Snažit se i během braní antibiotik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 08:26
Snažit se i během braní antibiotik?

Snazim se otehotnet od leta a porad nic.Ted jeste ke vsemu jsem kazdou chvili nemocna. Dosta sem antibiotika vcera a ovulaci mam mit cca ve stredu. Nevim jestli se ale snazit otehotnet, kdyz peru antibiotika. Jenze sem je mela i v listopadu, takze bychom se snazit nemohly asi nikdy.Ach jo. Momentalne mam problemy se zubama, takze atb a sem tam prasek na bolest.Budu vdecna za rady. Prosim anonym.Jsem uz zoufala, ze nejde otehotnet a ted jeste ty antibiotika do toho.

Reakce:
viky23
Neúnavná pisatelka 16643 příspěvků 21.01.17 08:29

Ja bych to normalne zkousela :nevim: kdyz to ma vyjit, tak tovyjde i pres atb :nevim:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2341 příspěvků 21.01.17 08:33

Malý se nám podařil když jsem měla boreliozu (dva dny po ovulaci jsem skončila na pohotovosti a prvních 5 tdnů těhotenství jsem brala antibiotika, z toho dva týdny Doxybene, než jsem zjistila, že jsem těhotná), teď jsem těhotná podruhé a podařilo se těsně po tom, co jsem dobrala antibiotika na zánět dutin. Sestra otěhotněla taky při antibiotikách, protože si nepřečetla, že snižují účinnost HA. Naopak se říká, že pokud tělo bojuje s nějakou nemocí, tak nebojuje proti embryu, třeba na tom něco bude.

looocka
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 21.01.17 09:12

Nezkoumala sem jestli to melo vliv, ale ja taky otehotnela pres atb ;) tak treba se ba naopak u vas konecne povede, zkusila bych to…

ivašot.
Kelišová 7053 příspěvků 21.01.17 09:43

Já otěhotněla v době, kdy jsme oba brali antibiotika na angínu.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 21.01.17 10:08

Co do šance, tak je to asi jedno, ale teda mně by se souložit při bolestech zubu asi fakt nechtělo a dělat to na sílu už vůbec ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 11:53

@Nowuka No my uz neresime jestli se nam chce.Jsme pracovne vytizeni a navic syn je vecne marod. Takze u nas je sex jako vareni a prani treba.Moc chcem druhe a samo se neudela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >