Taneční podložka HM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 29.09.10 08:10
Taneční podložka HM

Hezké ráno,

potřebuju sehnat ČESKÝ NÁVOD k taneční podložce Hannah Montana. Dceru už nebaví a prodává ji-jen nemůžem najít ten návod a ani nemám nápad,kde to pohledat na netu :think:
Pokud může někdo pomoci radou(případně přímo návodem :mrgreen: ) - SEM S TÍM!!!

Děkuji předem :kytka:

Reakce:
domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 29.09.10 08:42

Měla bych radu, o kterou asi nestojíš: schovej podložku pro další z Tvých dcer :wink: :-P :lol:
(sorry, neporadila jsem, ale napadlo mě, že třeba ve Vaší rodině ještě využití najde :wink: )

farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 29.09.10 08:51
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No čau Domíííííí-ale já doufám a VĚŘÍM,že až vyrostou ty další 3 holčičky,bude už osoba s jménem HANNAH MONTANA dááávno v propadlišti dějin( a holky budou ujíždět na něčem jiném,možná příšernějším) :roll: :roll: :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >