Styl vašich teenagerů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Super mamka
Povídálka 12 příspěvků 27.07.18 14:35
Styl vašich teenagerů

Zdravím všechny maminky na emiminu! :D Jak už z nadpisu vyplývá ráda bych věděla jaký styl oblékání a Hudby mají rády vaši puberťáci 8). S manželem máme 2 děti, holku(14) a kluka(14) :dance: Když byli malí, hlavně dcera myslela jsem si že z ní vyroste taková princezna. To se mi jaksi nevyplnilo, dcera začala poslouchat docela dost tvrdý metal a synáček přešel k punku :pankac: A teď oba dva chodí vymódění jako dva malí ďáblíci :cert:, dcera pořád nosí černou a náramky s ostny a synátor jako Sid Vicious 8o ale jsem za to ráda, sama s manžou posloucháme rock co byl za nás, takže v poho :P Ale co mě dost udivilo bylo to že dcera se také někdy obléká jako ze 70desátek, ale tak co? Aspoň že mají svůj styl :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11625 příspěvků 27.07.18 14:50

Doufám, že syn bude mít jiný vkus na hudbu než ty tvoje a že se bude oblékat tak nějak stádně :oops:

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 27.07.18 14:56

To mi připomíná moji pubertu :jazyk: Z toho oblíkání jsem vyrostla, ale hudební styl už zůstal :D

berusa.m
Závislačka 2747 příspěvků 27.07.18 15:01

Má sice už 19 takže pubertu za sebou, ale vždycky se oblékala tak nějak “normálně”. Jsem ráda, že nosívá často šaty a sukně. A taky že z ní není barbina s umělýma řasama a vyšpulenými rty. :mavam:

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 27.07.18 15:02

Já jsem si myslela, že dnešní náctiletí se už jako rokeři nebo pankeři neoblékají. Když jsem byla v tomto období, to už je hoodně dlouho, tak to frčelo. Nebo možná žiju někde jinde, než vy. Mé děti mají rádi tak nějak normální věci, nijak nevybočují.

Paoloska
Echt Kelišová 8088 příspěvků 27.07.18 15:09

@Super mamka Mám dva syny těsně po pubertě a oblékali se vždycky běžně, žádné zvláštní styly u nich neproběhly. Poslouchají hudbu, která se líbí i mě :)

Detsa
Extra třída :D 10937 příspěvků 27.07.18 15:10

@Super mamka to je v pohodě. Já nikdy neměl rád hip hop styl. Rozkrok u kolen, hrnec na hlavě a obrovský triko. Eště hůř, když to nosily holky :roll:. Je to každýho věc, co nosí a co mu vyhovuje, ale nad něčím by se někdo mohl zamyslet, jak asi působí na okolní lidi :think:.

terinka4444
Hvězda diskuse 67823 příspěvků 27.07.18 15:16

Ježiš, z toho bych docela rostla. Takhle řádila dcera od sestřenice, pořád v černém, všude samý piercing, nosila naušnice, roztahovala dírky, až místo dírek měla díry a v tom jakousi trubku, nakonec si necahal vytetovat přes celá záda černého anděla, vlasy na černo. No ty kráso, toho bych byla velmi ráda ušetřena. Mé dítě má rádo Desigual, chodí v podstatě oblékaná v drtivé většině v této značce a v tomto stylu, to se mi líbí, má to po mně, doufám, že svou extravaganci udrží v takové té rozumné rovině. Čeho je moc, toho je příliš.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 27.07.18 15:17

Zajimave tema :mrgreen: Ja v puberte taky zacala poslouchat punk a rock, zila jsem tim a hrozne jsem touzila zit v Americe. Byla jsem takova do sveta, doma me to nebavilo, zila jsem si ve svem svete. Byla jsem dost palicata. Oblikala jsem se hodne do cerne a do punkovych veci a mela jsem dlouhe vlasy po zadek. S kamaradkou jsme se porad nekde poflakovaly a resily kluky. Ted mam 15 letou sestru a je uplny opak. Ticha, neprubojna, obleka se co nejvic nenapadne, nikam nechodi, kluci ji nezajimaji. Kamaradku ma, ale vidaji se jen ve skole.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9316 příspěvků 27.07.18 15:18

Syn je hroznej flegmatik, oblika se normalne a posloucha 80. a 90.ky :mrgreen:
Tkze vlastne celej ja.. az na to, ze ta hudba za me byla aktualni :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.07.18 v 15:19

Russet
Extra třída :D 11625 příspěvků 27.07.18 15:19
@terinka4444 píše:
Ježiš, z toho bych docela rostla. Takhle řádila dcera od sestřenice, pořád v černém, všude samý piercing, nosila naušnice, roztahovala dírky, až místo dírek měla díry a v tom jakousi trubku, nakonec si necahal vytetovat přes celá záda černého anděla, vlasy na černo. No ty kráso, toho bych byla velmi ráda ušetřena. Mé dítě má rádo Desigual, chodí v podstatě oblékaná v drtivé většině v této značce a v tomto stylu, to se mi líbí, má to po mně, doufám, že svou extravaganci udrží v takové té rozumné rovině. Čeho je moc, toho je příliš.

Líbí se mi taky Desiqual :oops: Ale jde to koupit i levněji?

terinka4444
Hvězda diskuse 67823 příspěvků 27.07.18 15:22
@Russet píše:
Líbí se mi taky Desiqual :oops: Ale jde to koupit i levněji?

No, hele za půlku, třeba teď mají výprodeje všechno za půlku. My tedy ujíždíme na nových kolekcích a nechceme moc čekat, takže se většinou dočkáme jen 30%, ale teď je na vše 50%.

Russet
Extra třída :D 11625 příspěvků 27.07.18 15:25
@terinka4444 píše:
No, hele za půlku, třeba teď mají výprodeje všechno za půlku. My tedy ujíždíme na nových kolekcích a nechceme moc čekat, takže se většinou dočkáme jen 30%, ale teď je na vše 50%.

Ale aby to nebylo jen na nevyprodané velikosti 34 - 36 :oops:

_BBQ_s
Echt Kelišová 9316 příspěvků 27.07.18 15:27

Tohle tema mi pripomnelo hlasku z filmu Vrat se do hrobu: Ty nejsi ani depesak, ani metalak, ani somrak…ty vypadas jakoo…jako nas fotr :mrgreen: :mrgreen:

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 27.07.18 15:29

Aaaa, moje mladi a tedka mam taky obcas zachvevy- co se tyce obleceni. Tvrdej metal posloucham porad, ale uz se podle toho neoblikam. Doufam, ze trileta dcerka se pomami :lol: manzel posloucha starej punk a toe vubec neba :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >