Stolicka Sella od ABC Design al. Fabula od Babypoint

8
21.8.07 14:23

Stolicka Sella od ABC Design al. Fabula od Babypoint

Ahoj,chcela by som sa spytat,ci mate niektor skusenosti s tymito stolickami.
Dakujem Lori

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
31.8.07 12:10

Ahojky,
my jsme nedávno pořizovali židličku Sella od ABC Design a jsme s ní velice spokojeni. Je i pro prcky, kteří ještě nesedí, má 3 možnosti polohování a různě výškově nastavitelná což je perfekt.
Určitě doporučuji.
 Adéla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák