Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@BabyBella píše:
Petardy pod okny a pes šílí…ty jedou od osmi. Ze všech stran.
Jestli mi tím někdo v noci vzbudí psa, tak budu vraždit ![]()
Tak nase deti snad dnes taky cekaji na pulnoc :-/ me picne.
@terinka4444 píše:
nechci tě děsit, ale myslím, že po slivovici bude sex a jak na Nový rok, tak po celý rok. Dobře to promysli
tak jestli si to po té slivovici budeme pamatovat ![]()
@Cosmos píše:
Taky koukáme na Záskok.Nic lepšího nedávají, spíš jsem líná pouštět něco z archívu.
Dávají Babies
@Omiii píše:
@Blackova.KPo pravdě jsem ještě nezkoušela žádnou ze zaručeně účinných vypuzovacích metod, nějak na to nevěřím. Ale každopádně díky za tip, třeba tím tanečkem potěším alespoň manžela
U nás jediná vypuzovací metoda bylo počkat až dostanu termín nástupu na vyvolání - pak nastal v noci před plánovaným nástupem úprk ven (teda úprk: „A najednou žnnnn žnnn a utekly mně želvy“
)
My jsme doma, popijime bohemku, dcera stridave kouka na pc na pohadky a prudi
spat nechce, stejne by ji petardy vzbudili a tesi se na ohnostroj, jenom nevim, jestli v te mlze bude neco videt ![]()
@BabyBella píše:
@Antonie Bolavá ja chci vraždit ted. Nespí
Copak, mně ani nejde o to, jestli mi spí, nebo ne, ale jestli začne jančit, tak nebudou spát děti a to budu fakt zlá. Ale uvidím jak bude reagovat, je to její první Silvestr.
@Omiii píše:
@AndilekOli
Ono to nějak dopadne, stejně to neovlivním. Ale taneček s prsy hned ráno vyzkouším
A nemusí se to dělat o půlnoci
![]()
@Omiii Mně se děti vydaly právě kolem půlnoci na průzkum vnějšího světa - tedy přesněji, to druhé kolem 1 v noci doma a to třetí cca ve 22 hodin v Globusu u masa
Třeba když vydržíš, ještě ho/ji přemluvíš.
@ShadowHunter píše:![]()
já četla Babiše
![]()
toho možná na jiném programu ![]()
@kozisek píše:
toho možná na jiném programu