Tečky na nohou, jahodové nohy

Anonymní
18.6.21 15:12

Tečky na nohou, jahodové nohy

Zdravím, už dlouho mě trápí zarůstání chloupků na nohou, chloupky mi rostou opravdu rychle a jsou poměrně silné, takže teď v létě musím holit pomalu každý den. Co mě ale trápí jsou tzv. jahodové nohy, mám všude takové černé tečky a vypadá to opravdu nevzhledně. 3× jsem už použila IPL epilátor a zatím bez výsledku, teď zkouším i peeling, ale zatím taky žádný pokrok.
Nejradši bych kvůli tomu nosila celé léto kalhoty..
Budu ráda za všechny rady, jak se toho zbavit :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3810
18.6.21 15:24

Zašla bych na kosmetiku, pokud ti nezabírá ani peeling, tak, bych si nechala poradit od odborníka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4622
18.6.21 16:01

Já tohle měla v podpaží. Do dvou hodin po oholení už byly znát černé tečky nových chloupků. Vyřešila jsem to normálním epilátorem. Jasně, trochu to bolí, ale dá se na to zvyknout. Od Vánoc jsem nepoužila žiletku a podpaží i nohy mám jako dětskou prdelku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2593
18.6.21 16:06

Holis se ziletkou? Asi bych presla na vytrhavani..prvni den, dva, jsou sice tecky cervene, ale zmizi, taky kdyz to d3las pravidlene, tak chlupu ubyva a vydrzi to dyl..ja si „skubu“ normalne doma epilatorem, ale driv jsem chodila normalne do kosmetaku na depilaci cukrovou pastou a bylo to taky super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat