Spolehlivé rady na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ViolaGrunge
Kecalka 330 příspěvků 09.11.14 19:52
Spolehlivé rady na hubnutí

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda máte zkušenosti s nějakým spolehlivým způsobem na hubnutí. Před čtyřma měsícema jsem rodila jelikož se dcera narodila dřív trpěla jsem hodně depresema a díky tomu jsem spadla na pouhých 43 kg.Ted vážím 65 kg snažím se pravidelně běhat, ale pořád to nejde. V jídlu se omezit umím ale jelikož to vůbec nepomáhá tak tak se vždy na to vykašlu. Takže by se chěla zeptat na nějaký rady nebo přašky na hubnutí které zabírají. Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mlsalkaM
Kelišová 6079 příspěvků 09.11.14 19:55

Osobně si myslím, že jediná rada je snížit příjem a zvýšit výdej. Až zhubneš na požadovanou váhu, jen udržovat - nepřejídat se, pohyb

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 09.11.14 19:55

@martina.se trwva jednou neaky takovy prasky nekdo vymysli kez bych to byla ja :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5550 příspěvků 09.11.14 19:57

Zkus spíš navštívit odborníka, 4 měsíce po porodu mít váhu 64 kilo je bomba, ne.

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 09.11.14 19:58

@ViolaGrunge a jinak jaky mas jidelnicek? treba jis malo zkus omezit cokoladu zalezi jaky mas tvar poatavy hruska nebo jablko? kde mas nwjvetsi uloziste tuku? hodne sexu taky pomaha avecer nezrat popripade zeleninu suxhary atd.(coz pro me je lepsi nezrat)jo ste tvaroxh na slano muzes odtzcnenej ten je dobrej zaradit hodne bilkovin(prote­inu)muzes zkusit pred cvicenim synefrin na spalovani tuku ale chce to cvicit ze cviceni aerobni cviceni plus posilovani 2-3× tydne

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 09.11.14 19:59

A kolik meris, ze se ti zda 65kg hodne?

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 09.11.14 20:00
@Karleon píše:
Zkus spíš navštívit odborníka, 4 měsíce po porodu mít váhu 64 kilo je bomba, ne.

coze? ja mela po porodu 68 a to byla hruza tes mam 58 a furt to ste neni ono taky zalezi kolik meri jako to pak 64kg muze byt klidne i dost

ViolaGrunge
Kecalka 330 příspěvků 09.11.14 20:03

Vážím 65 kg na 164 cm. Nikdy jsem s tím neměla problém. Běhám ale jelikož jsem silný kuřák moc toho neuběhnu…

ViolaGrunge
Kecalka 330 příspěvků 09.11.14 20:06

164 cm

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 09.11.14 20:07

Jediný opravdu osvědčený způsob zhubnutí je správná strava (nejde napsat, že stačí jen jíst 5× denně, protože je to blbost) chce to sestavit si jídelníček na tělo, někomu chybí bílkoviny, jinému sacharidy.. když to řeknu tak obecně, tak já vynechala pečivo a přílohy k masu. zařadila jsem HODNĚ zeleniny.. snídala jsem ovesné kaše.. místo brambor a rýže k masu k obědu jsem si dala zeleninu, nebo těstovinový salát. Dokonce jsem jedla víc, než předtím a hubla jsem!
do toho samozřejmě pohyb. začala jsem s bruslením, pak doma cvičila podle Jill Michaels… do toho občas běh, všude chodit pěšky. Absolutně jsem vynechala různé džisíky, kofolu a podobně. tvrdý alkohol taky. výsledky se začaly ukazovat po 3 týdnech.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.11.14 20:08
@aspagi píše:
@martina.se trwva jednou neaky takovy prasky nekdo vymysli kez bych to byla ja :mrgreen:

přesně :think:

Karleon
Kelišová 5550 příspěvků 09.11.14 20:09

Mně vždy zabere, když vynechám sacharidy k večeři. Ale každý si musí najít to, co vyhovuje jemu. Pak taky u mě funguje jíst, když mám hlad, ne když mi to ukazují hodiny. K pití jen voda nebo neslazený čaj/káva.

Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 09.11.14 20:10

Přesně jak píše @mlsalkaM - snížit příjem a zvýšit výdej :-) Hlavně ne, žádný prášky, nápoje…a podobný hovadiny :-)

boruvkay
Kelišová 5655 příspěvků 09.11.14 20:16

@ViolaGrunge zkus třeba nějaké stránky, kde si můžeš spočítat příjem a svůj klidový bazální metabolismus. Mně to pomohlo, zjistila jsem, že jsem jídlo omezila až moc, a jím tak málo, že tělo stejně všechno ukládá a nehubnu. Když jsem to změnila, tak jsem začala konečně hubnout. www.kaloricketabulky.cz, www.stobklub.cz atd. Stačí třeba jen pár dnů či týdnů si to psát, a pak už to dáš od oka. Hlavně to chce jíst pravidelně.

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 09.11.14 20:20
@ViolaGrunge píše:
Vážím 65 kg na 164 cm. Nikdy jsem s tím neměla problém. Běhám ale jelikož jsem silný kuřák moc toho neuběhnu…

no tak to uz je docela asi znat co? ale asi furt jeste v norme nevim no. ja mam 170cm a 58 kg a chtela bych ste trochu zhubnout ale ja jsem po porodu skoro dva roky tak na to fakt nehled :mrgreen: navic telo se zacne vracet do normalu(pokud se nepreziras tucnym a sladkym bez pohybu)davat dokupy tak po 1 roce od porodu u me teda taky ale bez cviceni to neslo tak kdyz kouris tak nebehej zkus treba brusle plavani a omegit ty cigara tez sem kurak ale ne tak silnej

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >