Strašně toužím po holčičce...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 16:40
Strašně toužím po holčičce...

Ahoj holky pochopení asi nenajdu, ale musím se trošku vypsat…mám 2 děti syna a dceru jsem už starší maminka a tak jsem se rozhodla, že půjdu do IVF, ale vnitřně mám touhu jen po zdravé další holčičce.. v únoru mě čeká Ivf.. Doufám ze se na mě tady nesesypete, že to tak mám…nevím co s tím. Zažila jste to také některá takhle?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 04.12.18 16:42

Ne, ale nesla bych do toho s tim, te chci jedine holku. Jak zvladnes psychicky, kdyz to bude kluk?

Lekninka91
Extra třída :D 10700 příspěvků 04.12.18 16:44

radši nikam nechoď :roll:

histep
Kelišová 5187 příspěvků 04.12.18 16:47

A když to bude kluk tak se zachováš jak? Podle českých zákonů není možno při IVF volit pohlaví na přání, pouze z konkrétních genetických (podložených) důvodů.

terinka4444
Hvězda diskuse 69322 příspěvků 04.12.18 16:49

Hele, já měla touho po holkách už od útlého mládí. Nikdy jsem nechtěla chlapečky, nemám vztah k chlapečkům, vždycky jsem byla nastavená na holky. Taky vím, že se to lidem nelíbí, že mámy chlapečků to rozčiluje, ale já prostě chtěla holky. A jsem nesmírně, nesmírně šťastná, že mám holky. Než jsem těhotněla, tak jsem hlásala, že chci holky. Když jsem ppak byla těhotná, tak jsem se vnitřně pokoušela nastavit, že se těším i na chlapečka, aby kdyby to byl chlapeček, tak aby mu to nebylo líto. Nikdy ode mně nikdo neslyšel, když jsem byla těhotná, odpověď na otázku, co bychom si přáli. Když mi pak vždycky potvrdily holku, byla jsem šťastná. Ty už synka máš, víš, jaké to je, teď chceš holku, a nemyslím, že je na tom něco špatného, spousta lidí zase touží po chlapečkovi a mají třeba další dítě, jen aby to byl kluk. nemyslím, že jsi pro to špatná, ani že bys případného dalšího kluka nemilovala.

Lendie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 16:50

My stale cekali zas kluka. :lol: Rikali jsme mu stale jmenem,kupovali neutralni nebo modre obleceni :mrgreen: a dnes nam rekli, ze tam je holcicka :mrgreen: Musim rict, ze mi jeste ted trva se s tim srovnat…ale hledam i pozitiva :) a uz se zacinam tesit i na holcicku. Zase si rikam, ze je hlavni aby bylo miminko zdrave. To je na 1.miste :srdce:

Fima
Nadpozemská drbna 29399 příspěvků 04.12.18 16:50

A když to bude kluk, tak co? Někdy se ty touhy nevyplní a jít do dítěte jen kvůli pohlaví je nesmysl.
A ne, neměla jsem to tak. Chtěla jsem vždy dítě nezávisle na pohlaví. Mám tři syny.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 04.12.18 16:52

kolik ti je?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 04.12.18 16:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky pochopení asi nenajdu, ale musím se trošku vypsat…mám 2 děti syna a dceru jsem už starší maminka a tak jsem se rozhodla, že půjdu do IVF, ale vnitřně mám touhu jen po zdravé další holčičce.. v únoru mě čeká Ivf.. Doufám ze se na mě tady nesesypete, že to tak mám…nevím co s tím. Zažila jste to také některá takhle?

Já po ní toužím taky, fakt, nestydím se za to, je to moje tajné přání, někdo si přeje luxusní auto, někdo dovolenou, někdo holku, ovšem samozřejmě vím, že kdybych náhodou otěhotněla, tak je 50%šance, že to bude zase kluk. Mám doma už 2. Ve skrytu duše ale vím, že bych si s holkou po dvou klucích nevěděla rady…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 04.12.18 16:59
@terinka4444 píše:
Hele, já měla touho po holkách už od útlého mládí. Nikdy jsem nechtěla chlapečky, nemám vztah k chlapečkům, vždycky jsem byla nastavená na holky. Taky vím, že se to lidem nelíbí, že mámy chlapečků to rozčiluje, ale já prostě chtěla holky. A jsem nesmírně, nesmírně šťastná, že mám holky. Než jsem těhotněla, tak jsem hlásala, že chci holky. Když jsem ppak byla těhotná, tak jsem se vnitřně pokoušela nastavit, že se těším i na chlapečka, aby kdyby to byl chlapeček, tak aby mu to nebylo líto. Nikdy ode mně nikdo neslyšel, když jsem byla těhotná, odpověď na otázku, co bychom si přáli. Když mi pak vždycky potvrdily holku, byla jsem šťastná. Ty už synka máš, víš, jaké to je, teď chceš holku, a nemyslím, že je na tom něco špatného, spousta lidí zase touží po chlapečkovi a mají třeba další dítě, jen aby to byl kluk. nemyslím, že jsi pro to špatná, ani že bys případného dalšího kluka nemilovala.

měla jsem to od mládí stejně, absolutně jsem nevěděla, co bych s klukem dělala. Toho druhýho jsem dokonce obrečela, ale miluju ho. Nakonec mě baví kupovat autíčka, sledovat s nimi hvězdný války(ale na ty bych si naučila i tu holku). Ono kdyby si reálně toho kluka měla, tak se na něj taky naladíš :-)

GabinkaCh
Závislačka 3681 příspěvků 04.12.18 17:04

Já u prvního říkala,že si domů beru jedině kluka :mrgreen: byla to holka a já byla a jsem nesmírně šťastná samozřejmě :srdce:

renap
Ukecaná baba ;) 2352 příspěvků 04.12.18 17:15
@Lekninka91 píše:
radši nikam nechoď :roll:

A to jako proč? Ona nekde píše,že když to bude kluk,tak ho nebude mít ráda nebo ho strčí do babyboxu? 8o . Prostě touzi po holčičce,ja na tom nevidim nic divného. Já to měla taky tak,taky jsem šla na ivf a doufala v holku a byla jsem strasne šťastná a jsem pořád,že se povedla.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 04.12.18 17:17

Ja si rikala, ze by byla holcicka fajn, pak jsem mela vysoke riziko na DS a musela na odber plodovky, tak se ma myslenka upirala jen ke zdravi. Vse bylo ok a potvrzene devce. Nekde se stala ale chyba :lol: sice je to vsim telesnym devcatko, ale napady a vylomeniny jsou cista klukovina :lol:

Aduš8
Kelišová 5351 příspěvků 04.12.18 17:19

Naprosto rozumím… Mám doma raubíře, kterého nadevše miluju, teď jsem v 5.tt. A tolik bych si přála tu malinkou princeznu. Což samozřejmě neznamená, že bych kluka oplakala. Musím jen doufat..

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10562 příspěvků 04.12.18 17:21

Nevím, u prvního jsem si možná o kousek víc přála syna - hlavně kvůli manželovi a tak nějak od počátku jsem to tušila a máme 2 letého prďolu, teď na leden čekáme druhé a pohlaví jsme si říct nenechali, manžel prý dělal holčičku, já se cítím malinko víc na kluka, ale teda jsem připravená i na to že to bude děvče a musím říct, že se nesmírně těším až se to dozvíme :srdce:
Jako s touhou jen po jednom pohlaví bych do toho asi nešla, kór když máš už dceru i syna. Ale chápu touhu po dalším dítěti. Takže neodsuzuju, držím palce hlavně aby to vyšlo a mimčo bylo zdravé :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama