Reklama

Taneční podložka HM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 29.09.10 08:10
Taneční podložka HM

Hezké ráno,

potřebuju sehnat ČESKÝ NÁVOD k taneční podložce Hannah Montana. Dceru už nebaví a prodává ji-jen nemůžem najít ten návod a ani nemám nápad,kde to pohledat na netu :think:
Pokud může někdo pomoci radou(případně přímo návodem :mrgreen: ) - SEM S TÍM!!!

Děkuji předem :kytka:

Reklama

Reakce:

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 29.09.10 08:42

Měla bych radu, o kterou asi nestojíš: schovej podložku pro další z Tvých dcer :wink: :-P :lol:
(sorry, neporadila jsem, ale napadlo mě, že třeba ve Vaší rodině ještě využití najde :wink: )

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 29.09.10 08:51
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No čau Domíííííí-ale já doufám a VĚŘÍM,že až vyrostou ty další 3 holčičky,bude už osoba s jménem HANNAH MONTANA dááávno v propadlišti dějin( a holky budou ujíždět na něčem jiném,možná příšernějším) :roll: :roll: :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >