Stehy po laparoskopii

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
21.10.21 06:41

Stehy po laparoskopii

Ahoj, před 14 dny jsem podstoupila laparoskopii kvůli průchodnosti vejcovodů a drillingu. Při propuštění mi v nemocnici řekli, že stehy mi samy vypadnou. Dnes je to přesně 14.den a nevypadl ani jeden steh (dva v pupíku, v podbříšku na každé straně jeden). K vypadnutí ani náznak. Snažím se to podpořit dle rad sester, ale ani se nehnou. Včera jsem si volala na gyndu a prý mám ještě týden počkat, ale zdá se mi to moc, jizvy se mi docela hezky hojí a mám strach, aby mi tam stehy nezarostly. Ten zadní v pupíku mne začíná dost silně tahat a zdá se mi, že už překáží. Měla jste taky některá stehy tak dlouho?
Předem moc děkuju za všechny reakce. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
299
21.10.21 07:49

Ahoj jsem po laparoskopii 15 dní a stehy mi normálně po týdnu vyndali na gynde 🙄ale měla jsem klasické ne vstřebávaci. Ale asi mi je vyndali zase brzo protože pupík a podbřišek se mi pěkně rozlezl 🙁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
21.10.21 07:52

Ahoj, já jsem teda měla klasické a po týdnu je vyndavali na gynde. Ale teď po proudu mi dali na hráz ty vstřebávaci a ty začaly mizet okolo 10 dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3507
21.10.21 08:24

Ahoj, měla sem je tehdá vyndané normálně od svého gynekologa. Ale jak dlouho tam byly ti neřeknu, už je to několik let 🤷🏻‍♀️ ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
22.10.21 04:04

Ahoj, měla jsem v vstřebávací s první mi vypadl asi po 14 dnech a ty ostatní až skoro po měsíci takže buď vklidu 🙂
Jen bacha aby ti to nehnisalo, mě na to paní Dr na gyndě napsala mastičku aby se lip vstřebaly ale jinak říkala zme je vše vporadku 🙂
Byla sem na té laparoskopii v červnu a poslední mě vypadl snad až skoro v půlce srpna 🤷‍♀️ 🤦‍♀️ 😂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat