Snuggs jako pojistka pri menses

Anonymní
21.1.20 23:34

Snuggs jako pojistka pri menses

Ahoj,
Mate nekdo zkusenosti s kalhotkami Snuggs? Dcera (11) ma 4 mesice menses, hodne silny, prvni dny meni vlozky po hodine. Nekolikero kalhotek uz jsme vyhodily, nekolikrat prisla s totalne zakrvacenymi kalhotami, jednou si zapomnela!! vzit vlozku :nevim: Fakt je to zatim silene, vysvetluju, ukazuju, kupuju vlozky ruznych velikosti… proste ji to asi jeste mozek nejak nebere. Takze k veci - objednala jsem Snuggs, 699 Kc kus. Mam ideu, ze si vezme tyhle kalhotky, nalepi vlozku, pokud protece, obtece nebo co vsechno se ji to deje.. tak ze to proste tyhle kalhotky zachyti. Vecer prepereme a rano nanovo. Bude to fungovat? Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

856
21.1.20 23:42

Ty kalhotky by měly stačit samy o sobě… Ale zkušenosti s tím nemám.

http://newexpress.cz/…dakcni-test/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
22.1.20 00:15

Kalhotky mam a pouzivam bez vlozky… jsou naprosto senzacni, resila jsem neprijemnosti ohledne obtekani a protekani cehokoli porad (tampon, kalisek, vlozky,…) a za me jsou kalhotky vazne parada… ale pokud na ne prilepite vlozku, tak bych rekla, ze budou k nicemu, prelepite tim tu “funkcni” cast a zbytek jsou v podatate obycejne kalhotky… nevim, jake jste objednala, ale nebojte se je pouzivat tak, jak se ma… je to super a neuveritelna uleva :smiley: ja jsem je ze zacatku nosila na doma, abych si je “osahala”ale ted je nosim vsude a jsem spokojena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
22.1.20 00:38
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mate nekdo zkusenosti s kalhotkami Snuggs? Dcera (11) ma 4 mesice menses, hodne silny, prvni dny meni vlozky po hodine. Nekolikero kalhotek uz jsme vyhodily, nekolikrat prisla s totalne zakrvacenymi kalhotami, jednou si zapomnela!! vzit vlozku :nevim: Fakt je to zatim silene, vysvetluju, ukazuju, kupuju vlozky ruznych velikosti… proste ji to asi jeste mozek nejak nebere. Takze k veci - objednala jsem Snuggs, 699 Kc kus. Mam ideu, ze si vezme tyhle kalhotky, nalepi vlozku, pokud protece, obtece nebo co vsechno se ji to deje.. tak ze to proste tyhle kalhotky zachyti. Vecer prepereme a rano nanovo. Bude to fungovat? Dekuji.

Ja jsem takový střelec, že používám v kritický den maxi tampon, vložku a ještě menstruační kalhotky… Vše naráz. A stejně to ne vždycky stačí :zed:

Mám snuggsy, lalipas i maluny. Super vynález!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
22.1.20 00:40

@bludinka
Jak je to vlastně s hygienickou strankou? Vložky se mají po pár hodinách měnit kvůli množení bakterií. Tohle se nosí celý den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
22.1.20 01:14

@magion nosim pul dne, pri slabe ms cely den… Kalhotky obsahuji antimikrobiáni stribro a po pouziti je vyperu ve studene vode a nasledne v pracce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
22.1.20 03:00
@Anonymní píše:
Ahoj,

Zkušenosti nemám, ale když takhle hodně krvácí, nebyla by lepší konzultace s lékařem? Já kvůli menzes skončila ve 13 v nemocnici, měla jsem to s různou intenzitou měsíc v kuse. Jinak holčinu lituju, takhle malá a už takové starosti. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10210
22.1.20 07:59

Holky vy co ty kalhotky používáte. Mám dotaz, já mám ms fakt silnou, ale taky kusy sliznice. To ty kalhotky ale nijak neřeší ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
22.1.20 08:44
@bludinka píše:
@magion nosim pul dne, pri slabe ms cely den… Kalhotky obsahuji antimikrobiáni stribro a po pouziti je vyperu ve studene vode a nasledne v pracce :)

Díky za odpověď. A jak je to pratelné, vyžaduje speciální program? Kolik stupňů max?
Kolik těch kalhotek vlastně dohromady máš? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 13:43

Dekuji za odpovedi.
Amelie, myslim, ze se poradim se svym gynekologem, ale vubec si nedokazu predstavit, co by se dalo delat - nechci ji ovlivnovat cyklus od 11 let. Pripada mi nesmysl, aby brala nejake hormony na upravu cyklu. Ale uvidim, co rekne muj dr.
Nechci, aby ty kalhotky mela jen tak, bez vlozky. Spis jsem to myslela jako pojistku. Ale zase kdyz rikate, ze se prelepi ta fcni vrstva… zkusim je na sobe, ja mam ms slabsi, po hysteroskopii vloni v kvetnu trva 3 dny a 1 den z toho je na intimku. Parada.

• Nahlásit
  • Citovat
1501
22.1.20 19:26

Ahoj myslím že to bude fungovat úplně v pohodě i výrobce uvádí že se kalhotky dají použít jen tak ale jen při střední či slabé MS… Posílala jsem dotaz protože se mi líbil koncept, na to jak to funguje při silné MS bylo mi odpovězeno že při silné MS jdou kalhotky v klidu použít jako pojistka při MS… :palec: takže pokud má dcera takto silnou MS udělala bych to přesně jak je v plánu jako pojistku a myslím že co nepochyta vložka a poteče obtece vezmou kalhotky. Každopádně chudak holka v 11 takové problémy. Určitě bych pokračovala v důkladné osvete a připomínají že raději měnit klidně co hodinu.. Je to i pro její dobro. Ono když zapomene včas vyměnit tak 0ak chodit s flekem na zadku je fakt pro holku v pubertě fakt terror

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 22:01

@Ufinka87 je to tezky, berem doma ms jako normalni vec, odmala to vidi u me, bavily jsme se o vsem… rikam ji to porad, menit klidne po hodine, ma moznost se ve skole osprchnout nebo pouzit bidet. Kazdy rano ji to pripominam, jdi se rano rychle osprchovat, nezapomen vlozku, mas jich dost do skoly? A ona odpoledne prijde zakrvacena, ze na to zase zapomnela. Rikam ji, jestli ji nevadi, ze ma flek na zadku. Ne, nevadi pry. Pritom je to inteligentni holka, premiantka na gymplu.. porad ji musim rikat, ze si ma vycistit zuby, vycistit plet, namazat, rozcesat vlasy, myt ruce… kazdy den stejny scenar. Uz me to nebavi, fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
875
23.1.20 15:20
@Anonymní píše:
@Ufinka87 je to tezky, berem doma ms jako normalni vec, odmala to vidi u me, bavily jsme se o vsem… rikam ji to porad, menit klidne po hodine, ma moznost se ve skole osprchnout nebo pouzit bidet. Kazdy rano ji to pripominam, jdi se rano rychle osprchovat, nezapomen vlozku, mas jich dost do skoly? A ona odpoledne prijde zakrvacena, ze na to zase zapomnela. Rikam ji, jestli ji nevadi, ze ma flek na zadku. Ne, nevadi pry. Pritom je to inteligentni holka, premiantka na gymplu.. porad ji musim rikat, ze si ma vycistit zuby, vycistit plet, namazat, rozcesat vlasy, myt ruce… kazdy den stejny scenar. Uz me to nebavi, fakt.

V tom pripade by pro ni mohly byt kalhotky idealni ;) to dopoledne ve skole by vydrzet meli a melo by to pro ni byt jako mit normalni kalhotky :slight_smile:
A co zkusit kontryhelovy caj na upravu cyklu? Nekdy to zabere :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
23.1.20 15:24

@magion peru normalne na 40 s beznym pradlem obcas pridavam dezinfekci na pradlo :) mam zatim 4 :) trosku me mrzi, ze nemaji vic barev :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama