Sen o zesnulém otci

1.6.21 22:32

Sen o zesnulém otci

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli někdo neví co znamená sen s otcem který nedávno zemřel zdálo se mi ze byl v nemocnici a říkal mi ať ho vezmu domů podotýkám že je týden po pohřbu byla bych rada kdyby náhodou někdo věděl co to muže znamenat protože docela často se mi všechny sny plní děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.6.21 22:38

Prisel se s Vami, rozloucit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
1.6.21 22:47

Mně se teď po letech zdálo o babičce. Měla jsem s ní krásný vztah, ale bylo to jako noční můra. Vzbudila jsem se s pocitem, že jí mám zavolat a strašně dlouho mi trvalo si uvědomit, že nemám kam volat.

Jinak po smrti druhé babičky jsem měla stejný sen. Chtěla po mě ať ji vezmu domu. Pamatuju si, že jsem v tom snu brečela, že mi řekli, že umřela a ona mi odpověděla, že ne a chtěla vzít domů.

Co sny znamenají nevím, ale ráda bych to věděla. Na něco mezi nebem a zemí věřím od doby, kdy jsem měla autonehodu. Byla jsem si jistá, že umřu a ve výsledku mi krom leknutí nebylo vůbec nic. Auto mě neposlouchalo a když jsem to měla v rychlosti 90km/h namířeno rovnou do stromu (kousíček chyběl na ledě), auto se samovolně otočilo o 180 stupňů. Bylo to v momentě, kdy jsem už že zoufalství pustila volant a čekala na smrt. Auto to taky přežilo, jen zadní nárazník jsem musela vyměnit, protože lízl strom a upadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
1.6.21 23:24

Podle mne to neznamena nic, jenom to ze na nej asi ted dost myslis a mozek to zpracovava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 23:43

@hani28 Taky si to říkám jenže mě se zdálo i to jak ho pohřbívám a hned za týden umřel jelikož jsme věřící rodina tak to vnímáme jinak ale děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 07:15

Dobrý den,

myslím, že tyhle sny jsou po smrti blízkého člověka celkem běžné. Za prvé to pro vás byla důležitá osoba a ten odchod bolí a za druhé, klidně může být něco mezi nebem a zemí a přišel se s vámi rozloučit nebo něco sdělit.

Mně zemřel táta, když mi bylo 5 let. Zdávalo se mi o něm dost často a dost zvláštní sny. Pamatuji si jich několik. Jeden, kdy jsem kreslila obrázek rodiny, ale on na něm nebyl a v tom snu se mě ptal, proč není na obrázku a mně bylo líto mu vysvětlit, že už vlastně nežije. Když mi bylo 18, zdál se mi o něm poslední sen. V tom snu jsem mu uvařila kafe a říkala mu, že mě čeká maturita. Na to on, že je na mě moc pyšný, ale že už se nepotkáme. Od té doby se mi o něm opravdu už nikdy nezdálo. Možná rozloučení nebo, že jsem jeho odchod konečně přijala? Nevím. Ať to zní sebevíc neuvěřitelně, je to tak.

Nedávno mi zemřela sestra. V jednom z prvních snů o ní mi také řekla, ať ji vezmu zpátky domů, v některých snech brečela, postupně byla o něco veselejší a vypadala úplně stejně, jako když byla zdravá. V posledním snu jsme spolu byly na nějakém moc hezkém místě a řekla mi,, ahoj, měj se hezky'' Věřím, že se přišla rozloučit a chtěla něco říct a doufám, že teď je opravdu na nějakém hezkém místě a je jí dobře. Ten den, kdy zemřela jsem šla domů. Bylo celkem pěkné počasí, bezvětří. Jen tak se ptám se slzou v oku,, Kdepak jsi?¨ a najednou se zvednul vítr.

Jinak soucítím s Vámi a upřímnou soustrast. Vím a zároveň nevím, jak to bolí ( každý to vnímáme trochu jinak) a doufám a představuji si, že jsou opravdu všichni na nějakém hezkém místě odkud nám nemohou zavolat.

Jinak ty sny všeobecně jsou taková zajímavá hlubina. Mohla bych o tom psát hodiny, teda hlavně o těch zážitcích z nich.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 08:23

Můj otec zemřel před téměř sedmi lety. Dodnes se mi o něm tak dvakrát do měsíce zdá. V tom snu jdu na hřbitov a jeho hrob je úplně jinde, než vždy byl a já ho nemůžu najít.
Nebo sedí venku na lavičce, je živý a říká mi „To čumíš, že jsem ještě tady“.
Neměli jsme moc dobrý vztah, protože se víceméně uchlastal.
Vždycky se vzbudím a nevím, co je pravda :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
7396
2.6.21 11:18

@Pavlina878999 Ahoj, zrovna tomuto snu bych nepřikládal nějaký velký význam, přijde mi, že byl ovlivněn Tvými myšlenkami. Byla taková studie, kdy lidé usilovně o něčem přemýšleli a pak se jim o tom v nějaké souvislosti často zdálo, dařilo se jim tedy obsah snů částečně ovlivnit.
Tzn. neměj z toho nijak zlé myšlenky, je to smutná a náročná věc, kterou jsi zažila a buď ráda, že jsi se takto mohl a s tátou vlastně ještě setkat, protože v tom snu bylo to setkání opravdové…
Ať brzy tvou mysl zaměstnají hezčí věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat