Sleduje mě manželova bývalá přítelkyně

Anonymní
27.2.14 15:46

Sleduje mě manželovo bývalá přítelkyně

Ahoj holky, potřebuju se z toho trochu vypsat a pokecat si o tom. Neustále mě sleduje manželovo bývalá přítelkyně, bydlíme od sebe přes 100km a stejně mám pocit jak když jí mám za zadkem. Zásadně tvrdí že jí,, nezajímáme a že nás má totálně na zádech" ale jak mile si změním profilovku na FCB (mám jí zablokovanou, asi kouká od někoho jiného)tak si jí změní taky, má velmi podobné oblečení jako já,(když dám na net fotku tak do několika dní tam má fotku v podobném oblečení)děti mají stejné hračky apod. Máme společnou kamarádku(od ní to všechno vím) a vždy když se spolu vidí tak se na mě hrozně vyptává a strašně mě řeší.
Myslíte že jí to někdy přejde, zatím mě to nijak neobtěžuje ale asi to není úplně normální? Jsou rozejití již 8let!

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41519
27.2.14 15:49

A neřešíš zbytečně i Ty ji? Koukáš ji na fcb, ptáš se na ni kamarádky…kašli na ni, přestaň ji řešit a začni žít svůj život…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3487
27.2.14 15:49
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5847
27.2.14 15:49

:mrgreen: :mrgreen: tak bud rada asi se ji libi tvuj styl kdyz se opici :mrgreen: :mrgreen: to fakt neni nic o sledovani

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
27.2.14 15:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuju se z toho trochu vypsat a pokecat si o tom. Neustále mě sleduje manželovo bývalá přítelkyně, bydlíme od sebe přes 100km a stejně mám pocit jak když jí mám za zadkem. Zásadně tvrdí že jí,, nezajímáme a že nás má totálně na zádech" ale jak mile si změním profilovku na FCB (mám jí zablokovanou, asi kouká od někoho jiného)tak si jí změní taky, má velmi podobné oblečení jako já,(když dám na net fotku tak do několika dní tam má fotku v podobném oblečení)děti mají stejné hračky apod. Máme společnou kamarádku(od ní to všechno vím) a vždy když se spolu vidí tak se na mě hrozně vyptává a strašně mě řeší.
Myslíte že jí to někdy přejde, zatím mě to nijak neobtěžuje ale asi to není úplně normální? Jsou rozejití již 8let!

Manřelova, ne manželovo!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
27.2.14 15:52
@Keyllah píše:
A neřešíš zbytečně i Ty ji? Koukáš ji na fcb, ptáš se na ni kamarádky…kašli na ni, přestaň ji řešit a začni žít svůj život…
:pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5847
27.2.14 15:53
@Keyllah píše:
A neřešíš zbytečně i Ty ji? Koukáš ji na fcb, ptáš se na ni kamarádky…kašli na ni, přestaň ji řešit a začni žít svůj život…

Taky si myslim ze to moc hroti slecna/pani tak si nema na fcb davat zadne fotky a ma kliid spolecnou kamaradku ma zrusit nebo si ujasnit jasny pravidla at se o tobe s ni nebavi ale vyptavas se ty vyptava se ona koukam ze nejen hracky a obleceni mate spolecne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.14 15:53

@Keyllah kdyby mi to kamarádka neřekla ani bych o tom nevěděla, ani nevím jak ta holka vypadá! Přijde mi to dost divné.
@aspagi Taky jsem se tomu nejdřív smála ale prý to trvá už pár let.

  • Citovat
  • Upravit
12743
27.2.14 15:53

Myslím, že tě neřeší o nic víc než ty jí :lol: zkus se na ní vyprdnout a když jí máš zablokovanou tak na její profil nevejrej u kamarádů ;) určitě se ti uleví

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
27.2.14 15:53

Dlab na ní :think: tohle není nic, co by Ti ubližovalo atd.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5847
27.2.14 15:54
@Kopre píše:
Manřelova, ne manželovo!

Jo to me rozsekalo ale co nejsem tady od toho nekoho ucit rodny jazyk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12743
27.2.14 15:54
@Anonymní píše:
@Keyllah kdyby mi to kamarádka neřekla ani bych o tom nevěděla, ani nevím jak ta holka vypadá! Přijde mi to dost divné.
@aspagi Taky jsem se tomu nejdřív smála ale prý to trvá už pár let.

no tak si zruš fb a vnitřnosti ti to neutrhne :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
27.2.14 15:54

Vy se sledujete navzájem se mi zdá :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
andreazbudejc
27.2.14 15:54

Ta má asi docela nízký sebevědomí, když neumí žít svůj život co…kašli na ni, nemůže za to :-)

  • Citovat
  • Upravit
andreazbudejc
27.2.14 15:55
@dani24687 píše:
Vy se sledujete navzájem se mi zdá :think:

haha to asi jo :D :D

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová