Svatba Průhonický zámek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
blogmamy
Neúnavná pisatelka 16908 příspěvků 03.10.14 13:02
Svatba Průhonický zámek

Ahoj všem :kytka:
potřebovala bych čerstvou zkušenost nebo radu od Vás, které jste se vdávaly v Průhonickém zámku, kousek od Prahy. Jde mi to, že nás bude cca 20, z toho 6 dětí..chtěla jsem přijet nakonec s budoucím tchánem, první by šla maminka se ženichem, pak hosté, pak družičky anakonec my dva, ale nechci, aby mě ženich viděl-jde to? Nebo musíme někde být společně, čekat, něco podepisovat, dávat občanky apod.?Měla jste to taky tak některá, že Vás viděl budoucí manžel, až u oltáře? :)
díky :mavam:

Reakce:
PepiKo
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 1 inzerát 03.10.14 13:19

Brácha to tak měl, budoucí ženu viděl až u oltáře. Určitě to jde :-) ale oni se teda nebrali v Průhonicích.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >