Šílená únava v těhotenství?

324
11.5.10 11:38

Šílená únava???

Ahojky těhulky a maminky,
jsem v 34.tt a dne se od rána se citím jako bych celou noc někde skládala fůru uhlí :-? Jsem šíleně unavená jako bych vůbec nespala, bez sil a těžko se mi dýchá.
Celé těhu mám nižší tlak, dneska je ke všemu BIO 2 a venku dost divnej vzduch, tak nevím jestli to nemůže být tím?! Nemáte někdo stejnej stav?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
127
11.5.10 11:55

Takové období už mám asi týden (34 tt). Ráno v 5 se vzbudím, v 6 usnu, o půl sedmé vstávám s přítelem do práce a jakmile odejde, musím si jít lehnout a chrním nejméně do oběda, jinak nejsem schopná vůbec fungovat. A večer v 10 padnu mrtvá do postele. A to mám tlak normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
11.5.10 12:06

Ty jo a kde pak vezmeme sílu k porodu :think: :-D
Snažím se být stále aktivní, ale tělo si to začalo řídit samo dle svých potřeb :wink:
Jdu zkusit něco dělat, třeba mě to trochu probere :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4118
11.5.10 12:19

Já teda taky padám na hubu, ale asi mě odrovnává a zároveň zachraňuje 2,5 letej terorista. Donutí mě k aktivitě a já pak zjistím, že je mi trošku líp :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3688
11.5.10 12:26

ahoj

u mě se únava nějak dostavuje spolu se změnami počasí/tlaku venku, já mám tlak naopak vyšší a kdybych se nemusela postarat o Adámka tak v těchto dnech ležím klidně celý den v posteli :lol:

Neboj to určitě odezní a porod zvládneš v pohodě i ten kolotoč po něm, pak už holt člověk „musí“ :wink: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
11.5.10 12:43

já su uplně mrtvá aji bez bubnu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
11.5.10 13:02

Já mám podobné stavy často, ale už trochu dříve, než ty :lol: Navíc ještě pracuji a minulý týden mi bylo z únavy tak zle, že jsem musela odejít domů a lehnout si. Někdy je to lepší, někdy horší a nemám pocit, že bych některé dny spala méně, nebo dřela tak, že bych měla být z čeho unavená. Tlak mám nízký. Možná je to opravdu počasím - teda doufám, jinak nevím, kdo za mě bude rodit, když už teď nemám sílu, na běžně vykonávané věci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
11.5.10 13:16
myšánek píše:
Já mám podobné stavy často, ale už trochu dříve, než ty :lol: Navíc ještě pracuji a minulý týden mi bylo z únavy tak zle, že jsem musela odejít domů a lehnout si. Někdy je to lepší, někdy horší a nemám pocit, že bych některé dny spala méně, nebo dřela tak, že bych měla být z čeho unavená. Tlak mám nízký. Možná je to opravdu počasím - teda doufám, jinak nevím, kdo za mě bude rodit, když už teď nemám sílu, na běžně vykonávané věci :roll:

Tak jsem zkusila něco doma uklid, ale vůbec se to nezlepšilo…asi budu muset zalézt do peří :-D Jen mám strach, abych se nepřespala a nebylo to pak ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
11.5.10 14:34

Tak nevím nevím, jestli ti zrovna práce doma pomůže :lol: Myslím, že se nepřespíš :wink: Já jsem si jen na hodinku lehla a tak podřimovala a hned mi bylo lépe :palec: Utíkej si lehnout, když máš tu šanci. Já jdu za hodinu domů a jdu taky spát :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
11.5.10 14:41

Ahoj, já jsem dneska 36+2 a jsem mimo, tlak mám taky nízkej a do toho si připadám jako kdybych měla jít rodit, křeče, záda… šílený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
12.5.10 08:53

Holky, já vás úplně lituju. I když je to divné a vůbec se mi to nelíbí, tak chápu, jak se cítíte. Zajímalo by mě, proč se tak musím cítit i já a to jsem teprve ve 27 tt :evil: Vy už to aspoň máte za chviličku ale já, já se do té doby zblázním :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12300
12.5.10 09:01

Tak já jsem na odstřel už asi 14 dní…no u mě je to už poslední tažení před porodem, ale asi i tlak venku.
Už se opravdu těším až bude malá na světě.
Ještě si holky užívejte že aspoň můžete spát, mě to nějak nejde, každou hodinu v noci lítám na záchod a pak když se moc proberu tak čučím dvě hodiny do stropu a nemůžu zabrat. No a pak ráno bych chrněla ale nemůžu neboť mě vzbudí a vyžaduje moji pozornost straší dítko :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4034
12.5.10 09:12

Tak takové stavy mám taky a to jsem teprve 27tt. Přičítám to nízkému tlaku, který mám. Když si udělám kávu, tak je to trochu lepší. Taky jsem si všimla, že mi dělá dobře pohyb. Čekám 3.mimi, takže s těmi dvěma se hýbat musím. Fakt se pak cítím líp, ani břicho nemám tak těžké. Jenže při tomhle počasí nějaký pohyb venku moc dlouho provozovat nejde, jelikož každou chvíli prší. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12300
12.5.10 09:15

Jj na to počasí taky nadávám kudy chodím, kdyby aspoň mohl být člověk venku hned by bylo lépe. Místo toho sedím doma a čekám až to na mě přijde :lol: A ještě k tomu jsem právě asi díky tomu úžasnýmu počasí chytla rýmu. No hnus fialovej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
12.5.10 10:14

Jé, to jsem ráda, že je tady na tom někdo stejně kolem toho 27 tt :lol: Já už jsem si myslela, že jsem jediná :-?
Kávu jsem si teda za celé těhotenství nedala ani jednou, ale já to snad zkusím.
Těhotné maminky, máte můj obdiv, protože zvládat tuhle únavu a ještě děti, to si vůůůbec nedokážu představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat