Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Čauky ženy, tak 2014 císař holčička, hned na to 2015 císař zase pipinka no a ted jsme já i muž v pořádku snažíme vlastně 4 roky už. Toho chlapečka noo ještě
.Nehrotíme to, jen prostě chceme zkusit toho piňďourka
Dvě holčičky už máme takže mise splněna ale kdyby se zadařilo
i
třetí holčička bude požehnáním
![]()
@sofinkaemilka a dělali vám před třetím snažením nějaké podrobnější vyšetření, třeba ultrazvuk jak vypadá jizva? Já se toho bojím jako čert
aby mi nepraskla děloha, jinak bych o třetím taky uvažovala ![]()
@JaneCase jste taky po císaři joo? Paní doktorka rikala ze jizva je krasne zahojena no a u muze asi v poho kdyz uz mame dve pipiny
spise u mne problem myslim ze to bude tema císařema brzo zasebou ![]()
Ahoj holky. Taky mám 2× císař jeden 2012 druhý 2014 pak jsem měla tělísko to mi teď dr. vyndal(začátek unora) a snazi me se o holčičku ![]()
@Veronika.verun píše:preji hodne stesti a at je holcicka
Ahoj holky. Taky mám 2× císař jeden 2012 druhý 2014 pak jsem měla tělísko to mi teď dr. vyndal(začátek unora) a snazi me se o holčičku
@sofinkaemilka díky vám zase přeji toho kluka… já mám trošku pocit že jsem paranoidní a myslím že nám to vyšlo na první pokus
jsem dnes 10dpo tak začnu už pomalu testovat
jsem horší než prvnička
ale zase predtim jsem to taky vzdycky vedela driv nez ukázal test… ![]()
@sofinkaemilka píše: Čauky ženy, tak 2014 císař holčička, hned na to 2015 císař zase pipinka no a ted jsme já i muž v pořádku snažíme vlastně 4 roky už. Toho chlapečka noo ještě.Nehrotíme to, jen prostě chceme zkusit toho piňďourka
Dvě holčičky už máme takže mise splněna ale kdyby se zadařilo
i
třetí holčička bude požehnáním![]()
Ahojky, známá má 3 děti- všechny císařským řezem- a všechno bylo v pořádku, jenom se taky museli dýl snažit
mají tři raubíře- všechno kluci
tak držím palce ať se ten klučina podaří ![]()