do zkupinky na fb maminky na materske a tam ti pomuzou :) ja jsem sama se 3 detma a penez mam dost, manzel mi odmitl platit alimenty, takze zbyvaj jen davky a pokud si to umis zaridit a budes se dozadovat toho na co mas narok dostanes opravdu dost!!!

• Citovat
  • Nahlásit
11741
12.5.20 15:26
@Anonymní píše:
Holka, preji pevne nervy, ale tady se pomoci nedockas jenom odsouzeni. Pridej se do zkupinky na fb maminky na materske a tam ti pomuzou :) ja jsem sama se 3 detma a penez mam dost, manzel mi odmitl platit alimenty, takze zbyvaj jen davky a pokud si to umis zaridit a budes se dozadovat toho na co mas narok dostanes opravdu dost!!!

Tak máš 3 děti, nebo ses vrátila zbouchnutá ze zahraničí? Asi ještě nechápeš, jaký je tu systém přidělování kytek u anonymních, a že se pozná, co psala zakladatelka, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50452
12.5.20 15:42
@Anonymní píše:

tulipan je prvni anonym-zakladatelka, nejsi moc chytra. Jen jeste poznamku-nejsi a nebudes na materske, budes nezamestnana pobirat socialni davku rodicovsky prispevek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38228
12.5.20 17:07
@Božislava píše:
Jseš chlap?

Nejsem, ale sexismus vidím. Spravedlnost musí být!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38228
12.5.20 17:10
@Anonymní píše:

To je rychlost, včera zbouchnuta a dnes už tři děti a plno peněz? Kruciš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6708
12.5.20 17:16
@Anonymní píše:

Krom toho, že jseš zakladatelka, tak.. Manžel ti správně odmitnul platit alimenty, to se jaksi v manželství nedělá.
A přesně to, co píšu celou dobu… Jseš jen vyžírka, dle Tvé poslední věty. Ale vzhledem k tomu, jak ses teď do toho zamotala, tak nejspíš stejně jen kecáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38228
12.5.20 17:18

@Kockazvysocan určitě. Troll obecný hloupý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54006
12.5.20 17:27
@Anonymní píše:

zakl. to se tě povedlo :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat