Šly byste na melír v mém případě?

Anonymní
12.2.20 10:54

Šly byste na melír v mém případě?

Ahoj, chci se jen poradit :) nikdy jsem nemela melir, jen vzdy v lete pouzivam sprej na blond vlasy, at se mi trochu vysisuji od slunicka. Ted si ale pohravam s myslenkou nechat si je lehce zesvetlit, ale nekdo me od toho odrazuje, at si vlasy neznicim. Mam si to podle vas zesvetlit melirem, nebo zas pockat na leto?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3289
12.2.20 10:59

Ahoj, já bych s tím nedělala vůbec nic.
Podle fotek - zvlášť té druhé - máš nádherné vlasy a škoda si je ničit melírem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12476
12.2.20 11:01

A já bych to zkusila, budeš ještě víc krásná blond a když tě to zklame, jednou se nic nestane :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12077
12.2.20 11:05

Rozhodně nechoď na melír, natož ke kadeřnici, která by ti na takhle dlouhých vlasech chtěla dělat klasický melír. Devadesátky skončily před dvaceti lety…

Spíš chtěj třeba jemňočké prosvětlení na velmi jemných pramíncích vlasů, hodně něžnou bayalage a podobné současné techniky zesvětlení když už něco. Cílem je vlasy, které vypadají přirozeně, ale líp. A proužky tmavší a světlejší od zhora dolů prostě přirozené nejsou :-D

A počítej s tím, že na takovéhle hřívě to zabere spoustu času a spoustu materiálu a pod tisícovku se nedostaneš a to bude u těch levnějších kadeřnic.

Jakmile ti někdo nabídne službu za pár stovek, tak ti tam prostě odbarví pruhy jak na skunkovi. A zároveń bude používat takové barvy a nebude používat takovou regeneraci, že ti ty vlasy vysuší.

Příspěvek upraven 12.02.20 v 14:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.2.20 11:08

Já bych si nechala od kadeřnice určitě srovnat ten žlutý odstín třeba přelivem a začla bych používat šampon na korekci barvy. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
12.2.20 11:08

Nešla bych. Máš nádherné zdravé lesklé vlasy, přirozeně prosvětlené.
Považovala bych to za ztrátu času s vlastně nejistým výsledkem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
365
12.2.20 11:10

Ne, máš krásné vlasy. Blond vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
12.2.20 11:13

Klidně bych zkusila přeliv. Vlasy nezničí a vymyje se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15802
12.2.20 11:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se jen poradit :) nikdy jsem nemela melir, jen vzdy v lete pouzivam sprej na blond vlasy, at se mi trochu vysisuji od slunicka. Ted si ale pohravam s myslenkou nechat si je lehce zesvetlit, ale nekdo me od toho odrazuje, at si vlasy neznicim. Mam si to podle vas zesvetlit melirem, nebo zas pockat na leto?

nešla. Máš krásný vlas, jak jednou najedeš na melír/barva, tak se toho jen tak nezbavíš. Co přeliv? nebo tónující šampón?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3884
12.2.20 11:23

Mas krasne vlasy, ale pokud chces tak radsi baylage. Ja na ni chodim a jsem moc spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
12.2.20 11:25

Za mě jo, účes se tim celkově oživí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
12.2.20 11:28

Ne nedávala bych nic. Máš krásné vlasy lesklé. Jakmile to jednou obarvis obarvis už to nikdy nedostaneš úplně dolů. Počkala bych na léto budeš vysisla od sluníčka + bych si pořídila takový ten fialový šampon na blond vlasy co stahuje žluté tóny a budeš čičina. Za mě to stačí… :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
12.2.20 11:29

Do melíru bych nešla, hodně vysušuje ;)
Jedině buď přeliv nebo blonďatou hennu (ale kvalitní, žádnou z drogerky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
12.2.20 11:35

Ne, máš krásnou barvu, nechala bych to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
12.2.20 11:38

Být tebou, tak bych na melír nešla. Máš krásné vlasy a neničila bych je melírem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama