Tchýně mě točí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
11.2.13 18:27
@Anonymní píše:
Tak jak to tak pročítám tak je to asi všude stejný :,( já jsem v polovině těhotenství, čekám první mimčo a tchýně bude mít první vnouče…no a už si to užívám teď, pořád jen co nesmím zapomenout koupit a že její známá má to a ono, a když jí řeknu, že už to mám vybrané, tak jestli to má všechny ty funkce co to má mít no a je to hlavně pořád dokola, už mě to unavuje :zed: největší strach mám, že u nás pak bude pečená vařená :zed: a bude mi ve všem radit :( chce se vzít dokonce i na ten první týden dovolenou!!! :cert: možná to teď bude znít hnusně, ale já mám svoji mamku, je to moje první těhotenství a prostě nechci ať mi v tom pomáhá a mluví do toho tchýně :zed: je to hnusné, vím,,, ale kdyby alespoň pořád o tom tak nemluvila, spíš mě tím stresuje, je taková moc hrrr…všechno musí být perfektní a to ještě není prcek na světě!!! vím asi bych měla být ráda, že to bude milující babička, ale já jsem z toho spíše na nervy, jasně, budu ráda když příjde občas povozit a pohlídat a já si odpočinu, ale ona o tom tak mluví, jako by tam chtěla chodit každý den!! :zed: :pocitac:

No to u vás bude 3× denně to se těš, nám lezla do ložnice i když jsme všichni spali, klepala, nikdo neodpovídal tak jde klidně dál :zed: a ještě tam klidně na kluky mluví když spěj, samozdřejmně vzbudila je i mě, jak jsem byla s měsíčníma dvojkama nadšená po hodině spánku si asi dokážete představit :cert:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.2.13 20:19
@Anonymní píše:
No to u vás bude 3× denně to se těš, nám lezla do ložnice i když jsme všichni spali, klepala, nikdo neodpovídal tak jde klidně dál :zed: a ještě tam klidně na kluky mluví když spěj, samozdřejmně vzbudila je i mě, jak jsem byla s měsíčníma dvojkama nadšená po hodině spánku si asi dokážete představit :cert:
:cert: no dokážu si živě představit jak nám do ložnice taky leze :zed: je takový typ :zed: :pocitac: už jen ted kdyz ji třeba neberu tel. tak mám i 5 změškaných hovorů a proč ji neberu telefon a to jsem teprve těhotnááá :pocitac: a to mi jen volá (nebo píše každý den) jakpak se mám a co je nového. Každý den!!! už nevím co ji mám na to říct, jako bych měla každý den kupu zážitků když ví, že sedím doma na prdeli :cert:
ale jestli mi bude na dcerku mluvit, když bude spát nebo mě vzbudí když s dcerkou budu spát :pocitac: tak nevím…asi začnu brát prášky na uklidnění :-D
ale přitom nechci být zlá, chtěla bych s ní dobře vycházet, ale jak, když už mě točí teď? :cert:
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.2.13 20:26
@Anonymní píše:
Děvčata já taky asi brzo zešílím, tak první chce tchýně cpát mojí 5 měsíční holčičce na cumlík med(bez důvodně),tak jsem jí řekla, že děti do roka nesmí med, tak se na mě dívala, jak na,,, že co to melu ona svým dětem dávala med a nic jím není atd… :pocitac: vysvětlit jí v dnešní době, že už se to nedělá je nad lidský úkol, dokoncej sem jí o tom vitislka článek, ale ani to nezabralo :pocitac: :pocitac: a další perlička malou kojím už 3 týden v noci co dvě hodiny, tak samozřejmě to mám zase podle tchýně málo mlíka a nebo slabé mléko, tak bych jí měla dokrmovat. Tak jsem jí řekla, že slovo slabé mléko neexistuje, že buď mléko je nebo není :cert: :cert: :cert: a mě mléko přímo teče :cert: tak nemám jediný důvod přikrmovat, malá prostě rostě nebo bude mít zoubky, tak pije častěji, ale ona ne a ne to pochopit. Jsem prý knížková matka a pak nemějte nervy, když bydlíte u tchýně :cert: :cert: :cert: Jsem jí říkala, že za chvíli o to mléko opravdu příjdu jenom díky ní :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

přesněěě…vysvětlit jim, že teď se dělá vše jinak než v minulém století :cert: taky mi příjde, že to nemůže pochopit…a když ji něco řeknu, tak se na mě dívá jako bych nebyla normální…grrrrr… lituju tě, že bydlíte s tchýní :zed: i když jí mám každý den za prdelí…asi pořád lepší než kdyby byla o patro výš nebo níž :pocitac:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
12.2.13 13:48
@Anonymní píše:
přesněěě…vysvětlit jim, že teď se dělá vše jinak než v minulém století :cert: taky mi příjde, že to nemůže pochopit…a když ji něco řeknu, tak se na mě dívá jako bych nebyla normální…grrrrr… lituju tě, že bydlíte s tchýní :zed: i když jí mám každý den za prdelí…asi pořád lepší než kdyby byla o patro výš nebo níž :pocitac:

No mi se naštěstí budeme do roka stěhovat, to se ten den asi ožeru :cert:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
12.2.13 19:11
@Anonymní píše:
No mi se naštěstí budeme do roka stěhovat, to se ten den asi ožeru :cert:
:lol: :lol: doufám, že někde pěkně daleko :-D :-D
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.2.13 15:37
@Anonymní píše: :lol: :lol: doufám, že někde pěkně daleko :-D :-D

No to bohužel ne cca 6 km :mrgreen:,ale já znám jak ona chodí na návštěvy, tak jsem v klidu tak jednou do týdne :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.2.13 19:32
@Anonymní píše:
No to bohužel ne cca 6 km :mrgreen:,ale já znám jak ona chodí na návštěvy, tak jsem v klidu tak jednou do týdne :lol:

tak hlavně když to není obden nebo dokonce každý den :-D jednou za týden to bohatě stačí!!!

  • Citovat
  • Upravit
117
31.3.13 13:46

Ahoj ja to mela stejny muj manzel ji pekne vysvetlil co muze a nemuze nekdy je to s ni horsi nez s malym ditetem..ale jinac dnes je otravna taky ale uz neleze do loznice kdyz jsou dvere zavrene ;) jinac s tchynema se podle me vychazet neda pokud to oni sami nechteji. A uprimne si od ni nenechavam srat uz na hlavu vse delam jak ja chci a ona si muze kecat jak chce kdyz ji to bavi. Nekdy ma opravdu strasny hlasky 8o :zed: ale co je uz stara a hlavne uz ji asi lezou hormony na mozek..a hlavne nektery tchyne nechapaji ze dnes je jina doba nez pred sto lety :mrgreen: a veci se zmenili a meni stale ale kdo jim to ma porad vysvetlovat :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
117
31.3.13 16:09

Jinac me taky tchyne umi vytocit tim ze kdyz mala fakt nekdy dobre zazlobi tak ji placnu pres zadecek a je klid ale to jen malokdy se stane..tak hned tchyne zacne jak malou neustale mlatime a ze tyrame dite..pritom sem nikdy v zivote neuderila svoje dite ze by to melo nejaky nasledky..nejaky malinky placnuti na zadecek neni tyrani ne??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.13 13:27

@Beti89 to víš, že né, když holt nereaguje na přestaň, tak holt se musí plácnout ;-) achjooo fakt to nemáme jednoduché :zed: ale je fakt, že si nesmíme nechávat srát na hlavu, kolikrát bych ale tak chtěla zakřičet ať už mi dá pokoj, že já vím jak se mám o dítě starat a že jejich metody už holt nejsou v módě a dělá se vše úplně jinak, ale nechci být zase drzá, tak to vždy s úsměvem a klidným hlasem obejdu, i když uvnitř mě to vře!!! :cert:

  • Citovat
  • Upravit
117
1.4.13 13:33
@Anonymní píše:
@Beti89 to víš, že né, když holt nereaguje na přestaň, tak holt se musí plácnout ;-) achjooo fakt to nemáme jednoduché :zed: ale je fakt, že si nesmíme nechávat srát na hlavu, kolikrát bych ale tak chtěla zakřičet ať už mi dá pokoj, že já vím jak se mám o dítě starat a že jejich metody už holt nejsou v módě a dělá se vše úplně jinak, ale nechci být zase drzá, tak to vždy s úsměvem a klidným hlasem obejdu, i když uvnitř mě to vře!!! :cert:

to ti uplne rozumim..je skvele ze tu je taky nekdo kdo mi rozumi..ja jinac rodice mam strasne daleko tak jsem na to sama a manzel je jinac skvelej ale ten porad pracuje :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.13 14:22

@Beti89 no to já mám rodiče i tchýni s tchánem blízko :( klidně bych si to s tebou někdy vyměnila a byla na to sama :( člověk chce vždy to co nema :) pak bych možná zase chtěla at mi přijdou malou povozit a já mám klid. Ale teď když je mám pořád za zadkem tak bych brala druhou volbu ;-) Mí rodiče jsou v pohodě, ti se mi do toho nepletou (možná je to i tím, že už mají 3 vnouče) ale tchýně, no děs jeji první vnouče - ale musí pochopit, že to je i mé první dítě a já si ho chci taky užít a pomazlit a né aby pořád hopsala kolem :( Budu jí to muset holt asi nějak slušně vysvětlit…nebo možná spíš manžel jako své mamce to by spíš mohla vzít a pochopit…no nevím :( vrrrr, takové problémy :pocitac: :zed:

  • Citovat
  • Upravit
121
3.4.13 11:11

Ahoj holky, kdyz to ctu, tak se vubec netesim co me ceka..Mam tyden pred terminem porodu, uz jsem z toho vyrizena..Taky bydlime s pritelem u tchanovcu v hornim patre. Me sem teda neleze, ale kdyz uz prijde, tak jsem si vsimla, ze nezaklepe, ale otevre dvere a strci do nich hlavu! Jsme tu prvni mesic teprv..Je to jeji taky prvni vnouce a uz ted me zhrnuje informacema a radama :roll: Ja si cele tehotenstvi davam dohromady vybavicku, od nikoho jsem nic nepodedila..a ona mi nedavno pritahla 3 pytle obleceni/tomu chlapci je ted 7let!/ s tim ze to vypere a a ja si vyzehlim a vyberu, ze na zahradu to urco staci..Nepochopila jsem, proc vse prat, ale tak asi vi co dela..Holky, ty hadry byli strasny, hnusny, zmolkovaty, flekaty des.. S nechuti jsem vse vyzehlila a vybrala asi 7 ks..A ona na me co s tim vsim zbytkem ma jako delat?? A ja si mam narvat byt vecma co v zivote nepouziju?! Nicmene to nekam dala a bylo ticho..ale ted jsem zahlidla zase nejaky katastrofalni obleceni, ktery mi hodla dat:-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.4.13 11:17

A to kdyz jsme oznamili tehotenstvi, tak prvni co bylo, ze to dite nebude vubec brecet-mysleno tak, ze oni hned prileti za nim a bude rozmazleny:-/ Nastesti partner je na me strane..ale tyhle myslenky a predstavy me hrozne stresujou. Jeste ona je vecne doma, ma praci na par hodin tydne a jinak uklizi a uklizi a premistuje veci. Clovek neco nekam polozi a uz to hleda a musi se ji ptat kam to,,uklidila,, :pocitac: holt pani domu, co ji dela dobre, ze jen ona vi kde co je. Jo a na Velikonoce, na ktere jsem rezignovala, protoze nemam naladu stokilova otekla vystavovat svuj zadek kolednikum..jsem spala rano. Nicmene, ona je pustila az k nam do loznice!!¨No tak to uz jsem myslela, ze si dela srandu :pocitac: :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.4.13 11:20

Omlouvam se, ze jsem na nic nereagovala, ale potrebovala jsem se nekde vypsat! :think: Nevim, j estli je to tim, jak bych rada uz porodila a jsem nervozni a precitlivela. Uz me totiz vytoci fakt vsechno. JInak preji vsem hezky den bez tchyni :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová