Svalová paměť

Anonymní
3.6.20 10:01

Svalová paměť

Ahoj, predpokladam, ze tahle diskuze tu ještě nebyla, chtela bych se jenom zeptat, jestli svalová paměť vážně funguje, chodila jsem do posilovny asi 4 měsíce, pak jsem musela na 3 měsíce prestat, zhubla jsem asi 2 kila, teď se chci vrátit, ale nevim, jestli nemam změnit cviky a td..jestli na to svaly už nejsou zvyklé nebo něco takoveho..nebo mám normálně tahat to predtim a i tak to neberu zpatky? dekuju za odpoved předem :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1751
3.6.20 11:50

Zacni pozvolna, urcite ne s temi vahami, cos koncila. U me to naskoceni do jakztakz standardni vykonnosti trva asi mesic, kdyz sportuju (delam jiny sport) 2-3× tydne. Svalova pamet funguje dobre, jen se ji musi dat par tydnu cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 12:09

Dobre tak jo, jenom jakoby jestli ty svaly nejsou už zvyklé na ty váhy a jestli porostou po ty pauze, jestli muzu vypadat jako predtim, i když teď pojedu váhy který proste uzvednu(menší), tak jestli se k tomu dopracuju, nebo mám menit cviky abych ty svaly sokovala? ja za jak dlouho jde videt cca výsledek? @Afrikana

• Citovat
  • Nahlásit
19336
3.6.20 12:18

No, jen uber vahy. Po delsi pauze bych se rozhodne nesnazila svaly nejak sokovat. :D Naopak. Ted pro ne bude sok uz to, ze zase cvici. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 12:19

Já byla v posilovne podruhé a na podruhé mě už nic neboli na druhy den :nevim: tak asi to šok pro ne nebyl @Lenka_Hal

• Citovat
  • Nahlásit
19336
3.6.20 13:20
@Anonymní píše:
Já byla v posilovne podruhé a na podruhé mě už nic neboli na druhy den :nevim: tak asi to šok pro ne nebyl @Lenka_Hal

Tak si uz pridej. Zase na druhou stranu, pokud me z posilovny ale vubec nic neboli, tak to beru, ze jsem se flakala. Sok pro svaly si uz predstavuju jinak. Ja si kdysi prehnanou namahou natrhla sval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 13:35

No prave já i když si přidám a dam do toho vsechno boli to, jedu do selhání tak i tak na druhy den nic, jedine když tam jdu jednou za týden tak už trochu něco citim, premyslim ze tam budu chodit jednou za dva tydny @Lenka_Hal

• Citovat
  • Nahlásit
19336
3.6.20 14:19

Tak to mas ponekud zvlastni reakce tela. Z ceho teda mivas namozene svaly???
Ovsem, resit to tim, ze budes delat delsi pauzy mezi cvicenim, neni uricte reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 14:39

No už nemam žádné bolesti no, tak nvim jak to vyresit tebe něco napada? Nebo ze bych třeba na dva roky s posilovnou sekla aby si telo úplně odvyklo?.. @Lenka_Hal

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:11

Já jsem prave někde cetla ze to tak někdo děla no, a svaly mě boli jenom po delší pauze, takže někdy je méně asi více@Lenka_Hal

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat