Sdílíte s mužem nákupní seznam? Jak?

43
25.10.20 12:38

Sdílíte s mužem nákupní seznam? Jak?

Holky, jak řešíte nákupy? Mně manžel vždy volá co nakoupit, nebo si píšu lístek. Řekla jsem si že na to bude určitě nějaká appka :-) Manžel má iPhone, já Android. Co doporučíte?

Můj průzkum:
Google Keep - Výhoda je, že asi každý má Google účet
Tomikup - Česká appka a sama umí řadit seznam podle regálů, což by mohlo šetřit čas
Listronic- Co jsem vyčetla, tak v ČR její všechny vychytávky asi moc nefungují
OneNote- Univerzální poznámk od Microsoftu?

Co jste zkoušely?

Děkuju za zkušenosti a názory

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1680
25.10.20 12:46

Nepotrebuju na nakupni seznam aplikaci, proste napisu na papirek nebo partnerovi do smsky co ma koupit :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kolicek95
25.10.20 12:48

Hele, nic, máme papír na lednici. Ale nějaká appka mi přijde jako super nápad a doteď mě to nenapadlo. :palec: Takže ti nedám zkušenost, ale poděkuji za nápad :D :dance: :dance:

  • Citovat
  • Upravit
3323
25.10.20 12:50

Já si píšu nákupní seznam do mobilu. Je to aplikace jmenuje se to normálně Nákupní seznam :mrgreen: a když jede nakoupit partner tak to jen zkopíruju a pošlu sms. Papírek jsem vždy někde vytratila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
25.10.20 12:51

Ja si to pisu na papir, ktery často necham doma a pak v kramu premejslim co na nem bylo :mrgreen: kdyz chci neco po chlapovi, tak mu to napisu do zpravy. Ja treba nesnáším nejake zapisování čehokoliv elektronicky, musim mit v ruce kus papiru, jinak se ani nedokopu k tomu si ten seznam udelat :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
446
25.10.20 12:55

Mame out of milk a za me super. Obcas mu dopisuji položky i kdyz uz je v obchode a divi se, ze misto aby ubyvalo tak přibývá :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4062
25.10.20 12:59

My používáme Google Keep a nejen na nákupní seznamy. I na seznamy úkolů, plánovaných vánočních dárků, věcí, které máme sbalit na dovolenou… Vyhovuje nám jednoduchost, přehlednost a univerzálnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
25.10.20 13:11
@Kriss Tina píše:
Ja si to pisu na papir, ktery často necham doma a pak v kramu premejslim co na nem bylo :mrgreen: kdyz chci neco po chlapovi, tak mu to napisu do zpravy. Ja treba nesnáším nejake zapisování čehokoliv elektronicky, musim mit v ruce kus papiru, jinak se ani nedokopu k tomu si ten seznam udelat :D

Používám Wunderlist (už se nedá nainstalovat, nově ho nahradil Microsoft To Do) sám pro sebe. Při nakupování procházím obchod a jen odklikám, co mám v košíku. Do aplikace se položka zadá jen jednou, pak ji jen zaškrtneš a tím se vloží do nákupního seznamu.

Používám i na balení na dovolenou, pod stan, na vodu… Mám tam roky prověřené seznamy věcí co potřebuju a tak se mi nestává, že bych na něco zapomněl (třeba plavky na vodu apod. :mrgreen: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5074
25.10.20 13:16

Google keep. Mame tam sdilene seznamy na nakup a co se musi zaridit. A pak svoje vlastni jako ze se mam objednat na gyndu atd

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4135
25.10.20 13:20

Máme papírek na lednici. Stejně tam píšu věci jenom já 😀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1754
25.10.20 13:24

Používáme Alexu. Vždy, když něco dojde, tak to v kuchyni nadiktuju do jejího nákupního seznamu. Aplikaci name v mobilu oba, takže jen otevřeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
25.10.20 13:25

Taky mame na lednici stitky, kde se zapisuje. Kdo jede do mesta, tak se udela velky nakup.
Drobne nakupy resime v miste bydliste. Sama si listek nepisu, kdyz neco potrebuji sehnat a ma volno. Tak muzi pisu na Messenger, jestli se stavi do obchodu, at se nezdrzujem odpoledne. Nebo obcas resim nakupy jinak.
Takhle jsem kupovala i brambory a jablka na uskladneni. Muze jsem pouze poslala na urcenou adresu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
25.10.20 14:30

My pouze To Do

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
gulas.medovy
25.10.20 14:37

Objednáváme od jara výhradně z Rohlíku, občas z Košíku. Nevidím za současné situace sebemenší důvod k tomu, proč bychom měli fyzicky chodit do obchodů. V dobách před covidem jsem psala nákupní seznamy do Telegramu.

  • Citovat
  • Upravit
SAJ
17073
25.10.20 14:39
@PetrAdama píše:
Holky, jak řešíte nákupy? Mně manžel vždy volá co nakoupit, nebo si píšu lístek. Řekla jsem si že na to bude určitě nějaká appka :-) Manžel má iPhone, já Android. Co doporučíte?

Můj průzkum:
Google Keep - Výhoda je, že asi každý má Google účet
Tomikup - Česká appka a sama umí řadit seznam podle regálů, což by mohlo šetřit čas
Listronic- Co jsem vyčetla, tak v ČR její všechny vychytávky asi moc nefungují
OneNote- Univerzální poznámk od Microsoftu?

Co jste zkoušely?

Děkuju za zkušenosti a názory

OneNote, moc se nesvědčilo.

Teď máme i s potomstvem skupinu nákupy na Viberu a funguje přesně tak, jak potřebujeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák