Snažení a svatba švagrové

Anonymní
21.9.20 09:33

Snažení a svatba švagrové

Dobrý den, ráda bych znala Váš názor.

Plánovali jsme teď od listopadu začít s manželem pracovat na dítěti. Nedávno jsme se dozvěděli, se je švagrová zasnoubená. Bohužel termín kdy by chtěli mít svatbu vychází měsíc po případném porodu (kdyby se zadařilo na poprvé) nebo bych tam byla s velkým bubnem. Samozřejmě vím, že to může trvat i měsíce.

Se snoubenci máme skvělý vztah a ráda bych si to s nimi užila. Také nechci „strhávat“ pozornost na sebe a rodit kolem jejich svatby.

Sice jsme mladí a netlačí nás věk, ale zas si říkám, že takhle by jsme to dítě neměli nikdy, kdyby jsme pořád brali na někoho ohledy.

Děkuji za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
870
21.9.20 09:40

Prosimtě neřeš to. Nemusí se na poprvé zadarit. Můžeš porodit dřív… Možnosti je tolik, stejně jako akcí, které vám v dobe těhotenství přijdou do cesty. Já měla na svatbě dvě těhotné v posledním týdnu a teda vůbec nemám pocit, že by na sebe strhávaly pozornost. Spíš byly stranou nebo se bavily.

Příspěvek upraven 21.09.20 v 09:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24946

8o to bych vůbec neřešila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881

Podle me resis naproste hovadiny, promin. Kdo vi, kdy se vam zadari, kdo vi, jestli svatba vubec bude (pardon ale mozny je vsechno)… a planovat tehotenstvi okolo svatby, ktera ani neni moje, o tom jsem snad jeste neslysela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
21.9.20 09:43

To je tak nepodstatny, vubec bych toto neresila, buhvi jak vse bude, nech to volne plynout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
21.9.20 09:44

Byli jsme švagrové na svatbě hned po šestinedělí. Nemyslim si, že by na nás byla nějak strhnutá pozornost, spíš to pro mě bylo náročné - kojení, spaní, bylo dost teplo, já měla hrozné návaly. A kamarádům jsme byli na svatbě, když jsem měla asi 14 dní do porodu, taky všechno v pořádku, jen prostě s břichem je to větší zápřah.
Pak jsme byli na svatbě, když byl malé necelý rok a ono co si budeme, stejně jsem si to neužila tak, jako bezdětná :lol:
Osobně bych se začala snažit a uvidíš, co život přinese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5810
21.9.20 09:45

Namátkou z naší rodiny - na mé svatbě byla moje sestra v osmém měsíci, sama jsem v osmém měsíci byla na svatbě sestřenice, švagrová porodila den před naší svatbou. A žádná z těch událostí fakt snoubencům jejich den nesebrala, nebo tedy neměla jsem ten pocit ani jako host, ani jako nevěsta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
21.9.20 09:48

Neřeš to a užívej si snažení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15866
21.9.20 09:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych znala Váš názor.

Plánovali jsme teď od listopadu začít s manželem pracovat na dítěti. Nedávno jsme se dozvěděli, se je švagrová zasnoubená. Bohužel termín kdy by chtěli mít svatbu vychází měsíc po případném porodu (kdyby se zadařilo na poprvé) nebo bych tam byla s velkým bubnem. Samozřejmě vím, že to může trvat i měsíce.

Se snoubenci máme skvělý vztah a ráda bych si to s nimi užila. Také nechci „strhávat“ pozornost na sebe a rodit kolem jejich svatby.

Sice jsme mladí a netlačí nás věk, ale zas si říkám, že takhle by jsme to dítě neměli nikdy, kdyby jsme pořád brali na někoho ohledy.

Řešit cizí svatbu za X měsíců a těhotenství, které ještě ani nenastalo, protože se o něj ještě nepokoušíte… hmm… tak to je vyšší dívčí, opravdu.

Tvoje starosti bych chtěla mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 09:52

Tak moc děkuji. To jsem celá já, že pořád řeším nějaký blbosti :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3201
21.9.20 09:57

:mrgreen: tak tohle fakt neřeš, nikdy nevíš, jak dlouho bude snažení trvat, svatbu si přece můžeš užít i těhotná.. vůbec nevíš, jak snažení dopadne, může to taky trvat půl roku, rok, než otěhotníš… vážně by mi v této souvislosti byla svatba v rodině úplně fuk ;)
aneb : Když chceš pobavit Pána Boha, řekni mu o svých plánech… :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12648
21.9.20 09:59

Ty ses pripad :lol: Zahod tyhle spekulace a taky pocit, ze se pak kolem tveho bricha a mimina bude tocit cely svet. Jsem si vzpomela na toho borce z Basniku, co mel sitovy graf na zivot I s dovolenou v Jugoslavii :lol: To nenaplanujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51041
21.9.20 10:03

Promiň, že se směju, já umím plánovat těhotenství s přesností asi tak deset let, ale občas to tak někomu vyjde :lol: Neřešte užívejte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6974
21.9.20 10:13

Začala bych se snažit, ono to dopadne

a perlička z naší svatby - manželův bratr ještě před odjezdem na obřad oznámil rodině, že se zasnoubili a tchyně pak neřešila na svatbě nic jiného než jeho.

držela jsem si distanc a nekomentovala jsem to, zamrzelo mě to, protože opět to bylo o něm a manžel byl opět upozaděný, asi úděl druhorozeného.

děje se to stále, že ti dva jsou středem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60346
21.9.20 10:19

Řešíš blbiny.. Proč bys měla těhotenstvím strhavat na sebe pozornost? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...