Stavy vzteku před menstruací - znáte to?

1309
11.8.13 20:16

Stavy vzteku před menstruací

Ahoj, den před mensesem mám stavy vzteku, nekontrolovatelného vůlí. Nevím proč. Stává sew mi to pravidelně. Lékař říká, že podle čínské medicíny to souvisí s drahou jater, že jsou to popsané a zdokumentované případy. Stává se vám to někomu také???Děkuji. Přitom jinak jsem kliďas, nejsem zlá! Před mensesewm jsem jak smyslů zbavená, říkám zlé věci. Občas i někam odjedu, abch nebyla zlá na lidi. Jindy se mi to nestánbá, jen den před mensesem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18226
11.8.13 20:18

Stává se mi to. Ale není ti pravidlem a není to tak hrozný. Neřeším to.
Co zkusit nějaké bachovy krizové kapky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
11.8.13 20:18

Hmm, stava a nejen den pred menstruaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
11.8.13 20:20

V tom případě TO mám non-stop… :mrgreen: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
38140
11.8.13 20:21

Jj, taky mam par dni pred MS podobne - i kdyz ne az tak moc asi - stavy, prijde mi to jako bezna soucast premenstruacniho syndromu.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486

Já jsem před ms kolikrát protivná i sama sobě :lol: né vždy, ale někdy je to fakt děs… prý pomáhají bylinky, ale já to nějak nepozoruju.. :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
haran

Známá to má taky, ale řekla bych že více dnů a nejvíce to odnáší její dcera, na kterou ošklivě křičí kvůli úplným malichernostem. Nevím, jestli s tím něco dělá nebo jestli by vůbec chtěla nějakou změnu.

• Nahlásit
  • Citovat
300
11.8.13 20:30

JJ, taky tím trpím, před MS bych potřebovala zalézt do nějaké komory, kde by ke mě nesměli žádní lidé, protože jsem schopná i pohledem zabíjet :mrgreen: :mrgreen: ale jinak jsem celkem hodná a klidná :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
11.8.13 20:35

No a co zkusit čínskou medicínu? Když to podle ní tvůj lékař popisuje, tak by to měla umět i vyléčit. :nevim:
Jo, jinak já se občas nas.ru úplně nekontrolovaně - kdyby to tak bývalo jen den před MS :mrgreen: ale už s tím umím žít a někdy je to i výhoda.
Tuhle nedávno k nám vlezl zloděj a já byla doma - byste kokaly, jak jsem ho hnala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
11.8.13 20:36

Já to tak mám taky, přesně týden před. Jsem protivná, nic mě nebaví, běda, jak děti zlobí nebo odmlouvají :zed:,běda, jak se v práci do mě začne navážet :pocitac:,běda přeběda, jak se mi něco nedaří..jsem vzteklá a šílená…Po týdnu to přejde a zas jsem zbytek měsíce v klidu :lol: a málo co mě rozhodí. Kromě tohohle týdne, jsem vlastně kliďas :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
11.8.13 20:38

Ja to takhle mam furt :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
11.8.13 20:38

@klafina123 A teď jsi v jaké lunární fázi…??? :mrgreen: nebo :pocitac:???

• Nahlásit
  • Citovat
5970
11.8.13 20:44

Já mám tyhle stavy teď pořád. nejradši bych se někam zavřela, ale radši lidem říkám, ať na mě nemluví..Pořád čekám, kdy TO dostanu a zatím nic. jak dlouho to ještě potrvá? Bojim se, že někoho zabiju. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
11.8.13 20:51

@Jitka1976 Jóó,srandičky :),teď jsem v klidové fázi, mám totiž dovču. A i když jsem letos doma-děláme jen výlety z domova-..v říjnu se stěhujem(doufám),plus k tomu mám s Naty ty Bachovky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2894
11.8.13 20:58

Taky jsem měla takové stavy v rámci premenstruačního syndomu. Měla jsem i bolestivou menstruaci, tak jsem začala používát čínské bylinky, už x let používám tyto http://www.patentnimedicina.cz/…elne-promeny. Možná by ti to taky mohlo pomoci. Já to užívala třeba pár dní před menstruací a jen tablety podle potřeby a taky mi to pomohlo. Byla jsem víc v klidu, a bylo to hlavně bez bolesti :-). Takže jedna z alternativ je toto :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama