Snažení červen/červenec 2021

Anonymní
23.5.21 20:54

Snazeni cerven/cervenec 2021

Ahoj holky, kdo take prechazi do dalsiho mesice snazeni? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
576
23.5.21 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, kdo take prechazi do dalsiho mesice snazeni? :)

Ahoj všichni, přidávám se do skupinky… bohužel tento měsíc to nevyšlo, tak snad červen :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.5.21 21:18

Ano, ja :D v jake fazi cyklu ted jste? Ja mam dnes 5 DC… snad se hned dalsi pokus zadari 😊 treba se s nekym potkame ve skupince TP unor 2021 :lol:
Bylo by to zbozne prani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.5.21 21:20

@mdragon
:mavam: Jsme na tom stejne :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
23.5.21 21:21
@Ivuska456 píše:
Ano, ja :D v jake fazi cyklu ted jste? Ja mam dnes 5 DC… snad se hned dalsi pokus zadari 😊 treba se s nekym potkame ve skupince TP unor 2021 :lol:
Bylo by to zbozne prani…

Já jsem 4DC… ano, přesně jak píšeš - to by bylo zbozne prani! :D
Jak dlouho se snažíte holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.5.21 21:30

@mdragon
Tak to jsme v podobne fazi 8) ja mam ale vetsinou delsi cykly… jelikoz je MS nepravidelna, tak pouzivam ovu testy..
My se snazime od letosniho roku, ale az minuly mesic jsem mela pocit, ze by z toho mohlo neco byt… bohuzel to ale nevyslo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
23.5.21 21:37

@Ivuska456 Dřív jsem měla také dost nepravidelné cykly a i přes mou nedůvěru to trochu srovnaly bylinky (už vím v kterém týdnu to dostanu). Ovulaci na sobě většinou poznám, tak ovu netestuji (snažíme se od března). :think:

Snad nám to vyjde tentokrát. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
23.5.21 21:40

Ahoj holky, take se pridavam. Sice se zatim ms nedostavila, ale test negativni a pravdepodobne tento mesic anovulacni i podle dr.. Vsem preji hodne uspechu a snad se uz taky presunem do tehotenskych skupin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.5.21 21:58

@mdragon
Budeme doufat, ze dalsi pokus bude uspesny :andel:
U me se ovu nijak neprojevuje, tak testuji, abych neco nepropasla :D
Jake bylinky ti pomohly, jestli se mohu zeptat? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.5.21 22:11

@Llemark
Snad ano, doufam, ze se presuneme co nejdrive ;)
Pristi cyklus snad uz bude normalni a v nejlepsim pripade i uspesny :andel:
Drzim palce nejen sobe ale i vsem ostatnim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
23.5.21 22:15

@Ivuska456 Posledni dobou si rikam, ze od te chvile co jsem se zacala snazit mam ten cyklus uplne divny.. zacala jsem brat 100% inositol, tak snad pomuze na tu ovulaci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
23.5.21 22:27

Ahoj, taky jsme se začali snažit. U prvního jsem pila kontryhel a brala fertipronu a povedlo se hned napoprvé. Tak uvidíme, jak to bude teď… Jinak ještě kojim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
24.5.21 08:54

Ahoj děvčata :mavam:
Přidávám se k vám. Snažíme se 2 měsíce, teď čekám na ovulku, ale mám dlouhý cyklus okolo 35 dnů tak nevím kdy ji čekat. Tenhle měsíc poprvé jedu ovulacni testiky. Dneska 18 DC a pořád nic :lol:
Jinak po hodně přectenych diskuzí jsem koupila gynex kapky, že plno snazilkam to srovnalo cyklus a do 2 měsíců se jim zadarilo mimčo.
Jenže mě se z tech kapek zvedá kybl :nevim:
Hezký den :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
24.5.21 09:13

@Ivuska456 Pila jsem kontryhel, vždy prvních cca 14dní cyklu (do ovulace). Tři měsíce, pak měsíc pauza a takhle pořád dokola. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
24.5.21 09:15

@Kikinka85 Teda gynex kapky si tu vychvaluje opravdu hodně ženskejch… snad se zadaří! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat