Sex v manželství

Anonymní
4.8.11 22:08

Sex v manželství

Mám o 17 let staršího manžela a máme pro mě hrozně málo sexu, tak 2× do měsíce max.Mě bude 30 a manželovi 45.Dneska jsem manžela dobývala, ale prý je unavený.V práci dnes nebyl, ale betonoval tři schody.Jinak jsme spolu 11 let a máme dvě děti.Nemyslím si , že bych byla nějak moc sexu chtivá a ja to máte s chlapama vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11527
4.8.11 22:12

ahoj, tak to si opravdu nemyslim! a jestli chces opravdu vedet jak je to u nas, tak tem muj je rad, kdyz to ma 2× do dne a ne mesice :oops:
poradila bych ti to :think: , ze nemas na neho tlacit a on prijde sam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.11 22:13

děti máme tři manželovi je 31 a sex je o víkendu jednou, takže 3× měsíčně, jednou mám totiž MS. je unavenej, chápu ho, pracuje mozkem a dost náročně, já toho mám taky dost, děti jsou k neunavení a já padám na hubu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.8.11 22:13

tak rok od roku je to horsi… :-))

• Nahlásit
  • Citovat
3360
4.8.11 22:14

netlač ho to určitě ne.. u nás to je jak kdy někdy 2× za den někdy jednou za dva týdny.. čím víc tlatím, tím míň chce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6926
4.8.11 22:15

Málo, málo. Prakticky někdy žijeme i jako bratr se sestrou. :mrgreen:
Né, my prostě nemáme průměr - někdy vůbec, jindy hodně… Ale často nám chybí čas, energie a prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.11 22:15

Mně je 38 manžovi 46, máme děti dvě, sex tak 2-3× týdně, ale někdy častěji, někdy když jsme nemocný tak taky taková frekvence není, ale je pravda, že máme rádu sex oba, a vyhovujeme si navzájem. Jestli to u tebe nebude i větším věkovým rozdílem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.8.11 22:16

Mám to podobně. Manžel má přirozenou potřebu tak jednou za 14 dní. Trápí mě to moc, takže radu nemám, pochopení ano. Jen jsem vyzkoušela, co nefunguje - předstírat, že taky nemám zájem. To vždy potom bylo ještě horší. Takže se snažím zvyknout na to, že jsem loudilka a nezbláznit se z toho. Dítě máme jedno, v těhotenství jsem na to tolik nemyslela, ale teď je 2 měsíce po porodu a zase mi to strašně chybí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.8.11 22:26
alsem píše:
ahoj, tak to si opravdu nemyslim! a jestli chces opravdu vedet jak je to u nas, tak tem muj je rad, kdyz to ma 2× do dne a ne mesice :oops:
poradila bych ti to :think: , ze nemas na neho tlacit a on prijde sam

A o kolik let jsi s manželem ty, jen tak pro zajímavost?

Mám taky o 12 let staršího manžela a je to opravdu jak kdy. Prostě my jsme na vrcholu později a oni v té době upadají. Mluvím o starších mužích s mladšimi ženami.

• Nahlásit
  • Citovat
11527
4.8.11 22:30
Anonymní píše:
alsem píše:
poradila bych ti to :think: , ze nemas na neho tlacit a on prijde sam

A o kolik let jsi s manželem ty, jen tak pro zajímavost?

Mám taky o 12 let staršího manžela a je to opravdu jak kdy. Prostě my jsme na vrcholu později a oni v té době upadají. Mluvím o starších mužích s mladšimi ženami.

o 9:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.11 22:33

On si užil když byl mladší.Do 30 dělal první ligu a někdy mu říkám, že má stržený tachometr.

• Nahlásit
  • Citovat
cher
4.8.11 22:36
Anonymní píše:
Mám o 17 let staršího manžela a máme pro mě hrozně málo sexu, tak 2× do měsíce max.Mě bude 30 a manželovi 45.Dneska jsem manžela dobývala, ale prý je unavený.V práci dnes nebyl, ale betonoval tři schody.Jinak jsme spolu 11 let a máme dvě děti.Nemyslím si , že bych byla nějak moc sexu chtivá a ja to máte s chlapama vy?

To bude možná tím, že žena ve 30-ti je na vrcholu a muž o tolik starší už to třeba tak nevyhledává :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1032
4.8.11 22:56

Můj je o 15 let starší.Mě je 24,jemu 39 let a máme jedno dítě.Milujem se zhruba 2krát týdně,někdy víc,někdy míň.A on by mohl denně,i několikrát,takže já mám opačný problém.Mě by každodenní sex zabil,už teď mám 45kg :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.11 06:09
Davdan píše:
Málo, málo. Prakticky někdy žijeme i jako bratr se sestrou. :mrgreen:
Né, my prostě nemáme průměr - někdy vůbec, jindy hodně… Ale často nám chybí čas, energie a prostor.

moje slova-sourozenecký vztah, my jsme spolu 25.let (mě 43, manž. za měsíc 50), jsme spolu spokojeni, zamilovanost po tolika letech je ta tam, občas nějaká bouřka, ale jinak pohoda. Problém je v tom, že mě krávoviny v telce (a těch je tam většina) nebaví, tak se seberu a jdu si do ložnice číst. Manž. kouká na telku a jde spát až někdy před půlnocí, já ráno vstávám kolem 5-6hod. a manž. chrupká třeba do 9, prostě jeden je sova, druhý skřivan. Nějaká tulení v noci, kdy se procitnu je bez odezvy (někdy vstává na ranní, tak nenaléhám, až tak moc). Štve mě to.

• Nahlásit
  • Citovat
11527
5.8.11 07:59

když to tak postupně čtu, tak se děsím co bude za pár let 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie