Snažení - září 2019

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marti.eM
Stálice 70 příspěvků 19.08.19 13:28
Snažení - září 2019

Ahoj holky, dnes přišla ms, takže zakládám novou diskuzi pro snažilky v září. :kytka:
Tento měsíc jsem měla krásně narostlou sliznici, ukázkový dominantní folikul taky, ale stejně to nevyšlo. Podotýkám, že partnerův spermiogram je na 1. Užívám Clostilbegyt, Gynprodyl, podle utz injekce Ovitrelle a už nějaký ten pátek užívám i kyselinu listovou…Tak která se ke mně přidáte taky?:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 43 Další »
Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 19.08.19 13:34

Ahojky, s ms zacinam brat clostik a jdem na inseminaci v zari :lol:

Marti.eM
Stálice 70 příspěvků 19.08.19 14:11

@Safrik Taky jdu od zítra na Clostilbegyt:) Jak dlouho se snažíte?:)

Marti.eM
Stálice 70 příspěvků 19.08.19 14:17
Grepová šťáva a ananas

Jinak četla jsem, že pomáhá pít grepovou šťávu 5 dní před ovulací (maximálně 0,5l denně) a 5 dní po ovulaci jíst ananas ( ananas rozdělíte na 5 částí a každý den jednu část sníte).

Zkoušel to už někdo?

geileenka
Extra třída :D 12631 příspěvků 19.08.19 14:41

Klidně se také přidám, pokud nevadí, že nejsem na začátku cyklu, ale asi 5dpo. Nicméně snažíme se už delší dobu, ještě počkáme asi tento cyklus a pak další dva a zajdeme do caru.
@Marti.eM Zkoušela, ale co se týče toho ananasu, mnohem lepší je koupit si doplněk stravy Bromelain v tabletách. Je to vlastně ta látka, co je obsažená v ananasu a měla by pomáhat k uhnízdění, proto jenom těch 5 dní. A grep by měl zlepšit ovulační hlen. Nicméně podobně funguje i ACC - uvolňuje hleny, ale působí na všechny. A může ho pít i chlap, pozitivně působí i na sperma. Stačí tak 3 dny před ovulací.

Marti.eM
Stálice 70 příspěvků 19.08.19 16:11

@geileenka 5DPO? Tak to držím palečky, aby to vyšlo, dej potom vědět :hug: K tomu ananasu a grepu přesně tak - grep na ovulační hlen a bromelain v ananasu na nidaci. Já teda jím i normálně hodně ovoce a tabletek už mám dost, takže zůstanu u toho ananasu, ale o tom, že je grep dobrý na sperma jsem netušila, takže ho naordinuju i muži :lol: Děkuju :srdce:

geileenka
Extra třída :D 12631 příspěvků 19.08.19 18:37

@Marti.eM Děkuji. Už moc nevěřím, ale trocha naděje je vždy.
Pro mě právě bylo zase pohodlnější spolknout tu tabletku a hlavně jsem to ještě nezkoušela, tak tomu teď dám šanci.
Hele, jestli takhle funguje i grep, to fakt nevím. Zkusit můžete. Myslela jsem to v souvislosti s tím ACC, že rozpouští hleny, takže mění i konzistenci spermatu. Spermie jsou pak prý více pohyblivé. Ale je to otázka.

Marti.eM
Stálice 70 příspěvků 19.08.19 20:00

@geileenka Aha, vy jste myslela ACC, já jsem si zase myslela, že myslíte ten grep, špatně jsem to pochopila :D Ale za zkoušku nic, že jo:)

Safrik
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 19.08.19 21:56

@Marti.eM 4 dlouhe roky, mame za sebou 2× IVF.. :?

Sisinka1990
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 19.08.19 22:09

@Marti.eM ahoj, já se vracím mezi snažily po druhém potratu, resp. zamlklem těhotenství.11.9. máme první konzultaci v CARu, chceme se nechat po těch dvou nezdarech vyšetřit. Držím všem palce :srdce:

Marti.eM
Stálice 70 příspěvků 19.08.19 22:39

@Safrik To je dlouho celkem:/ Ale hlavně to nevzdávejte :srdce: Sestře dokonce tvrdili, že s manželem nikdy nebudou mít děti, že jsou neplodní… Teď jim doma běhají 2 úžasné zlatíčka:) Je to tak trochu klišé, ale je to pravda - naděje umírá poslední, no ne? :kytka:
@Sisinka1990 Držím palce i vám a snad všechno dobře dopadne :kytka:

barunkak1
Povídálka 23 příspěvků 20.08.19 08:07

Ahoj holky, přidávám se :kytka: S přítelem se snažíme rok, mám diagnostikované PCOS, zatím jsem pouze na gynprodylu a vitamínech. Budeme se objednávat do CARU, paní doktorka co mi to diagnostikovala, tak do ted zatím žádná snaha, jen mi nasadila gynprodyl. Proto chci už vzít věci do vlastních rukou :)

geileenka
Extra třída :D 12631 příspěvků 20.08.19 08:20

Holky, mám radost, že jsme se tu sešly ty, kterým snažení trvá už delší dobu. Do většiny podobných skupin jsem vlezla, holky se tam začínaly snažit nebo se snažily pár měsíců, řešili se tam naprosté triviálnosti a na konci většina z nich měla . To ne, že bych jim to nepřála, ale než se člověk rozkouká, tak se místo snažení řeší nevolnosti a ultrazvuky.
@Safrik:
www.emimino.cz/profil/safrik/ Uff, tak to už je dlouhá doba. A snažíte se o první? Já mám za sebou také 2 ivf, ale při minulém dítěti, to druhé nám naštěstí vyšlo. Teď se snažíme už asi bez měsíce dva roky. Zatím tedy ještě doma, ale ty dva roky jsem si dala jako limit pro návštěvu caru. Takže v říjnu se plánuji objednat.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 20.08.19 08:53

@geileenka Prvni ivf nevyslo vubec, Druhe se povedlo ale zkoncilo driv nez poradne zaclo.. :( Tak ted zkusime inseminaci a jinak pujdeme do dalsiho ivfka.. je to dlouhy a nekonecny, hlavne na vse se dlouho ceka a to to vse prodluzeju.. :zed:

geileenka
Extra třída :D 12631 příspěvků 20.08.19 10:06

@Safrik Jo, je to tak. Pro mě to v caru bylo děsně psychicky náročné. Faktem je, že to domácí snažení ani tolik nevnímám, dva roky utekly jako voda a v pohodě. Ale zase to nikam nevede. V tom caru je ta šance přece jen větší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 43 Další »
Váš příspěvek
Reklama