Tatínkové a maminky, nepřísluší vám soudit druhé

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24603
27.3.12 16:42
@Regina Hero píše:
No než jsem dočetla tvůj komentář do konce, tak se mi chtělo napsat, že když tě chytá křeč do ruky, tak určitě ne do pusy a do jazyka… omluva za zvrhlý OT… Nicku, pardon, nemohla jsem si pomoct… :jazyk:

Holky NICK je fazolka a fazolka je holka, která byla asi pohoršena, anonym byl odhalen…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
27.3.12 16:43
@Katka86 píše:
Já myslím,když já mu tramtadááááá :mrgreen: rukou tramtadáááááá :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
27.3.12 16:43
@Mína13 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: koukám, že se diskuze zvrhla daleko zajímavějším směrem

Jen aby nebyla brzy smazána :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20807
27.3.12 16:44

to jako vážně?

@1simona1 píše:
Holky NICK je fazolka a fazolka je holka, která byla asi pohoršena, anonym byl odhalen…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29350
27.3.12 16:44
@1simona1 píše:
Holky NICK je fazolka a fazolka je holka, která byla asi pohoršena, anonym byl odhalen…

Nick nebo fazolka, nám už je to všechno jedno… tramtaradááá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ema N.
27.3.12 16:44
@1simona1 píše:
Holky NICK je fazolka a fazolka je holka, která byla asi pohoršena, anonym byl odhalen…

nebo mozna jeji pritel sedl ke compu a psal pod jejim nickem… ;) Proto asi ten anonym… ;)

  • Citovat
  • Upravit
20662
27.3.12 16:44
@Regina Hero píše:
Nick nebo fazolka, nám už je to všechno jedno… tramtaradááá

asi tak,tramtadááááááááááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20807
27.3.12 16:44

téééééď, když to tu začalo být zajímavé :,(
no to by byla škodááááá :mrgreen:

@1simona1 píše:
Jen aby nebyla brzy smazána :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20662
27.3.12 16:45
@1simona1 píše:
Jen aby nebyla brzy smazána :lol: :lol:

NO snad ne,musíme holky slušně :P :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
27.3.12 16:45
@Regina Hero píše:
Nick nebo fazolka, nám už je to všechno jedno… tramtaradááá
:pankac: :pankac: :pankac: stejně se tu už neukáže :P
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20662
27.3.12 16:45
@Mína13 píše:
téééééď, když to tu začalo být zajímavé :,(
no to by byla škodááááá :mrgreen:

Musíme psát esperantem :lol: :lol: :lol: :lol: Tak kdo ho teda umí?Sedíte doma na prdeli na md,tak doufám,že trénujete jazyky :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
27.3.12 16:46
@Ema N. píše:
nebo mozna jeji pritel sedl ke compu a psal pod jejim nickem… ;) Proto asi ten anonym… ;)

A ona se pak bude pěkně divit :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ema N.
27.3.12 16:46
@Katka86 píše:
NO snad ne,musíme holky slušně :P :mrgreen: :mrgreen:

a na to se napijem… :D :D :D (oblibeny vyrok meho kamarada z dob, kdy jsem jeste nemela dite a mohla parit - respektive parila jako blazen)… :D :D :D

  • Citovat
  • Upravit
20662
27.3.12 16:46
@1simona1 píše: :pankac: :pankac: :pankac: stejně se tu už neukáže :P

Už je v tramtárii :lol: :lol: :lol: A kdo ví s čím v ruce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
27.3.12 16:46
@Mína13 píše:
téééééď, když to tu začalo být zajímavé :,(
no to by byla škodááááá :mrgreen:

No právě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová