Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj,chcela by som sa spytat,ci mate niektor skusenosti s tymito stolickami.
Dakujem Lori
Ahojky,
my jsme nedávno pořizovali židličku Sella od ABC Design a jsme s ní velice spokojeni. Je i pro prcky, kteří ještě nesedí, má 3 možnosti polohování a různě výškově nastavitelná což je perfekt.
Určitě doporučuji.
Adéla