Reklama

Sledujete olympiádu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 17.02.10 10:08
Sledujete olympiádu?

Mám takovou drobnou úchylku - strašně ráda se dívám na krasobruslení, mám v každé kategorii svoje oblíbence (teda kromě žen - co skončila Irina Slucká, už mě nikdo moc nezaujal) a vždycky na ME, MS nebo teď na olympiádě sleduju, jak si vedou.
Co vy? Sledujete? Prozraďte svoji oblíbenou disciplínu!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Carrien 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.10 10:17

Taky koukám, u nás teď prakticky nemáme puštěnou jinou stanici… Krasobruslení mám taky ráda, škoda, že to Vernerovi nevyšlo :cry: a Březinu ošidili :cert: tedy alespoň podle ohlasů…Musím se koukat odpo na záznam. Jinak koukáme hlavně na hokej a na skoky…

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 17.02.10 10:17

Ahojda, sleduju sleduju :-)
Na ZOH mám taky ráda krasobruslení, pak skoky na lyžích (a své oblíbence tam) a sjezdové lyžování.
Dřív jsem u krasobruslení měla své oblíbence. Jako ty Sluckou a u tanečních párů Peizerata a Anissinu. Teď ty páry vůbec neznám. No a u kluků vedl Yagudin a teď Pljushenko :-)
Jinak sleduju vlastně stejně skoro všechno, na každém tom sportu je něco zajímavého, jen nemám oblíbence.

Nouky
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 17.02.10 10:22

My jsme jako rodina hromadně natěšení na hokej a fandíme taky Sáblíkové. Ta holka je bůh! Úžasné bylo zahájení OH, ale šílená byla smrt toho sáňkaře - fakt hrozné! Sáňky dvojice jsou dneska, tak na to mrknu, protože vím, že tam už před zahájením OH bylo víc nehod, i když ne s tak drsnými následky. Ti kluci musí mít asi nepříjemný pocit jít na „dráhu smrti“. Taky jsme koukali na hokej žen - ale zdá se mi to divné - hokej a ty „křehké“ bytosti mi nějak nejdou dohromady…

Carrien 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.10 10:25

JJ Anissina a Peizerat byli super, tak jsem měla ráda Philippa Candeloro (D'artagnan) v Naganu byl nepřekonatelný :potlesk: :potlesk: :potlesk:

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 17.02.10 10:35

Taky sleduju, noční přenosy jsou teda síla, ale tak kolem 3-4 ráno krmím Adélku, takže sleduju u toho a většinou pak u TV vysedávám i pak co jí dám spát. Dneska jsem takhle sledovala právě krasobruslení, to je moje vášeň. Vernera je škoda a Březinu vážně podrazili, je to těžkej a nespravedlivej sport, ale kouká se na to krásně. Jinak samozřejmě hokej, rychlobruslení, snowboard. Zimní OH mi vůbec přijdou divácky atraktivnější než letní, ale je to asi věc názoru.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 17.02.10 10:44

Je mi jasne, ze budu vyjimka, ale nesleduju. Je mi to sumafuk - behem roku taky nesleduju zadne sportovni prenosy a najednou bych se mela zblaznit. Ale ja jsem takova proste :nevim: byla mi jedno zlata hokejistu v Naganu (dost me fascinovalo, jak se mohl narod zblaznit, ale kdyz neco vymysli nejaky vedec, co ma prinos pro vsechny, tak je z toho zprava tak na pet radek - a ta medaile je preci uspech tech hokejistu a ne muj :roll: ) Ted jsem na iDnes zaregistrovala, ze Sablikova vyhrala zlatou medaili, to ji blahopreju moc. Ale abych z toho byla na vetvi, jaky jsme MY CESI dobry, tak to teda nejsme, dobra je ona a na muj zivot to nema dalsi dopad. Jo teda, ma, doufam, ze na tu pitomost ohledne stavby te haly na rychlobrusleni se vybodnou - u nas je zaregistrovanych 17 dospelych rychlobruslaru a stavet jim halu za 1,5 miliardy…te sjezdarce.. Zahrobske.. taky nikdo nevystavel hory - spis bych dala Sablikove penize, at trenuje v zahranici. No proste, spis me stve, ze ta olympiada okupuje CT2. Nestaci jim CT4 :-P

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 17.02.10 10:49

Madgirlnancy: Já taky neblázním, ale na sport se prostě ráda podívám, když už ho neprovozuju :-) A nekoukám tedy jen na olympiádu :-)
S halou pro Sáblíkovou taky nesouhlasím.

sylvusa
Kecalka 139 příspěvků 17.02.10 10:52

Ahoj holky,jasne ze sledujem olympiadu,je to super.Trosku nervy,viz.Bau­er,Sablikova,a­le to k tomu patri.Jen je skoda ze je to az v Canade,pro nas blbe casy.Uz se moc tesim na hokej.Libi se mi i kraso,ale to je fakt v blbou dobu,jedine zaznam.a taky nemae ct4,takze toho moc nevidim,ct2 dava jen neco. :-(

sylvusa
Kecalka 139 příspěvků 17.02.10 10:54

Ale jak ctu nazory,je to fakt vec nazoru,a jestli to nekoho nebavi,tak se nemusi divat,no ne? :mrgreen:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 17.02.10 10:57

sylvuso, no vzdyt jo…ja jenom odpovidala na otazku tematu - sledujete olympiadu? tak jsem napsala, ze nesleduju a taky proc. :-) neboj, nebudu se zasazovat o zruseni OH :mrgreen: :mrgreen: haha, ted jsem se pobavila.

magnolie
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 17.02.10 11:01

Ahojky,
už díky své úchylce na krasobruslení mám téměř přetočené dny a noci.Ale bohužel včera večer jsem si šla lehnout a manžovi se nepodařilo mě ve 4 vzbudit na krátký program mužů.Ještě ,že mi ho odpoledne na eurosportu opakují.A zítra ráno vstávám v 6…hrajem hokééééj. :pankac: :pankac:

sylvusa
Kecalka 139 příspěvků 17.02.10 11:03

Huraaaaaaaaaa­aaaaa,uz se tesim na nase hosiky,snad to nepo… jak minule. :potlesk: :potlesk:

sylvusa
Kecalka 139 příspěvků 17.02.10 11:06

Ani jsem neslysela ze by meli postavit halu pro Sablikovou.Asi by se to fakt nevyplatilo,sou dulezitejsi veci.Sak muze trenovat jinde,jiste ma dost sponzoru,tak at plati. :palec:

jana_m
Závislačka 4972 příspěvků 17.02.10 11:34

Taky miluju krasobruslení a hlavně taneční páry.. Peizerat a Anisina byli nejlepší, do dneška máme nahranou na videu jejich Carminu Buranu.. :-D
Letos ale nějak nestíhám, ještě jsem neviděla ani kousek. Už byly volné jízdy tanečních párů? No snad najdu na netu záznam.. :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >