Snažit se i během braní antibiotik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 08:26
Snažit se i během braní antibiotik?

Snazim se otehotnet od leta a porad nic.Ted jeste ke vsemu jsem kazdou chvili nemocna. Dosta sem antibiotika vcera a ovulaci mam mit cca ve stredu. Nevim jestli se ale snazit otehotnet, kdyz peru antibiotika. Jenze sem je mela i v listopadu, takze bychom se snazit nemohly asi nikdy.Ach jo. Momentalne mam problemy se zubama, takze atb a sem tam prasek na bolest.Budu vdecna za rady. Prosim anonym.Jsem uz zoufala, ze nejde otehotnet a ted jeste ty antibiotika do toho.

Reakce:

viky23
Neúnavná pisatelka 16333 příspěvků 21.01.17 08:29

Ja bych to normalne zkousela :nevim: kdyz to ma vyjit, tak tovyjde i pres atb :nevim:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 21.01.17 08:33

Malý se nám podařil když jsem měla boreliozu (dva dny po ovulaci jsem skončila na pohotovosti a prvních 5 tdnů těhotenství jsem brala antibiotika, z toho dva týdny Doxybene, než jsem zjistila, že jsem těhotná), teď jsem těhotná podruhé a podařilo se těsně po tom, co jsem dobrala antibiotika na zánět dutin. Sestra otěhotněla taky při antibiotikách, protože si nepřečetla, že snižují účinnost HA. Naopak se říká, že pokud tělo bojuje s nějakou nemocí, tak nebojuje proti embryu, třeba na tom něco bude.

looocka
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 21.01.17 09:12

Nezkoumala sem jestli to melo vliv, ale ja taky otehotnela pres atb ;) tak treba se ba naopak u vas konecne povede, zkusila bych to…

ivašot.
Kelišová 6578 příspěvků 21.01.17 09:43

Já otěhotněla v době, kdy jsme oba brali antibiotika na angínu.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 21.01.17 10:08

Co do šance, tak je to asi jedno, ale teda mně by se souložit při bolestech zubu asi fakt nechtělo a dělat to na sílu už vůbec ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 11:53

@Nowuka No my uz neresime jestli se nam chce.Jsme pracovne vytizeni a navic syn je vecne marod. Takze u nas je sex jako vareni a prani treba.Moc chcem druhe a samo se neudela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >