Sáňky Tako - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.10 11:32
Sáňky Tako - máte zkušenost?

Máte někdo zkušenost se sáňkami TAKO - jsou to tyto - http://sport.bazos.cz/…Y-ZARUKA.php. Doporučili byste nebo ne?

Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 09.11.10 12:15

Zkusenost nemam,ale nebrala bych je.Tyhle sanky pojedou jen po umrzle vrstve snehu.Kdyz bude cerstvy snih,zapadnou a nehnes nima(kulata,kovova konstrukce x).Kdyz jsem byla mala,mela jsem podobne stavene,male sanky.Vim,ze jsme je vytahli jen parkrat za sezonu,protoze blbe jezdily.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 09.11.10 14:02

Tak jestli je to ta stejná „značka“, která dělá i ty šílené kočáry, tak bych řekla NEBRAT a podívala se po jiných :nevim:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.10 14:20

Hmm, tak to jste mě nepotěšily. Já jsem v podstatě tušila to, co mi potvrdila EEmii, že to špatně pojede. Ale líbí se mi ten nápad, že to táhnu před sebou jako kočár a ne za sebou. Asi se podívám po nějakých dřevěných :nevim:
Lulje, přesně ta firma to je :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >