Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Dobré dopoledne Kamčo
,
Kristýnku budu spíš brát po obědě,ted co jsem doma.Ona bude radši
.Dneska se jí nechtělo z postele a když jsem ji řekla „šup šup,když vstaneš rychle,vezmu tě po obědě ze školky“
,si měla vidět jak potom ochotně vstávala.
Jéé,to bych si vybrala oběd jako tvuj manžel
.Já dnes udělám buřtguláš.Nějak jsem nevymyslela co,tak udělám tohle.Taky tam máme zbytek polévky,ale na zítra už není.
Měla bych docela chut na vepřové plátky na přírodno s rýží,tak třeba na čtvrtek uvařím.Mohla bych vyndat větší kousek a naložit na neděli třeba s bramboráčkama
,no to není vubec špatnej nápad ![]()
Poslední dobou je mi nějak huř,trošku se mě ty nevolnosti zhoršujou.Furt to ještě není uplná krize ale tak nějak stále mám ten těžký pocit na zvracení
.
Ty ted nějak očekáváš mršku vid?Kéž by nedorazila potvora jedna ![]()
Taky ti přeji dobré dopoledne
,včera jsem dočetla druhý díl HP a šla jsem pozdě spát a ráno jse mi nechtělo vůbec vstávat.
Já právě Marečka nemusím ráno vůbec budit,dneska už byl o půl sedmé vzhůru a zpíval jsi tam v pokoji na plno hrdlo. ![]()
To ti teda veřím že Kristýnka byla hned vzhůru,když se dozvěděla že půjde po o domů.
Mareček mi řekl sám že chce ve školce spinkat,že tam spí i ten jeho kamarád Tomášek.Tak zatím tam spinkat bude,ale jestli mi třeba řekne že by chtěl jít po o domů tak bych ho jeden den vzala.
Já jsem vytáhla krutí nohu,ale nevím jestli mi to vůbec vleze do pekáče.Ohřeji knedlík a udělám omáčku.Tak jen doufám že jsi manžel pochutná,jak včera na tom obědě ve městě. ![]()
Měla bych to dostat během tohoto týdne,dívala jsem se do kalendáře tak v prosinci jsem to měla 12 tak uvidíme ale moc tomu nevěřím že by mi nepřišla. ![]()
Byla ráno taky u vás taková mlha,Mareček mi řekl že je venku rozlíté mléko.
Už je to lepší než ráno,ale pořád je tam venku takový opar.
Jéé,u nás není mlha vubec,ale za to v sobotu.Tchýně s tchánem chtěla odvést na ples,tady do nějaké vesnice poblíž.Já se takhle docela bojím jezdit,tam kde to neznám.
No nicméně jsem je tam teda vezla večer a taková mlha,viděla jsem na tři metry a dál ne a ted když nevíš vubec kde jsou zatáčky na silnici a nic nevidíš
,fakt jsem rostla ![]()
Tchýně teda taky,protože se bála abych se nevybourala při cestě zpět.V noci z plesu jsem řekla že je neodvezu,at se nezloběj.
Já takovej sváteční řidič
a ted takhle když fakt vubec nic nevidíš,jela jsem snad 30ti km rychlostí celou cestu.
To si určitě manžel dnes pochutná,to jo ![]()
Ve školce mají kuřátko,jsem koukala ![]()
Manžel by taky asi dneska nejel taky se bojí v takových podmínkách jed,ještě že jsme jely včera.Sice cestu zná do Opavy jezdíme tam celkem často,ale manžel jsi moc nevěří a bojí se. ![]()
Ani jsem ti nepsala jak jsme byli tu v sobotu na těch narozeninách,tak mi říkaly že jsi mám už konečně udělat ten řidičák a že je pak budu vozit když nepiji.Že v únoru mám ty narozky a že jse mi složí na tu autoškolu,a udělám jsi ten řidičák. Ale já ti řeknu že se bojím,že pak někoho přejedu nebo mu ublížím. ![]()
Dneska má Mareček ve školce nějaké Azu maso a dušenou rýži,tak jsem pak zvědavá co na to řekne.
Právě nevím ta noha je dost hrubá,tak nevím jestli se mi to včas upeče.Nastěstí nemusím jít do školky,tak snad manžel chvíli počká když to nebude ještě měkké. ![]()
Už nemáme stromeček,včera jsem ho s Marečkem odstrojovaly ,a manžel ho pak nesl na půdu a na schodech ulomil tu jednu nožku od stojanu.Tak nevím jestli to spravil,ale to asi těžko když to zlomil.
Taky jsem si říkala že to už sklidím.Ale manžel mě s tím ted nepomuže odnosit to na pudu a že bych se s tím ted chtěla tahat sama,to moc ne
ale mi nic jinýho nezbyde.Manžel s berlí to by na pudu s krabicema velkejma nedobelhal.
Tak to taky nevím co je to Azu maso,tak pak písni až vyzvíš
.
Já se taky bojím řídit,ale tam kde to znám už ne.Ale když by se ti složili na zaplacení,tak by do toho šla ![]()
Tak já za chvilku pomažu do školky ![]()
Tak at vám kruta chutná a krásný odpoledne ![]()
Tak jsi zatím stromeček ještě nechte,někdo ho má až do února.My schovaváme jenom stromeček na půdu,jinak ty ozdoby a další věci mám já pod postelí.
Zkoušela jsem tu nožku propíchat parátkem jestli je masíčko měkké,tak jsem jsi říkala že ještě chvilku by to chtělo.
To nevím jestli jse mi fakt složí,ted to stojí dost pěnez. Jinak jsi daváme jen stovku a k tomu bud kytku když je to žena, a mužům láhev vína.
Tak ti přeji moc hezké odpoledne a dobrou chut k obědu. Papa.
![]()
Ahojda holky…Tak jak je???Včera večer jsem obědnala novoudávku čaje:0)A přítel večer brázdil na internetu a obědnal sadu ovulačních testu:0)Sadu 30+10těhotenských…A prý se těší až je budeme testovat..Tak jsem na to zvědavá:0) ![]()
Khatulíku
,teda to bude zásoba testu
.To je dobrej přítel že takhle sám od sebe vyhledává nej nabídky
.
Kolik že jsi poprvé objednala gramu čaje?A ted?
Poprvé 200…A ted taky 200…Ale měli by mi dát 50g zdarma protože to je do měsíce a 50g za1kč..JJ musím ho pochválit ![]()
Kamčo
,mě se pod postel vánoční ozdoby a dekorace rozhodně nenajde,jinak tam šoupu co se dá
.
Tak jak vám chutnalo to krutí stehýnko?Zítra nechám taky Kristýnku ve školce dýl.Mají zpívko,tak jsem se tak s ní domluvila.Předváděla mě jak trénujou nějakou novou dlouhou písen s tancem…roztomilý.
Představ si tak jsem brouzdila na internetu a ten batoh co měla dostat Kristy od Ježíška prostě nikde není.Tak asi objednám holkám ten druhej a holt budou mít stejnej
Ten druhej mají v akci a je ještě o 100 a kousek lacinější,tam se mi líbí ta cena
.
Khatulíku,já zas objednávala vždy nad 400kč a taky jsem dostávala 50g čaje zdarma.Nejdřív jsem dostala na chřipku a nachlazení a podruhé Gravozen
.To je fajn takhle že pošlou dáreček zdarma.
Ahojky Gábi
,už tam mám ty ozdoby schované pod postelý a pak jsem hned jí hned i ustlala. ![]()
Nechela jsem to stehno dýl péc,tak jsem měla měkké masíčko a budem ho mít i zítra.Manžel mně pochválil že je kůrčička opečená tak jak má být a maso měkké,tak jsem byla moc ráda. ![]()
Ale na zítra jsi poručil že mi zbyla štáva,že mám udělat hodně omáčky.
Moc jsem od Marečka nevyzvěděla co to měl dneska za Azu oběd,akorát mi řekl že to nesnědl a přidal jsi čaj u oběda.
Tak ti ty batohy vůbec nepřišly,já myslela že je máš objednané že čekáš akorát až ti je doručí.Tak když je ještě lepší cena tak neváhej,a hned objednávej. ![]()
Mareček se už také ptal jestli dostane na narozky aktovku,a že by chtěl toho koníka kopýtka.
No taky mě ty batohy štvou.Objednávala jsem je 10.12 a měli přijít do vánoc
už je to měsíc a batohy nikde,tak jsem tam psala a že ten jeden ten muj není zatím…ale že ani nenapíšou sami od sebe víš ![]()
Kristy sem jukla když jsem to hledala a viděla ten druhý a říkala že je taky krásnej,tak aspon vím že by se ji líbil.A fakt dobrá cena.Ikdyž možná do té školy letos nepujdem.
Musím se zeptat ted někdy učitelky,jak to vidí,prý do té poradny,to trvá dlouho než tě vezmou.
Víš co jsem zjistila?
Že mi dělaj dobře na žaludek nanuky a zmrzliny atd
,tak si ted každej večer něco studeného dám.Máme zatopíno v krbu tak doma teplo,tak snad z toho nenastydnu ![]()
Byla jsem ve vaně a četla jsem HP a umyla jsem jsi vlasy,ale už jsem zase tady.Už jsem začala číst třetí díl,první díl jsem přečetla za tři dny a druhý až za pět dní. ![]()
Tak ted vlastně ani nevíš jestli ti je vůbec pošlou,nemají vůbec žádnou slušnost aby ti odpověděly.
Tak to je dobře že ten batoh Kristýnka viděla,aspon víš že se jí bude líbit a bude ho pak nosit.
Ted nevím co myslíš že dlouho trvá než tě vezmou do poradny,jako to když nepůjdou děti do školy?To musíš ještě někde jít?
A co budeš zítra vařit?
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.