Reklama

Snažit se i během braní antibiotik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 08:26
Snažit se i během braní antibiotik?

Snazim se otehotnet od leta a porad nic.Ted jeste ke vsemu jsem kazdou chvili nemocna. Dosta sem antibiotika vcera a ovulaci mam mit cca ve stredu. Nevim jestli se ale snazit otehotnet, kdyz peru antibiotika. Jenze sem je mela i v listopadu, takze bychom se snazit nemohly asi nikdy.Ach jo. Momentalne mam problemy se zubama, takze atb a sem tam prasek na bolest.Budu vdecna za rady. Prosim anonym.Jsem uz zoufala, ze nejde otehotnet a ted jeste ty antibiotika do toho.

Reklama

Reakce:

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 21.01.17 08:29

Ja bych to normalne zkousela :nevim: kdyz to ma vyjit, tak tovyjde i pres atb :nevim:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 08:33

Malý se nám podařil když jsem měla boreliozu (dva dny po ovulaci jsem skončila na pohotovosti a prvních 5 tdnů těhotenství jsem brala antibiotika, z toho dva týdny Doxybene, než jsem zjistila, že jsem těhotná), teď jsem těhotná podruhé a podařilo se těsně po tom, co jsem dobrala antibiotika na zánět dutin. Sestra otěhotněla taky při antibiotikách, protože si nepřečetla, že snižují účinnost HA. Naopak se říká, že pokud tělo bojuje s nějakou nemocí, tak nebojuje proti embryu, třeba na tom něco bude.

looocka
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 21.01.17 09:12

Nezkoumala sem jestli to melo vliv, ale ja taky otehotnela pres atb ;) tak treba se ba naopak u vas konecne povede, zkusila bych to…

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 21.01.17 09:43

Já otěhotněla v době, kdy jsme oba brali antibiotika na angínu.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 21.01.17 10:08

Co do šance, tak je to asi jedno, ale teda mně by se souložit při bolestech zubu asi fakt nechtělo a dělat to na sílu už vůbec ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 11:53

@Nowuka No my uz neresime jestli se nam chce.Jsme pracovne vytizeni a navic syn je vecne marod. Takze u nas je sex jako vareni a prani treba.Moc chcem druhe a samo se neudela.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama