Sex s partnerem

Anonymní
30.3.20 23:54

Sex s partnerem

Ahoj holky :srdce:
S přítelem jsme spolu 5 měsíců a musím říct, že náš sexuální život docela vázne. Ze začátku musím říct, že jsme ještě dost mladí.
Pokaždé se sexem začínám já. Začal jen jednou..a to poprvé. A to ještě pod vlivem alkoholu. Bylo to krásné, moc jsem si to užila. Ale od té doby nezačal ani jednou a začal se zdržovat. Když začnu já, tak se sice zapojí, ale vše obstarávám vždycky já. Opravdu se snažím aby se mu to líbilo. Nikdy se však neudělá a už je mi to i lehce líto. Každý chce mít hezký sex, ale s tímhle to asi nepůjde dál. Když jsem se mu snažila naznačit že mi to vadí, tak mi řekl že se prostě stydí a že sex až tak extrémně nepotřebuje, což chápu, sama nejsem až takový sexuální maniak.
Neměly byste prosím nějaké rady? Jínak nám to s partnerem klape dost dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

82
30.3.20 23:56
@Anonymní píše:
S přítelem jsme spolu 5 měsíců a musím říct, že náš sexuální život docela vázne. Ze začátku musím říct, že jsme ještě dost mladí.
Pokaždé se sexem začínám já. Začal jen jednou..a to poprvé. A to ještě pod vlivem alkoholu. Bylo to krásné, moc jsem si to užila. Ale od té doby nezačal ani jednou a začal se zdržovat. Když začnu já, tak se sice zapojí, ale vše obstarávám vždycky já. Opravdu se snažím aby se mu to líbilo. Nikdy se však neudělá a už je mi to i lehce líto. Každý chce mít hezký sex, ale s tímhle to asi nepůjde dál. Když jsem se mu snažila naznačit že mi to vadí, tak mi řekl že se prostě stydí a že sex až tak extrémně nepotřebuje, což chápu, sama nejsem až takový sexuální maniak.
Neměly byste prosím nějaké rady? Jínak nám to s partnerem klape dost dobře.

A kolik vám je let oboum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 23:59

To se nespravi, bude to horší. Věř mi… začínalo to u me podobně, zůstala jsem a skončila jsem rozvedena a skoro rok bez sexu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 00:00

Oprava

• zůstala jsem sama
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 00:06

@Flek1234
Je nám 20

• Nahlásit
  • Citovat
31.3.20 00:07
@Anonymní píše:

A kolik vám je let tedy? Pokud to bude treba tolik kolik si myslím, muze to být i věkem a kluk časem dospěje, nebo az spolu budete déle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24770
31.3.20 00:13
@Anonymní píše:

K čemu rady? On sex moc nevyhledává a stydí se. Buď se otrká nebo neotrká a nejspíš se rozejdete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14566
31.3.20 00:16

Lepší to nebude. On na sex není a to se nezmění. Pokud tě to frustruje, dřív nebo později tě to přestane bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
31.3.20 00:32

Je to jen výmluva, že na sex není. Buď mu v posteli nevyhovuješ /něco mu na tobě vadí/, nebo je částečně impotentní a má dopředu strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13332
31.3.20 00:33

No, jestli se chlap ve 20ti při sexu neudělá, tak je někde chyba. Buď ho vůbec netankujes a nepritahujes. A dělá to jen z povinnosti a nebo ho holky neberou vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5307
31.3.20 01:10

Když mu to nejde a nechce ve 20 letech po 5 měsících vztahu, jak by to asi vypadalo ve 40 letech po 20 letech vztahu? :nevim:
Tohle je dost prohraný předem.
Zlepšovat se časem může technika, výdrž, vzájemné napojení… Ale chuť a vášeň jde spíš dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 01:54

@vulpes ne že by nechtěl, jen prostě ta stydlivosti. Jak říkám, prostě když se oba nalijeme tak se nestydíme a je to v pohodě. Musíme si asi ještě zvyknout.

• Nahlásit
  • Citovat
M-A
632
31.3.20 03:47

No, tak aby z vás tímhle přístupem nebyli časem alkáči :lol:
Jinak já si durt myslím, že mladí by do toho měli bušit jakože fakt často.
Po matuře jsem měla kluka, takovej naruživej, a ten třeba chtěl i 3× za noc, ja chtěla jeho, bylo to fajn :D samozrejmě to časem opadlo na četnosti, ale nabralo na prožitku, a bylo to fajn i jednou dvakrát týdně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
31.3.20 08:29

Ve dvaceti je tohle u kluka dost neobvyklé. Hormonální smršť, která k tomuto věku patří, by mu měla opravdu zapalovat lýtka, o nějakým zvykání si bych vůbec neuvažovala. Spíš bych si s ním promluvila, co je doopravdy za problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1208
31.3.20 08:54

No evidentně má přítel nějaký sexuální problém. Zkus s ním promluvit a pokud se o tom nebude chtít bavit, nebo bude dělat, že o nic nejde, tak bych vztah ukončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama