Reklama

Do léta štíhlejšími...

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Indrielka
Kecalka 229 příspěvků 06.02.10 23:17
do léta štíhlejšími...

Ahoj holky,
zakládám novou diskuzi pro všechny co chtějí zabojovat a do léta se zbavit nějakých těch přebytečných faldíků. :kytka: Probíhající diskuze tak nějak utichly až na jednu. Ale mezi rozjeté holčiny už se pouštět nechci. :wink:
Nenápadně doufám, ve vytvoření skupinky dam co se vzájemnou podporou alespoň trošku přiblíží vysněné figuře a léto si budou užívat s menší konfekční velikostí než s jakou vítaly letošní rok.
Já se na to vrhnu a vítány jste všechny které máte kapičku chuti umazávat ta šílená čísla co nám teť v Únoru ukazuje váha. :-) :-) :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »

Reklama

Reakce:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 06.02.10 23:30

Ahojda,tak nadpis teto diskuze se mi honi hlavou kazdy den :)
Jsem necelych 5 mesicu po porodu,stale kojim a bohuzel patrim k tem,kteri pri kojeni nehubnou,ale naopak nejak pribiraj :(
strasne rada bych se do leta tech kilecek navic zbavila,jenze moje zavislost na sladkym je asi nevylecitelna :D
Kazdopadne chci a hlavne bych mela se sebou zacit neco delat,neb uz se na sebe nemuzu ani podivat :(

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 06.02.10 23:37

Jasná věc má drahá souputnice.Jdu do toho též :mavam:  :kytka:

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 06.02.10 23:48

Jeee to je prima.. ja jsem se uz upsala u holek uplne nove hubnuti.. ale jestli me vezmete mezi sebe, tak budu moc rada… Hubnout potrebuju jako sul.. ale to sladky.. a ta lenost.. Inu vzhuru do boje.. hura.. do leta casu dost, abychom vypadali k svetu :dance:

vulpes
Závislačka 4996 příspěvků 06.02.10 23:59

S dovolením bych taky ráda něco shodila…teda ta kila nejsou tak aktuální jako potřeba se trochu líp vytvarovat! Sice už mám po porodu dýl, než vy ostatní, což je trochu ostuda, ale lepší pozdě, nežli ještě později, že? :wink:

azalka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 07.02.10 00:17

Ahoj holky,
můžu k vám??

Tohle téma se mi taky moc hodí, leden se mi v jídle nevydařil snad ještě víc než vánoce, takže do jara a léta to bude chtít zabrat. Tak by nám ta vzájemná podpora mohla třeba pomoct :-D

Já už mám po porodu přes dva roky, loni jsem(nejspíš díky kojení) měla tak o 6-7 kg méně a teď to už jen stoupá. Ale to je holt ta rozežranost, sladké, pohyb nula :think: Taky bych se potřebovala naučit jíst víckrát denně, jsem přesně ten typ co jí jednou (dvakrát) ale pořádně :zed: :zed:

Indrielka
Kecalka 229 příspěvků 07.02.10 00:19

Beru kohokoliv kdo má chuť. :-D
Tak v pondělí se holčiny koukejte zvážit, změřit, poznačit datum u dírky na pásku, vyštrachat něco hodně pěkného do čeho se chcete do léta vejít ať se máme od čeho odpíchnout. :-P
Jasně, že káždá co uznáte za vhodné :-D :mrgreen: :-D
Já zítra fičím s rodinkou na oběd k mamce tak budu doufat v nějakou zdravější verzi. Těším se na Vás v pondělí. :mavam:

Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 07.02.10 05:18

Taky se přidávám, mě k tomu docpalo to, že jsem si koupila (objednala) nové džíny v mé velikosti a nejsou a poprvé v životě jsem zkusila si je nechat a dohubnout do nich… Už jsem se snažila jíst častěji, vynechat sladkosti a denně cvičit na steperu,potom protažení a břicho a fakt se cítím dobře, když pro sebe každý den něco udělám (zatím jsou to 4 dny) a to jsem včera začala smrkat atd. takže jsem vynechala a byli jsme na návštěvě+1 u nás a byli křupky a oplatky :-?

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 07.02.10 08:08

Jdu do toho:) Už se sama před sebou stydím:(((

Klára
Závislačka 3408 příspěvků 07.02.10 08:12

Ahoj,já se taky přidávám :wink:

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 07.02.10 08:38

Holky tak se pridavam taky.........tak nekdo by m,el dat nejakou zarucenou radu jak na to, taky jeste kojim, tak je to tezsi , zatim s kojenim sekn out nehodlam.....tak co s tim????
valim na spinning, ted dopoledne, tatka bude hlidat:-)

Hilda
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 07.02.10 08:40

zdar baby,

já se tedy taky přidávám, ale hodlám hubnout sportem, sladký si prostě nedokážu odepřít :cert:

Začala jsem chodit na spinning a řeknu vám, to je teda maso… Hodina šlapání v kuse včetně kopců a podobnejch věcí. Když jsem šla poprvý, tak jsem naskočila mezi zajetou skupinu co chodí 2× tejdně. Nechtěla jsem se ztrapnit, tak jsem makala jako všichni, no myslela jsem, že mě odveze rychlá :lol: Podruhý jsem šla na hodinu zdarma, která byla pro začátečníky. Všechno nám tam vysvětlili a zase jsme hodinu makali, ale trochu volněji. Moc se mi to zalíbilo a všem doporučuju :wink: Jen kdybych si pak nedala čokoládovou tyčku… Ale co, předtim jsem furt jedla tyčky a nešlapala jsem, tak to teď logicky musí bejt lepší, no ne? :lol:

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 07.02.10 08:41

Také se hlásím a vítám nově založenou diskuzi na toto téma:-)
Já už se tedy snažím od začátku roku a zatím se docela daří (5 týdnů, 9 kilo dole), ale pořád mám ještě hodně co shazovat, takže do léta mám o program vystaráno:-)

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 07.02.10 08:43
Hilda píše:
zdar baby,

já se tedy taky přidávám, ale hodlám hubnout sportem, sladký si prostě nedokážu odepřít :cert:

Začala jsem chodit na spinning a řeknu vám, to je teda maso… Hodina šlapání v kuse včetně kopců a podobnejch věcí. Když jsem šla poprvý, tak jsem naskočila mezi zajetou skupinu co chodí 2× tejdně. Nechtěla jsem se ztrapnit, tak jsem makala jako všichni, no myslela jsem, že mě odveze rychlá :lol: Podruhý jsem šla na hodinu zdarma, která byla pro začátečníky. Všechno nám tam vysvětlili a zase jsme hodinu makali, ale trochu volněji. Moc se mi to zalíbilo a všem doporučuju :wink: Jen kdybych si pak nedala čokoládovou tyčku… Ale co, předtim jsem furt jedla tyčky a nešlapala jsem, tak to teď logicky musí bejt lepší, no ne? :lol:

Ahoj, kam chodis na ten spinning?

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 07.02.10 08:50

Jo, a také ještě kojím, takže ta moje dieta spočívá v tom, že si píšu, co jsem snědla, snažím se udržovat to optimální dělení stravy (snídaně 1000kJ, svačina 400, oběd 1800kJ, svačina 400 a večeře 1400kJ) a večer už nejím nic. HOdně mléčných výrobků a zeleniny, omezila jsem pečivo a přílohy.
Se sportem je to horší- jednou týdně večer chodím s kamarádkou do fitka a ještě bych chtěla chodit jednou dopoledne, to je tam hlídání dětí, ale musím počkat, až nám skončí zápisy do školek, zatím mám každou středu zabitou. A koupila jsem si ministepper- před týdnem, ale zatím jsem na něm žádné extra výkony nepředvedla. Takže ve sportu mám ještě mezery:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >