Silvestr - vše nejlepší do Nového roku 2015

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17630
31.12.14 22:02
@BabyBella píše:
Petardy pod okny a pes šílí…ty jedou od osmi. Ze všech stran.

Jestli mi tím někdo v noci vzbudí psa, tak budu vraždit :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
31.12.14 22:02

Tak nase deti snad dnes taky cekaji na pulnoc :-/ me picne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2551
31.12.14 22:03
@terinka4444 píše:
nechci tě děsit, ale myslím, že po slivovici bude sex a jak na Nový rok, tak po celý rok. Dobře to promysli :lol:

tak jestli si to po té slivovici budeme pamatovat  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowHunter
31.12.14 22:04
@MartinaIrena píše:
Jednodržky :lol: :lol: :lol:
:nevim: :nevim: a prudil dvě hodiny s hrama :roll: :roll:
  • Citovat
  • Upravit
2873
31.12.14 22:05

@Antonie Bolavá ja chci vraždit ted. Nespí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
31.12.14 22:05
@cimbík píše:
tak jestli si to po té slivovici budeme pamatovat :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
31.12.14 22:06
@Cosmos píše:
Taky koukáme na Záskok. :) Nic lepšího nedávají, spíš jsem líná pouštět něco z archívu. :mavam:

Dávají Babies

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5073
31.12.14 22:06
@Omiii píše:
@Blackova.KPo pravdě jsem ještě nezkoušela žádnou ze zaručeně účinných vypuzovacích metod, nějak na to nevěřím. Ale každopádně díky za tip, třeba tím tanečkem potěším alespoň manžela :jazyk:

U nás jediná vypuzovací metoda bylo počkat až dostanu termín nástupu na vyvolání - pak nastal v noci před plánovaným nástupem úprk ven (teda úprk: „A najednou žnnnn žnnn a utekly mně želvy“ :mrgreen: :mrgreen: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9819
31.12.14 22:07

My jsme doma, popijime bohemku, dcera stridave kouka na pc na pohadky a prudi :mrgreen: spat nechce, stejne by ji petardy vzbudili a tesi se na ohnostroj, jenom nevim, jestli v te mlze bude neco videt :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
31.12.14 22:09
@BabyBella píše:
@Antonie Bolavá ja chci vraždit ted. Nespí

Copak, mně ani nejde o to, jestli mi spí, nebo ne, ale jestli začne jančit, tak nebudou spát děti a to budu fakt zlá. Ale uvidím jak bude reagovat, je to její první Silvestr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowHunter
31.12.14 22:11
@kozisek píše:
Dávají Babies
:zed: :zed: já četla Babiše :roll: :roll:
  • Citovat
  • Upravit
5073
31.12.14 22:12
@Omiii píše:
@AndilekOli
Ono to nějak dopadne, stejně to neovlivním. Ale taneček s prsy hned ráno vyzkouším :)

A nemusí se to dělat o půlnoci :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5073
31.12.14 22:19

@Omiii Mně se děti vydaly právě kolem půlnoci na průzkum vnějšího světa - tedy přesněji, to druhé kolem 1 v noci doma a to třetí cca ve 22 hodin v Globusu u masa :mrgreen: Třeba když vydržíš, ještě ho/ji přemluvíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
31.12.14 22:22
@ShadowHunter píše: :zed: :zed: já četla Babiše :roll: :roll:

toho možná na jiném programu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowHunter
31.12.14 22:22
@kozisek píše:
toho možná na jiném programu :mrgreen:
:think: je to možné, ale u nás běží Tele Tele
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová